CasinoIn - Responsible Gaming

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Nëse ju ose dikush rreth jush po lufton me një varësi nga bixhozi, ju lutemi kontaktoni BeGambleAware, ose autoritetin tuaj lokal të lojërave të fatit.

Kumari problematik nuk duhet të merret kurrë lehtë pasi mund të ketë pasoja të rënda. Lexoni më shumë rreth Lojëra me përgjegjësi këtu.

Ajo që ne sugjerojmë që çdo lojtar duhet të bëjë është të kufizojë llogarinë e tij në momentin që e krijon atë. Ekzistojnë kufizime të ndryshme që mund t'i vendosni llogarisë tuaj dhe ato do t'ju ndihmojnë t'i keni gjërat më shumë nën kontroll. Për shembull, mund të vendosni një kufi për shumën që depozitoni dhe pasi të keni arritur kufirin, nuk duhet ta tejkaloni atë.

Vetëpërjashtimi

Nëse dëshironi të bëni një pushim më të gjatë nga lojërat e fatit, mund të dërgoni një email në kazino në përgjegjës@casinoin.io dhe informojini ata për vendimin tuaj. Ata do t'ju udhëheqin gjatë procedurës, por mbani në mend se mund të duhen deri në 48 orë për të përmbushur kërkesën tuaj të vetëpërjashtimit.

Ajo që duhet të kuptoni është se kumari bëhet vetëm për qëllime argëtimi. Ju nuk duhet ta shihni lojën si një mënyrë për të fituar të ardhura, ky është një aktivitet që duhet ta bëni kur keni pak kohë të lirë dhe para që mund të përballoni.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)