Rishikimi i kazinosë CasinoIn - Games

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 € + 60 rrotullime
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Games

Games

Mund të gjeni një bollëk lojërash të ndryshme në CasinoIn për të luajtur. Gjëja e mirë kur bashkoheni në kazino është se mund të eksploroni dhe luani shumicën e lojërave në modalitetin argëtues fillimisht. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon loja pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Bakarat

Bakarat

Ka lojëra të ndryshme Baccarat që mund të luani në kazino duke përfshirë:

 • Bakarat VIP
 • Baccarat Mini
 • Bakarat 4
 • Bakarat 777
 • Baccarat Deluxe
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Baccarat Pro
 • Baccarat Supreme
 • Baccarat Supreme No Komisioni
 • Komisioni Baccarat Zero

Bakarat është një lojë shumë e njohur me letra dhe nuk është çudi që ka variacione të ndryshme të lojës. Por këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar sepse pasi të mësoni bazat e lojës, mund të luani çdo variant atje.

Baccarat është një lojë fati dhe fati ka një rol të madh në lojë, por kjo nuk do të thotë që ju nuk mund të bëni asgjë për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar. Gjëja më e rëndësishme në fillim është të mësoni se si funksionon loja. Ju nuk dëshironi të filloni të luani për para të vërteta pa e ditur se si funksionon softueri ose para se të mësoni rregullat bazë të lojës. Ideja kryesore e lojës është të marrësh një dorë me një vlerë totale prej 9.

Si të luani Baccarat

Të luash baccarat është shumë e thjeshtë. Loja fillon me vendosjen e një basti dhe më pas tregtari do t'ju japë dy letra juve dhe dy letra vetes. Nëse dora juaj ose tregtari ka gjithsej 8 ose 9, atëherë kjo quhet baccarat natyrale dhe kushdo që ka dorën do të fitojë raundin. Nëse askush nuk ka baccarat natyral, loja do të vazhdojë.

Kur bëhet fjalë për baccarat, loja luhet sipas rregullave të paracaktuara që duhet të ndiqni dhe nuk mund të ndikoni në asnjë mënyrë në lojë. Ju jeni i pari që luani dorën tuaj dhe duhet të luani duke ndjekur këto rregulla:

· Nëse keni një dorë që arrin nga 0 në 5, do të merrni një kartë të tretë.

· Nëse keni një dorë që arrin gjithsej midis 6 dhe 7, do të qëndroni në këmbë.

Rregullat për tregtarin janë pak më të vështira dhe e mira është se do ta lini tregtarin të luajë dorën e tij dhe nuk keni pse të shqetësoheni për asgjë. Por, nëse doni të dini se çfarë po ndodh para jush, këto janë rregullat që tregtari duhet të ndjekë:

· Kur dora e tregtarit arrin gjithsej midis 0 dhe 3, ata do të tërheqin pavarësisht se si lojtari e ka përfunduar dorën.

· Kur dora e tregtarit arrin 4, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është midis 2 dhe 7, dhe do të qëndrojnë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 1, 8, 9 ose 10.

· Kur dora e tregtarit arrin gjithsej 5, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është midis 4 dhe 7 dhe do të qëndrojë nëse letra e tretë e lojtarit ishte 1, 2, 3, 8, 9 ose 10.

· Kur dora e tregtarit arrin në 6, ata do të tërheqin një kartë të tretë kur letra e tretë e lojtarit është midis 6 dhe 7 dhe do të qëndrojnë nëse letrat e treta të lojtarit ishin 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 , 9 ose 10.

Baccarat është ndoshta një nga lojërat më të thjeshta që mund të luani në kazino. Njihet gjithashtu me emrin lojë 'Single Play' sepse e vetmja lëvizje që duhet të bëni është të vendosni bast. Kjo është një gjë e mirë sepse mund të uleni dhe të relaksoheni dhe të mos shqetësoheni shumë për lojën dhe të lini fatin tuaj të rrjedhë.

Strategjia më e mirë që mund të përdorni kur luani Baccarat është të njihni rregullat e lojës që luani dhe të zgjidhni bastin që dëshironi të vendosni. Në fund të fundit, siç thamë, ky është i vetmi vendim që merrni kur luani. Ka tre baste në Baccarat, basti i lojtarit, basti i bankierit dhe një bast në barazim. Statistikisht, basti i bankierit do të fitojë më shpesh se çdo bast tjetër. Një gabim i parëndësishëm që bëjnë lojtarët e rinj është vendosja e një bast në një barazim. Ky bast ofron pagesën më të lartë që është e vërtetë, por shanset për të fituar këtë bast janë shumë më të vogla dhe të themi të vërtetën, ky bast do të ndodhë rrallë.

Mund të ketë disa strategji në internet, por ne e urrejmë t'ju zhgënjejmë, asnjëra prej tyre nuk do të funksionojë. Thjesht përmbajuni bastit të bankierit ose bastit të lojtarit dhe shmangni bastin e barazimit dhe do të jeni mirë.

Slot

Slot

Lojërat me video slot në internet janë pa dyshim disa nga lojërat më të njohura që mund të luani në kazino. Ato mund të ofrojnë orë e orë argëtimi dhe zbavitjeje dhe nuk do të jeni kurrë të shkurtër për të zgjedhur. Slotet mund të ndryshojnë për sa i përket temave, simboleve dhe simboleve të veçanta, vetëm për të përmendur disa. Meqenëse kërkesa për këto lojëra është kolosale, zhvilluesit po përpiqen vazhdimisht të dalin me lojëra të reja. Në këtë pikë, këto janë lojërat elektronike të disponueshme që mund të luani në CasinoIn:

· 3 bobina – këto janë lojërat më të thjeshta që mund të gjeni në çdo kazino. Ato përbëhen nga vetëm tre bobina dhe janë shumë të ngjashme me lojërat e para. Slotet me 3 rrotulla nuk kanë ndonjë simbol unik dhe një lojë që mund të provoni është Bar Bar Blacksheep.

· 5 bobina – këto lojëra janë pak më të avancuara në krahasim me lojëra elektronike me 3 rrotulla. Ata kanë 5 bobina dhe më shumë linja pagese dhe gjithashtu simbole të veçanta që do të përmirësojnë shanset tuaja për të fituar. Një shembull i një slot me 5 rrotulla është White Rabbit.

· Slots progresive – Slotet progresive ofrojnë shuma të mëdha që ndryshojnë jetën që do të ndryshojnë jetën tuaj. Një pjesë e vogël e bastit tuaj shkon në një pishinë që bëhet gjithnjë e më e madhe me çdo bast që vihet. Disa nga lojërat elektronike më të njohura progresive përfshijnë Mega Fortune, Crazy Vegas dhe Mega Moolah.

· Slotet 3D – Slotet 3D janë lojëra më moderne që ju lejojnë një ndjesi më realiste. Betsoft është një nga ofruesit e softuerit që krijoi Marvel Slots që duhet t'i provoni.

· Slots bonus – Këto janë ndër lojërat më të njohura të lojërave elektronike në çdo kazino, dhe arsyeja kryesore për këtë është se ato ofrojnë bonuse të shkëlqyera. Gjatë një bonusi, lojërat me video slot mund të paguajnë edhe më shumë sesa gjatë një seance të rregullt. Pra, pritja e pritjes për shfaqjen e simboleve të duhura dhe për të aktivizuar një veçori po i bën këto lojëra shumë më emocionuese në krahasim me lojërat e tjera.

· Video lojëra elektronike klasike – Disa lojtarë preferojnë lojërat e modës së vjetër të stilit retro dhe ju mund të gjeni shumë prej tyre në CasinoIn duke përfshirë Fire n Hot dhe Fruit Zen, vetëm për të përmendur disa.

Poker

Poker

Pokeri është një tjetër lojë interesante që mund të luani në CasinoIn. Kjo është një lojë me letra shumë e njohur që është shumë sfiduese dhe kërkon kohë për të zotëruar lojën. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund t'i gjeni ato të mëposhtme në CasinoIn:

 • ACES & DEUCES BONUS POKER
 • Aces dhe Fytyrat
 • All American Poker 1 Hand
 • Gjithë Dora e Pokerit Amerikan 10
 • All American Poker 100 Hand
 • All American Poker 5 Hand
 • Gjithë Dora e Pokerit Amerikan 50
 • Gold Poker Amerikan
 • Poker Amerikan V
 • POKER BONUS
 • Bonus Poker
 • Bonus Poker 1 Hand
 • Bonus Poker 10 Hand
 • Bonus Poker 100 Dora
 • Bonus Poker 5 Hand
 • Bonus Poker 50 Dora
 • Karaibe Beach Poker
 • Caribbean Holdem
 • Poker Karaibe
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Hold'Em
 • Poker me bonus të dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker 1 Hand
 • Bonus i dyfishtë Poker 10 Hand
 • Dora e Pokerit 100 Bonus Dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker 5 Hand
 • Dora Poker 50 me bonus të dyfishtë
 • Bonus i dyfishtë Poker HD
 • Dyfishtë Bonus Poker 1 Hand
 • Dora e Pokerit 10 Bonus Double Double
 • Dora e Pokerit 100 Bonus Double Double
 • Dora e Pokerit 5 me bonus të dyfishtë të dyfishtë
 • Dora e Pokerit 50 Bonus Double Double
 • Dyfishtë Joker Poker
 • Double Joker Poker HD
 • Poker me mbajtës të dorës së lartë
 • Në mes të pokerit
 • Jacks ose më mirë
 • Joker Poker
 • Joker Poker 1 Hand
 • Joker Poker 10 Hand
 • Joker Poker 100 Hand
 • Joker Poker 5 Hand
 • Joker Poker 50 Hand
 • Joker Poker Aces HD
 • Joker Poker Kings
 • Joker Poker Kings HD
 • Poker Magjik
 • Oasis Poker
 • Oasis Poker Classic
 • Poker Teen Patti
 • Pokerroom
 • Pokeri rus
 • POKER BONUS TREFISH
 • Texas Holdem
 • Bonusi i Texas Holdem
 • Texas Holdem Poker
 • Poker me tre letra
 • Poker me tre letra luksoze
 • Habanero
 • Trey Poker
 • Turbo Poker

Texas Hold'em konsiderohet të jetë varianti më popullor dhe pasi të mësoni rregullat, mund të luani çdo variant atje. Çdo lojtar në tavolinë ka mundësinë të jetë tregtari i raundit, edhe pse ju nuk keni nevojë të merreni fizikisht me letrat. Ka një avantazh të qenit tregtar, dhe për këtë arsye, të gjithë kanë mundësinë të jenë një, dhe pas çdo dore, butoni i tregtarit kalon te lojtari tjetër.

Dy lojtarët në të majtë të tregtarit u kërkohet të vendosin baste, të cilat janë të detyrueshme dhe të detyruara. Shuma e të verbërve përcaktohet nga aksionet e lojës.

Pasi të jenë postuar blinds, secilit lojtar i shpërndahen dy letra të njohura si letra të vrimës.

Raundi i parë i basteve quhet para-flop dhe lojtari i parë që vepron është ai që ulet në të majtë të big blind-it. Nëse jeni ai lojtar, atëherë keni opsionet e mëposhtme, për të thirrur shumën e blindit të madh, për të ngritur ose për të palosur.

Pas përfundimit të raundit të parë të basteve, tre letra të përbashkëta shpërndahen me fytyrë lart në mes të tabelës, dhe kjo njihet si flop. Një tjetër raund bastesh vijon dhe këtu mund të kontrolloni ose të vini bast. Një çek do të thotë të mos vish bast as të palosësh, dhe veprimi kalon te lojtari tjetër. Nëse të gjithë lojtarët vendosin të kontrollojnë, atëherë loja kalon në raundin tjetër.

Pas përfundimit të raundit të dytë të basteve, shpërndahet letra e katërt dhe letra quhet 'radha' dhe pason një raund tjetër bast.

Pasi të përfundojë raundi i tretë i basteve, letra e pestë dhe e fundit e bordit shpërndahet dhe letra quhet 'lumi'.

Pasi të përfundojë raundi i fundit i basteve, është koha për të parë se kush ka dorën më të mirë dhe kush do të marrë vazon. Në këtë pikë, të gjitha letrat janë shpërndarë dhe secili lojtar mund të kombinojë dy letrat e tij të vrimës me cilindo nga pesë letrat në tabelë.

Lojëra me para dhe turne Pokeri

Lojëra me para dhe turne Pokeri

Ne përmendëm më parë se ka shumë variante të ndryshme të pokerit, por ka edhe formate të ndryshme të lojës. Dy formatet kryesore janë lojërat me para në dorë dhe lojërat e turneut.

Lojërat me para në dorë luhen në një tavolinë ndërsa turnet mund të luhen në një tavolinë ose në shumë tavolina.

Nëse luani një lojë me para në dorë, mund të blini patate të skuqura dhe zakonisht ka një shumë minimale dhe maksimale të blerjes, ndërsa në turne të gjithë lojtarëve u jepet e njëjta sasi çipash.

Ju mund të hiqni dorë kur të doni kur luani një lojë me para dhe mund të shkëmbeni çipat që kanë mbetur. Ndërsa në turne loja përfundon kur ka një fitues që ka të gjitha çipat.

Në lojërat me para, blind-et janë gjithmonë të njëjta, ndërsa në turne kostoja e të verbërve rritet.

Nëse i humbisni të gjitha paratë tuaja ndërsa luani një lojë me para, mund të blini më shumë patate të skuqura dhe të vazhdoni të luani. Në turne, sapo të humbisni të gjitha çipat, mbaroni së luajturi.

Renditja e dorës së pokerit

Është shumë e rëndësishme të mësoni renditjen e dorës së pokerit përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Një dorë standarde pokeri përbëhet nga pesë letra dhe sa më e lartë të jetë rangu aq më të mëdha janë shanset për të fituar.

· Royal Flush është dora e rangut më të lartë dhe përbëhet nga pesë letra të të njëjtit kostum në sekuencë nga 10 deri në Ace.

· Straight Flush është një dorë e përbërë nga pesë letra të të njëjtit kostum në sekuencë.

· Four of a Kind është një dorë që përmban katër letra të së njëjtës rang.

· Full House është një dorë që përmban tre letra të së njëjtës rang dhe një palë.

· Flush është një dorë që përmban pesë letra të të njëjtit kostum.

· Straight është një dorë që përmban pesë letra të papërshtatshme në sekuencë.

· Three of a Kind është një dorë që përmban tre letra të së njëjtës rang dhe dy letra të palidhura.

· Dy palë është një dorë që përmban dy letra të renditjes që përputhen, me dy letra të tjera të një rangu tjetër.

· Një palë është një dorë që përmban dy letra me rangun e njëjtë dhe tre letra të palidhura.

· Një kartë e lartë është një dorë që nuk bën pjesë në asnjë nga kategoritë e mësipërme dhe letra me vlerën më të lartë është letra e vetme e rëndësishme këtu.

Bingo

Bingo

Bingo është një lojë interesante që mund të luani në CasinoIn. Loja funksionon në atë mënyrë që ju blini një kartë bingo dhe shënoni numrin që është tërhequr. Do të habiteshit se sa popullor është Bingo në disa vende, dhe tani mund të luani lehtësisht një nga variacionet e shumta këtu në kazino:

 • Bingo 2050
 • Bingo Aztec
 • Bingo me banane
 • Betina Bingo
 • Bingo
 • Bingo Bruxaria
 • Bingo Cientista Doidão
 • Bingo Fada da Fortuna
 • Bingo Gênio
 • Bingo Hortinha
 • Bingo Iglu
 • Bingo Pirata
 • Bingo Saga Loca
 • Bingo Samba Rio
 • Bingo Señor Taco
 • Bingo Señorita Calavera
 • Bingo Tornado
 • Bingo Trevo da Sorte
 • Bingolaço
 • Bingolicia
 • Shef Bingo
 • Cirku Bingo
 • Crusoe Bingo
 • Cupid Bingo
 • Bingo shtesë
 • Bingo e modës
 • Mbreti bingo
 • Oz Bingo
 • Bingo magjike e pyjeve të shiut
 • Shamrock Bingo
 • Bingo super e nxehtë
 • Sweet Alkimi Bingo
 • Viking Runecraft Bingo
Blackjack

Blackjack

Lojtarët thonë se ka diçka të veçantë në blackjack, pavarësisht nëse është ndjenja e të luajturit të lojës ose fakti që loja është shumë e thjeshtë. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës që mund t'i gjeni në CasinoIn për të zgjedhur:

 • Blackjack Vegas Strip
 • BlackJack VIP
 • Blackjack me një kuvertë me 1 vend
 • 1 Seat Single Deck Blackjack Edition Elite
 • Atlantic City Blackjack me 3 vende
 • 3 Vende Atlantic City Blackjack Elite Edition
 • Blackjack Evropian me 3 vende
 • 3 Vende Evropian Blackjack Elite Edition
 • Blackjack me 3 vende Vegas Strip
 • 3 Seat Vegas Strip Blackjack Elite Edition
 • Blackjack Amerikan
 • BlackJack Lucky Sevens
 • Blackjack
 • Blackjack (3 dore)
 • Blackjack 2
 • LuckyStreak
 • Blackjack 21
 • Blackjack 3
 • Blackjack 6
 • Blackjack Atlantic City
 • Blackjack Classic
 • Blackjack Classic
 • Ekspozimi i dyfishtë i Blackjack
 • Blackjack evropian
 • Blackjack Lartë
 • Blackjack Low
 • Blackjack Mid
 • Blackjack Neo
 • Dorëzimi i Blackjack
 • Ndërprerës Blackjack
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP
 • Double Draw Blackjack
 • Blackjack Evropian
 • Fytyra lart 21
 • Blackjack i shpejtë
 • Blackjack me shumë duar
 • Blackjack me shumë duar
 • Multihand Blackjack Pro
 • Perfect Pairs Blackjack
 • Blackjack Single Box

Loja fillon me vendosjen e një basti dhe marrjen e dy letrave nga tregtari. Letrat tuaja dhe ato të lojtarëve të tjerë do të shpërndahen me fytyrë lart, ndërsa tregtari do të marrë një kartë me fytyrë lart dhe një kartë me fytyrë poshtë. Ideja e lojës është që të merrni një dorë që është më afër 21. Pasi të shihni vlerën e letrave tuaja dhe letrën lart të tregtarit, duhet të vendosni se si do të luani dorën tuaj. Ka disa opsione në dispozicion që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni vlerën e dorës tuaj.

Nëse nuk i doni letrat tuaja dhe nuk dëshironi të vazhdoni të luani, ju lejohet të dorëzoheni. Kjo do të thotë që ju do të ndaloni së luajturi dhe do të merrni gjysmën e bastit tuaj prapa.

Dhe nëse doni të vazhdoni të luani, mund të bëni një nga gjërat e mëposhtme:

· Mund të godisni – kjo do të thotë se do të merrni një kartë shtesë që do t'i shtohet totalit tuaj.

· Mund të qëndroni në këmbë – kjo do të thotë se nuk do të merrni asnjë kartë shtesë.

· Mund të ndani – nëse dy letrat që merrni fillimisht janë të së njëjtës vlerë, mund të ndani dorën dhe t'i luani ato si dy duar të ndara. Ju do të duhet të vendosni një bast shtesë që duhet të jetë i barabartë me atë fillestar.

· Mund të dyfishoni - kur jeni të kënaqur me dorën tuaj, mund të dyfishoni, që do të thotë se do të duhet të vendosni një bast shtesë dhe do të merrni vetëm një kartë.

Kur të gjithë lojtarët të kenë përfunduar së luajturi me duar, tregtari do të zbulojë kartën e tyre poshtë dhe ata do të përfundojnë së luajturi me dorën e tyre. Tregtari duhet të ndjekë disa rregulla strikte, dhe edhe nëse ata kanë një dorë që do t'i sjellë një fitore, ata duhet të vazhdojnë të luajnë. Dy opsionet e vetme të disponueshme për tregtarin janë të godasë dhe të qëndrojë në këmbë. Tregtari do të qëndrojë në një dorë që ka vlerën totale 17 ose më të lartë, dhe ata do të tërheqin një kartë të tretë nëse kanë një dorë që arrin 16 ose më pak.

Nëse dy letrat e para që merrni kanë një vlerë totale prej 21, kjo do të thotë se ju jeni fituesi i raundit sepse keni një blackjack natyral, e njëjta gjë vlen edhe për tregtarin.

Në rast se tregtari tregon një ACE, në shumicën e variacioneve të blackjack-ut ju ofrohet sigurim. Ky është një bast që karta e poshtëm e tregtarit të jetë me vlerën 10. Nëse dëshironi të vendosni një bast sigurimi, mund të vendosni bast deri në gjysmën e bastit tuaj origjinal në linjën e sigurimit. Nëse tregtari ka një blackjack, atëherë ju do të fitoni bastin e sigurimit, por do të humbni bastin tuaj origjinal.

Ruletë

Ruletë

Ruleta është një klasik i vërtetë i kazinosë dhe nuk besojmë se ka një person që nuk ka dëgjuar më parë për lojën. Loja ofron thjeshtësi dhe sofistikim dhe ndoshta kjo është arsyeja kryesore pse lojtarët e duan këtë lojë. Ka shumë variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund të zgjidhni atë që dëshironi të luani. Në CasinoIn mund të gjeni lojërat e mëposhtme të ruletit:

 • Ruletë Amerikane
 • American Roulette 3D Classic
 • Privee Roulette Amerikane
 • American Roulette Pro
 • American Roulette TM
 • AutoRoulette 1
 • Ruletë e kazinosë
 • Ruletë e dyfishtë Jackpot
 • Ruletë dinamike e tabelave të pagesave
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Evropiane TM
 • Ruletë Evropiane VIP
 • Ruletë e ndershme
 • Fair Roulette Privee
 • Fair Roulette Pro
 • Rrota e fatit
 • Ruleta e Frankie Dettori
 • Ruletë franceze
 • Klasik i ruletës franceze
 • Privee Roulette Franceze
 • WorldMatch
 • Frëngjisht Roulette Pro
 • Ruletë franceze TM
 • Ruletë e artë
 • Rrota e nxitimit të arit
 • Mini Ruletë
 • Rrota e parave
 • Ruleta e kazinosë Portomaso 2
 • Portomaso Oracle Roulette 1
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë 1
 • Ruletë e avancuar
 • Roulette Nouveau
 • Ruletë VIP
 • Ruletë me pistë
 • Ruletë me pistë të lartë
 • Ruletë me pistë të ulët
 • Ruletë e trefishtë Jackpot
 • Vip Roulette Amerikane
 • Vip Ruletë Evropiane

Gjëja e rëndësishme që duhet të mbani mend përpara se të filloni të luani për para të vërteta është të mësoni rregullat bazë të lojës. Pasi të dini bazat, mund të luani çdo variant atje. E mira është se loja është shumë e thjeshtë për t'u mësuar dhe do t'ju duhet të kaloni vetëm disa rregulla.

Ideja e lojës është të merret me mend numri mbi të cilin do të zbresë topi i bardhë. Paraqitja e tabelës ka të gjithë numrat që mund të gjenden në rrotën e ruletit. Ekzistojnë tre variacione klasike të lojës, ruletë evropiane, franceze dhe amerikane. Ruleta evropiane dhe franceze përbëhet nga 37 numra, me numra nga 1 deri në 36 dhe një zero të vetme. Ruleta amerikane ka 38 numra, përsëri me numra nga 1 deri në 36 dhe një zero të vetme dhe një zero të dyfishtë. Numrat vendosen të gjithë në xhepa të kuq ose të zi, ndërsa zerot janë në xhepa të gjelbër.

Ka shumë baste të ndryshme që mund të vendosni në ruletë dhe kjo është diçka që duhet ta mësoni. Arsyeja kryesore pas kësaj është sepse ka baste që kanë më shumë gjasa të ndodhin në krahasim me bastet e tjera. Disa baste ofrojnë pagesa më të mira se të tjerat.

Llojet e basteve

Të gjitha bastet ndahen në dy kategori kryesore, baste brenda dhe jashtë.

Bastet e brendshme vendosen në numra individualë ose në një grup të vogël numrash. Këto baste ofrojnë pagesa më të mira, por shanset për të fituar këto baste janë shumë më të vogla. Ekzistojnë gjashtë lloje të ndryshme të basteve të brendshme: Straight-up, Street, Split, Corner, Six Line dhe Trio.

Bastet e jashtme ofrojnë pothuajse 50-50 shanse për të fituar dhe nëse jeni fillestar, atëherë këto janë bastet për ju. Në këtë mënyrë ju mund të luani më gjatë dhe të keni mundësinë të mësoni se si funksionon loja. Nuk do të fitoni shumë, por as nuk do t'i humbni të gjitha paratë shumë shpejt. Ekzistojnë gjithashtu gjashtë lloje të ndryshme të basteve të jashtme dhe ato përfshijnë bastet e mëposhtme: Të larta ose të ulëta, të kuqe ose të zeza, tek ose çift, baste dhjetëra dhe baste kolonash.

Sic Bo

Sic Bo

Sic Bo është një lojë interesante kazino që mund të mos jetë aq e njohur sa ruleta ose blackjack, por ka ende lojtarë që kënaqen duke e luajtur atë. Kjo është një lojë fati që luhet me 3 zare dhe e ka origjinën nga Kina. Ka disa variante dhe ju mund të gjeni të mëposhtmet këtu në CasinoIn:

 • Zare glider sheqeri
 • Sparta e Plotfuqishme ZARE
 • Zarat e Trojës së lashtë
 • Asgardianët DICE
 • Zare
 • Panda e Vogël DICE
 • Zarat me fat 1
 • Zare me fat 2
 • Zare me fat 3
 • Zare me raketa
 • Gërvishtje zare
 • Sic Bo
 • Sic Bo Dragons
 • Sic Bo Macau
 • Zare vudu

Qëllimi kryesor i lojës është të vini bast në rezultate specifike të zareve. Ju do të duhet të vendosni një bast duke vendosur patate të skuqura në zonat ku dëshironi të bastoni. Nëse e keni parashikuar saktë rezultatin, do të fitoni. Ka dy baste bazë: baste të vogla dhe të mëdha. Basti i vogël është kur vini bast se shuma e zareve është midis 4 dhe 10. Bast i madh është kur vini bast se shuma është midis 11 dhe 17.

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional
2021-03-26

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional

Kazinonë është një kompani filial i Reinvent NV dhe ajo hapi dyert e saj në 2015. Kompania mëmë është e licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit Curacao. Është një veprim i mbushur kazino online që bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të iGaming për t'u ofruar lojtarëve një mori opsionesh të lojërave të kazinosë, nga jackpotet që ndryshojnë jetën deri te bonuset e pasura me veçori lojëra elektronike dhe lojëra tavoline elektrizuese. Në këtë përmbledhje të kazinosë Casinoin, ne do të shikojmë tiparet kryesore që kontribuojnë në suksesin e kazinosë.