CasinoIn - Deposits

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në CasinoIn, së pari duhet të bëni një depozitë. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Depozitave. Aty mund të gjeni mënyra të ndryshme pagese për t'u përdorur dhe mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju.

Depozita minimale që mund të bëni në llogarinë tuaj është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 50,000 dollarë. Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në kazino, kështu që ju mund të zgjidhni atë që është më e mira për ju:

 • 7 Njëmbëdhjetë
 • Apple Pay
 • Kriptovaluta
 • Ebanking DIREKT
 • EcoPayz
 • Farmacias Del Ahorro
 • iDeal
 • Interac e-Transfer
 • Interac Online
 • Maestro
 • Mastercard
 • Tregti celulare
 • Neosurf
 • Neteller
 • POLi
 • Qivi
 • Klubi i Sam
 • Skrill
 • STICPAY
 • Superama
 • Pika e Venusit
 • Viza
 • Visa Electron
 • Walmart
 • WebMoney
 • Yandex.Money

Mbani në mend se mënyrat e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes tuaj.

Ndeshja e depozitave

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin dhe për të zgjatur lojën tuaj. Ky është një bonus depozite 100% që do të shkojë deri në 200 dollarë.

Do të merrni gjithashtu 60 rrotullime falas dhe ato do të shpërndahen për katër javë, 15 rrotullime falas çdo javë. Ju duhet të luani bonusin e rrotullimeve falas brenda 48 orëve nga momenti që e merrni.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë.

Monedhat

Ka monedha të ndryshme të disponueshme në kazino, duke përfshirë euro, dollar amerikan, rubla ruse, reale braziliane, hryvnia ukrainase, tenge kazakistani, lira turke, SEK, NOK, CAD, NZD, AUD dhe JPY.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)