CasinoIn - Withdrawals

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj CasinoIn është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqjet. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh këtu është se duhet të përdorni të njëjtën metodë të tërheqjes si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

CasinoIn ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje, duke përfshirë:

 • Ebanking DIREKT
 • EcoPayz
 • Interac Online
 • Maestro
 • Mastercard
 • Neosurf
 • Neteller
 • QiwiQiwi
 • SkrillSkrill
 • Viza
 • Visa Electron
 • WebMoney

Tërheqja e parë e ditës është pa pagesë, por të gjitha tërheqjet pasuese të ditës do të përfshijnë një tarifë kazino prej 3%. Ju duhet të luani me fondet tuaja të paktën një herë përpara se të kërkoni një tërheqje. Një gjë shumë e rëndësishme që duhet të bëni është të verifikoni identitetin tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje në kazino.

Koha e tërheqjes

Shumica e mënyrave të pagesës që ka CasinoIn, ofrojnë tërheqje të menjëhershme, kështu që nuk duhet të prisni një kohë të gjatë për të pasur fondet tuaja në llogarinë tuaj. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh këtu është se duhet të prisni 24 orë për të kërkuar një tërheqje nga depozita juaj e fundit.

Bonusi i tërheqjes

Kur doni të bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, është shumë e rëndësishme të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.

Termat dhe kushtet mund të ndryshojnë nga kazino në kazino, dhe ato gjithashtu mund të ndryshojnë me kalimin e kohës, prandaj sigurohuni që t'i kaloni ato edhe përpara se të pranoni një bonus.

Bonusi i mirëseardhjes në CasinoIn vjen me kërkesat e bastit 50 herë. Ju keni 30 ditë për të pastruar bonusin përpara se të jeni në gjendje të kërkoni një tërheqje. Një tjetër gjë për të cilën duhet të keni kujdes është se jo të gjitha lojërat do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Nëse dëshironi të pastroni bonusin më shpejt, atëherë duhet të përqendroheni në lojërat e lojërave elektronike, sepse ato llogariten 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat e tjera do të llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve, por në një përqindje më të vogël.

Monedhat

Ju mund të përdorni një nga monedhat e mëposhtme për të bërë një tërheqje të fondeve tuaja: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Monero, Ripple, Dash dhe Euro.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)