CasinoIn - FAQ

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

FAQ

Lexoni koleksionin e FAQ-ve të hulumtuara nga ekspertët tanë të kazinosë.

Çfarë lojërash mund të luaj në CasinoIn?

CasinoIn ofron një bollëk lojërash të ndryshme që mund të luani. Pra, pavarësisht se çfarë shije keni në lojëra, ne jemi të sigurt që mund të gjeni diçka që dëshironi. Ju mund të luani lojëra nga disa nga ofruesit më të njohur të softuerit dhe në të njëjtën kohë nga disa nga më pak të njohurit gjithashtu.

A është e sigurt të luash në kazino?

Po, mund të jeni të sigurt se CasinoIn ka marrë të gjitha masat e nevojshme për të mbrojtur klientët dhe produktin e tyre gjithashtu. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të sigurta.

A mund të depozitoj në kriptomonedhë?

Po, ju mund të përdorni kriptomonedha si Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin për të financuar llogarinë tuaj.

A mund të luaj lojëra duke përdorur smartfonin tim?

CasinoIn ka një platformë celulare që do t'ju lejojë të hyni në kazino duke përdorur pajisjen tuaj të dorës. Ju ose mund të shkarkoni një aplikacion ose mund të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj. Sido që të jetë, ju zgjidhni, ne jemi të sigurt se do të kënaqeni duke luajtur në kazino.

A mund të tërhiqem në bitcoin?

Ju të dy mund të financoni llogarinë tuaj duke përdorur kriptomonedhë, dhe gjithashtu mund të bëni një tërheqje.

A mund të hyj në kazino nga SHBA?

Fatkeqësisht, në këtë pikë lojtarët nga SHBA nuk pranohen të luajnë në kazino. Shpresojmë që kjo të ndryshojë në të ardhmen.

A mund të fitoj para të vërteta nëse depozitoj në kriptomonedhë?

Po, kur luani duke përdorur një kriptomonedhë mund të fitoni para të vërteta.

A duhet të krijoj një llogari për të luajtur në kazino?

Nëse dëshironi të luani në CasinoIn për para të vërteta, do t'ju duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj dhe ju do të keni llogarinë tuaj shumë shpejt.

Çfarë ndodh nëse harroj të dhënat e mia të hyrjes?

Është e mundur të harroni të dhënat tuaja të hyrjes, por nuk ka asgjë për t'u shqetësuar këtu. Ju mund ta rikuperoni me lehtësi fjalëkalimin tuaj nëse shkoni te faqja e hyrjes dhe klikoni në lidhjen "Keni harruar fjalëkalimin".

A do të marr një ofertë regjistrimi kur të krijoj një llogari?

Herën e parë që regjistroheni për një llogari dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një ofertë bujare mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer që duhet të shfrytëzoni sepse fondet e bonusit do të përmirësojnë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojnë të zgjasni lojën tuaj.

A mund të përdor Trustly për të depozituar në llogarinë time?

Fatkeqësisht, Trustly nuk është i disponueshëm në CasinoIn. Ka mënyra të tjera pagese që mund të përdorni për të financuar llogarinë tuaj dhe për të tërhequr fitimet tuaja dhe jemi të sigurt që do të gjeni atë që është e përshtatshme për ju.

Ku mund t'i gjej kushtet e bonusit të mirëseardhjes?

Kur klikoni në skedën 'Promovimet', do të shihni bonusin e mirëseardhjes dhe duhet të klikoni në butonin 'Mësoni më shumë' dhe mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm këtu.

A mund të krijojnë një llogari lojtarët nga Rusia?

Lojtarët nga Rusia jo vetëm që mund të regjistrohen për një llogari, por ata madje mund të përdorin edhe gjuhën e tyre amtare.

Çfarë lojërash mund të luaj në kazino?

Në CasinoIn mund të gjeni më shumë se 4000 lojëra të ndryshme për të luajtur dhe ato vazhdimisht shtojnë tituj të rinj. Kjo do të thotë që nuk do të keni me siguri zgjedhjen e duhur pasi t'i bashkoheni familjes CasinoIn. Lojërat më të njohura këtu janë lojërat me video slot dhe nuk është çudi që ato janë ato që mbulojnë numrin më të madh të të gjitha lojërave.

Ruleta është loja më e njohur kur bëhet fjalë për kategorinë e lojërave tavoline. Dhe lajmi i mirë është se kazino ofron variacione të ndryshme të të njëjtave, kështu që nëse jeni adhurues i saj, mund të shijoni orë e orë të tëra duke eksploruar kazinonë.

A mund të kontrolloj historinë time të transaksioneve?

Ju gjithmonë mund të mbani gjurmët e historisë suaj të transaksioneve në CasinoIn. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te fusha "Llogaria ime". Aty mund të gjeni të gjithë informacionin e nevojshëm që duhet të dini.

A duhet ta shkarkoj softuerin në kompjuterin tim?

Shkarkimi i softuerit të kazinosë është një gjë e së kaluarës. Tani mund të hyni lehtësisht në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj dhe nuk ka nevojë të shkarkoni softuerin.

Si mund ta di nëse ka promovime të reja në dispozicion?

Do të merrni njoftime nga kazino sa herë që ju pret një promovim.

Kush mund t'i bashkohet faqes dhe të luajë në kazino?

Kazinoja është shumë e rreptë për atë se kush mund të hyjë në faqen e tyre të internetit. Ju duhet të jeni në moshë madhore për të qenë në gjendje të luani kumar dhe duhet të vini nga një vend ku kumari është i ligjshëm.

Ku mund ta gjej lidhjen e shkarkimit për aplikacionin celular?

Kur hapni faqen e kazinosë, duhet të lëvizni në fund të faqes ku mund të shihni logot. Njëra prej logove është për Android dhe tjetra për iOS. Klikoni në logon që është e përshtatshme për ju dhe instaloni aplikacionin në pajisjen tuaj.

A mund të bashkohen lojtarët nga India në kazino?

Po, lojtarët nga India janë të mirëpritur të bashkohen në kazino dhe të luajnë të gjitha lojërat që kazinoja ka për të ofruar. Për më tepër, ju gjithashtu mund të depozitoni rupi indiane.

A mund të kërkoj më shumë se një bonus?

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në llogarinë tuaj. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit të një bonusi, do të jeni në gjendje të kërkoni një tjetër.

Sa mund të bastoj kur kam një bonus aktiv?

Shuma maksimale që mund të vendosni bast kur keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj është e kufizuar në 10 dollarë. Nëse vendosni mbi këtë shumë, ajo nuk do të llogaritet në përmbushjen e kërkesave të bastit.

A ka një tarifë për tërheqjet?

Nëse dëshironi të shmangni tarifat e tërheqjes, atëherë duhet të bëni një tërheqje një herë në 24 orë. Nëse bëni më shumë tërheqje gjatë ditës, atëherë do të aplikohet një komision prej 5% për çdo tërheqje që bëni.

Bonusi im nuk u kreditua. Pse është kështu?

Nëse nuk e keni marrë bonusin tuaj, atëherë ka të ngjarë që nuk e keni futur kodin e bonusit ose mund të ketë një tërheqje në përpunim. Nëse asnjë nga këto nuk ka ndodhur, atëherë ju sugjerojmë të kontaktoni Mbështetjen e Klientit në mënyrë që ata të mund të shqyrtojnë çështjen.

A duhet të shkarkoj aplikacionin celular për të luajtur?

Ju nuk keni nevojë të shkarkoni aplikacionin celular për të hyrë në kazino nëse nuk dëshironi. Mund të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj dhe lojtarët preferojnë këtë mënyrë sepse aplikacioni zë hapësirë në pajisjen tuaj të dorës.

Sa kohë duhet për të bërë një tërheqje?

Pasi të kërkoni një tërheqje, kazino do ta përpunojë tërheqjen tuaj brenda 24 orëve. Pasi të lirohet tërheqja, kjo varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme, ndërsa të tjerat mund të zgjasin deri në 5 ditë.

A duhet të aktivizoj ofertën e mirëseardhjes së kazinosë?

E vetmja gjë që duhet të bëni për të marrë ofertën e mirëseardhjes është të krijoni një llogari të re dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Pasi depozita juaj të jetë e suksesshme, fondet e bonusit do të shtohen automatikisht në llogarinë tuaj.

A ofron kazino një bonus pa depozitë?

Në këtë pikë, CasinoIn nuk ofron një bonus pa depozitë. Nëse ata shtojnë një bonus pa depozite në të ardhmen, do të njoftoheni.

Si të kontaktoni CasinoIn?

Në rast se keni nevojë për ndihmë, gjithmonë mund të kontaktoni CasinoIn duke përdorur funksionin Live Chat, i cili është mënyra më e përshtatshme. Ju gjithashtu mund t'i dërgoni kazinosë një email në support@casinoin.io.

Si të merrni rrotullime falas në kazino?

Ju mund të merrni rrotullime falas kur bashkoheni në CasinoIn si pjesë e ofertës së mirëseardhjes. Gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën tuaj të parë dhe rrotullimet falas do të kreditohen në llogarinë tuaj. Do të merrni 60 rrotullime falas për 4 javë, 15 rrotullime falas çdo javë. Ka rrotullime falas që ofrohen herë pas here si pjesë e një promovimi, për shembull kur nis një lojë e re. Do të merrni një njoftim kur diçka ju pret, ose nëse nuk doni të humbisni asgjë, duhet të shkoni herë pas here në faqen e Promocioneve.

A mund të luaj lojëra Bitcoin në kazino?

Bitcoin është një nga kriptovalutat më të njohura në botë dhe nuk është çudi që kazinoja u ofron lojtarëve të saj të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur këtë metodë pagese.

Pse nuk ka bonus celular kur ka një aplikacion?

Në këtë pikë, CasinoIn nuk ofron ndonjë bonus të veçantë për lojtarët që përdorin platformën e tyre celulare. Ju ende mund të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes duke përdorur celularin tuaj dhe në të ardhmen ndoshta ata do të zhvillojnë një bonus të veçantë për përdoruesit e celularëve.

A mund të kërkoj bonusin e mirëseardhjes pa pasur nevojë të bëj një depozitë?

Ju do të duhet të depozitoni për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes në CasinoIn. Nuk ka as ofertë pa depozitim në këtë pikë dhe nëse kjo ndryshon në të ardhmen do të njoftoheni.

Si të tërhiqni bonusin e kazinosë?

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimit të bonusit tuaj, por së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

A është e sigurt të luash në CasinoIn?

CasinoIn është një kazino e licencuar dhe kështu është një platformë e ligjshme për të luajtur. Ju mund të jeni të sigurt se të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta, kështu që ju mund të transferoni fonde pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)