Rishikimi i kazinosë CasinoIn - Bonuses

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 € + 60 rrotullime
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

CasinoIn përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për klientët e saj. Për këtë arsye, ata ofrojnë bonuse të ndryshme që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni përvojën tuaj të lojërave. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re dhe të kërkoni disa nga bonuset e shumta të disponueshme për ju.

Mënyra më e mirë për të eksploruar atë që një kazino ofron është kur kërkoni një bonus pa depozitë. Në këtë mënyrë ju mund të provoni disa nga lojërat realisht pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. CasinoIn ka përgatitur një bonus pa depozite për të gjithë lojtarët që krijojnë një llogari të re.

Bonusi pa depozitim pasohet nga një paketë bonus mirëseardhjeje. Për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të bëni depozitën tuaj të parë në kazino. Do të merrni një bonus ndeshjeje depozite prej 120% së bashku me disa rrotullime falas.

E kemi përmendur më parë se kriptovalutat po e pushtojnë këtë botë dhe të gjithë i përdorin ato. Pra, për këtë arsye, CasinoIn lejon lojtarët që përdorin një nga këto opsione të njohura si një sistem pagese të kërkojnë gjithashtu bonusin e mirëseardhjes.

Ajo që çdo lojtar vlerëson më shumë është bonusi i rrotullimeve falas. Në këtë mënyrë ju keni mundësinë të luani disa kunja në një lojë të zgjedhur pa pasur nevojë të depozitoni fondet tuaja. Do të merrni rrotullime falas në CasinoIn si pjesë e paketës së mirëseardhjes. Gjithçka që duhet të bëni këtu është të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë.

Duhet të keni parasysh se çdo bonus vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të kërkoni një tërheqje. Oferta e bonusit të mirëseardhjes në CasinoIn vjen me kërkesat e basteve 50 herë. Nëse dëshironi të kontrolloni statusin e bonusit tuaj gjatë lojës, mund ta bëni këtë nëse shkoni te faqja 'Bonuset' dhe më pas kalimi i kërkuar do të jetë i dukshëm nën shumën e bonusit.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Në këtë pikë, ekziston vetëm një bonus i ringarkimit, Bonusi i Rifreskimit të së hënës. Ju mund të përfitoni nga ky bonus dhe mund të merrni një rimbursim prej 10% të humbjes suaj në fondet e depozituara gjatë javës së fundit deri në një maksimum prej $500.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të re CasinoIn, mund të merrni deri në 1000 dollarë. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar këtë ofertë është 10 dollarë dhe ju do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes.

Ekzistojnë gjithashtu oferta të rregullta rrotullimesh falas në kazino dhe si pjesë e paketës suaj të mirëseardhjes, mund të merrni 15 rrotullime falas çdo javë për katër javët tuaja të para.

Kushtet dhe kushtet për ofertën e mirëseardhjes

Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët që regjistrohen për një llogari të re në CasinoIn.

Shuma minimale që duhet të bëni për të kërkuar bonusin është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 220 dollarë.

Për të qenë në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja nga bonusi, duhet të plotësoni kërkesat e basteve që janë 50 herë.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi juaj pa depozita është i kufizuar në 50 dollarë.

Ju mund të bastni fondet e bonusit në të gjitha lojërat slot dhe lojërat live në kazino. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh këtu është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë:

· Lojëra me video slot në internet do të kontribuojë 100% në kërkesat e basteve.

· Lojërat e kazinosë live do të kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.

· Lojërat në tavolinë do të kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve.

Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit brenda 30 ditëve nga momenti i marrjes së bonusit. Nëse nuk e bëni këtë, paratë dhe fitimet tuaja të bonusit do të konfiskohen.

Ju mund të merrni vetëm një bonus mirëseardhjeje në kazino.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fonde bonus është i kufizuar në 10 dollarë.

Termat dhe Kushtet e rrotullimeve falas

bonus rrotullime falas është në dispozicion vetëm për lojtarët që kanë zgjedhur bonusin 100% të depozitës së parë.

Mund të merrni 15 rrotullime falas çdo javë për 4 javë.

Duhet të depozitoni të paktën 22 dollarë nga e premtja aktuale në orën 12:00 (UTC) deri të premten e ardhshme në orën 11:59 (UTC).

Mund të përdorni rrotullimet falas vetëm në slotin Troll Haven.

Duhet të përdorni rrotullimet falas brenda 7 ditëve.

Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Në këtë pikë, nuk ka kode bonusi të disponueshme në CasinoIn dhe arsyeja pas kësaj është se ata duan t'i mbajnë gjërat të thjeshta. Gjithsesi, në të ardhmen kjo mund të ndryshojë, kështu që ne i këshillojmë lojtarët të kontrollojnë kushtet përpara se të pranojnë një bonus.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj, do të luani fillimisht me paratë tuaja reale dhe kur t'i shpenzoni ato do të luani me fondet e bonusit.

Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me para bonus është 10 dollarë.

Kur keni një bonus aktiv, opsioni i tërheqjes do të çaktivizohet dhe pasi të plotësoni kërkesat e bastit do të aktivizohet përsëri.

Nëse kazino merr dijeni për ndonjë aktivitet mashtrues, do t'ju refuzohet të merrni pjesë në ndonjë promovim në të ardhmen.

Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë ose ndryshojë një promovim të caktuar nëse ata besojnë se është e nevojshme.

Nëse përdorni Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Qiwi për të bërë depozitën tuaj të parë, nuk do të mund të kërkoni bonusin e mirëseardhjes. Pra, nëse dëshironi të merrni ofertën e bonusit të mirëseardhjes, duhet të zgjidhni një mënyrë tjetër pagese.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë, dhe ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi pa depozite është i kufizuar në 50 dollarë.

Lista e lojërave të përjashtuara, lojëra që nuk do të kontribuojnë në kërkesat e basteve është e gjatë. Kështu që ju sugjerojmë të kontrolloni listën përpara se të filloni të luani. Këto janë të gjitha lojërat që përjashtohen nga oferta e mirëseardhjes: Dolphin Coast, Neptune's Riches Ocean of Wilds, Book of Atem WOWPOT, OmNom, Golden Temple, African Legends, Punk RockerDX1, Cumbia Ruleta 1, Laser Fruit, Persian Fortune, Gold of Maya, Loja më e nxehtë, Frutat e nxehta, Tre musketierë, Le të bëhemi gati për të gjëmuar, Magjia e Elven, Zoti i pasurisë, në mes të pokerit, SHOKED IT, Xhindi i çmendur, Hallowinner, Porta Magjike, Legjenda e RA, Sic Bo, Thye akullin, Video Slot Tanzakura, Baccarat, Stage888, Lucky Valentine, Treasure Mine, Pekin Nights, Blackjack Classic PP, Ruletë (e rregullt), Dragon Tiger (i rregullt), Super Spade Club Lobby, Speed Baccarat P, High Hand Holdem Poker, Pharao's Riches, Baccarat , Baccarat Pa komision, Thesari Kinez, Fest Fortune, Kube, Blackjack Supreme SHPP, Golden Toad, Jingle Bells, Boogie Monsters, Masquerade, Pick A Pinata, Putrat e Santa, Rrota e Madhe, Topi i Hirushes, Rafat e misterit, Djalli i Vogël me fat, Gjithçka Amerikane , Rrotullat e fuqisë me pesë yje, Udhëtimi Epik, Esquel eto Mariachi, Double Joker Poker, Totem Lightning, Jewel Scarabs, Gods of Power, Prestige Auto Roulette, The Last Faraon Video Slot, Book of Madness Respins of Amun-Re, Blackjack 7, Blackjack VIP with Surrender, Lucky Numbers x8, Duck Shooter , Speed Cricket Baccarat, Ramses Book, KitchenDramaBbqFrenzyDX1, Ra Ra Ra, Scratchy Big, Powerspin, Blackjack turk pa limit, Rich Fish, Diamant i Kuq, Tiki Fruits, Phoenix, Book Of Tattoo, Baccarat Supreme, Book of Shadows, Rove Guri i çmuar i Aztec, 40 fruta djegëse, Hoonga Boonga, mbështjellje misterioze, Fuqia e Azisë, Shkëmbinjtë e Artë, Thesaret Udhëtuese në Indi, Bingo Señorita Calavera, Grabitqarët e egër, Golden Shot, Robby the Illusionist, Rrota e fatit, Klubi i detit nën ujë, MarsDinner, Shave the BARD, Wild7Fruits, Bingolaço, Revenge Of Cyborgs, Deadwood xNudge, Thor, TRUMP IT, Flaming Fox, Speed Blackjack H, The Giant, Baccarat 3 (vip), Rat Riches, KitchenDramaSushiMania, Residentile SD Bie, Ruletë (me rol të lartë ler), Duel i Ruletës Ruse, 777 Diamante, Zonë e rrezikut, Blackjack Neo, Faraoni i harruar, ThorDX1, Zgjimi i Dragoit, Rrotullimet Jester, Ari Mermaid, Golden Leprechaun MegaWays, Speed Baccarat O, Është koha!!, Speed Blackjack I, 4Squad, Hot4Cash, Zare Dice Dice, Gladius KO, Fat Rabbit, Bonus Poker, Hoard of Poseidon, Cruise of Fortune, TractorBeamDX1, Magic Destiny, Stones And Bones Video Slot, Mummy, Clash Of Gods, Don , ManhattanGoesWild, Gangster World, Mega Money Multiplier, TeslaJoltDX1, Eagle Riches, Divine Carnival, Book of Tattoo 2, Baccarat Pro 3, Ancient Magic, Multiplier Riches, Baccarat Pro 4, Monedha ari, Show Master, Book of Shadows Upley DX1, , Ruletë X2, Bingo Saga Loca, Whodunit?, Grand Prix 24 orë, Arena e gjarpërinjve, Mega Maska, Busulla e parave, Aura e Jupiterit CCS, Pasuritë e Lashta RHFP, Aura e Jupiterit, Books & Bulls, HotNudgeDX1, Cat Cutie, Stumpy Dragon Tiger (me rrotullim të ulët), Fish Party, Froni i ndaluar, Mbreti i parave, Cat Cutie CCS, Deuces Wild, Gonzos Quest MegaWays, Golden Offer, The Book Beyond, Bar Banana, Teen Patti, Prize Is Right Video Slot, Harlequin , Queens of Glory, Owls, Speed Baccarat që flet koreane, Win Blaster, DragonTribeDX1, Sha ve the Sheep, Casino Hold'em, PixiesVsPiratesDX1, Feel The Music, Gems Gone Wild, Double Bonus Poker, Gates of Persia, Speed Baccarat M, European Roulette, Imperial Palace, Bonus Bunnies, Hurricash, Lucky K, Caves & Treasures, Bingo Fada da Fortuna, Lucky Fortune Cat, Sadie Swift Guns'n Glyphs, Hansel & Gretel Treasure Trail, Atlantic Wilds, Golden Lotus, Hellfire, King Treasure, Blackjack 1, Crystal Strike, Speed Blackjack J, Blackjack Italian, Tombstone, Speed Blackjack M , Titans of the Sun - Theia, FruitCocktail7, Lucky Shot, TombOfNefertiti, Totem Lightning Power Reels, Golden Genie & The Walking Wilds, No Comm Speed Baccarat C, Baccarat Supreme Pa Commission, Treasures of Egypt, Alpha Squad Double Cross, Speed Blackjack G , Viking Madness, Mystery Motel, RCT - Samba, Millionaire's Life, Money Train, Charmz, Fugaso Airlines, Magical Keno, Princess of the Ocean, Madame Fortune, Atlantis, Tiki Reward, Mega Moolah, Monkey's Gold xPays, Blackjack Gold 1, Blackjack Gold 3, TombOfNefertit iDX1, Back to the Fruits, Marina Casino Baccarat 2, Speed Auto Roulette, La Dolce Vita GDN, Goblins Land, Books & Temples, TractorBeam, Happy Scratch, Fruit Rush, Space Battle, Nokaut, Crystal Burst XXL, Smoking Dogs, Super Duper Cherry RHFP, Wild Rubies, Sunset, Wildchemy, Video Slot BigFroot, Stoned Joker, Wild Rapa Nui, Western Jack, Yakuza, Magic Spinners, Casino Marina Baccarat 4, Village Birraria, HotHoney 22 VIP, Traces Of Evidence Video Slot, Milky, Kazino Marina Roulette 2, Koi Cash, Golden Tsar, Jammin Jars, Baccarat 2 (me rrotullim të ulët), The Respinners, Baccarat (i rregullt), Rainbow Jackpots Power Lines, Wixx, CasinoWinSpinDX1, Jingle Bells Power Reels, Fruits, Kodi 211 Slot , Equalizer, Arcadia i3D Slot, Atlantean Treasures Mega Moolah, RCT - Reis do Egito, Midnight Racer Video Slot, Lucky Premte, Fortunium Gold Mega Moolah, Portomaso Casino Roulette, Speed Blackjack E, Mrs Green's Plant Emporium Video Slot Street, Slot, Scrooge, Lost Vegas Survivors Sc ratch, Go Wild, Ruletë Indiane, Hot Life, Baccarat 2 (me rul të lartë), Extreme 7, Cut the GRASS, Baccarat 2 (vip), Really Hot, Golden Genie & The Walking WildsDX1, Crystal Mirror, King of Kings, Old Fisherman, Crazy Mix, Savanna Moon, Dragons Secret, Book of Simbols, Zeus the Thunderer II, Joker Splash, Sticky Diamonds, Five Star, La Dolce Vita, Maaax Diamonds, Gold Miners, Jade Charms, Burning Power, Spirit Of The Wild Video Slot, Lucky Scratch, Miami Multiplier, Ruletë, Casino Hold'Em, Jacks or Better, Snow Wild And The 7 Features, Wild Nords, Super Hamster, Wild Spartans, Aces and Faces, Sunny Sevens, Wild Wild Chest, Mega Dragon, Caribbean Stud , Betina Bingo, Face Up 21, Ruletë (me rrotullim të ulët), Fortune Stones, Ruletë (vip), Baccarat (me rrotullim të lartë), Cash Splash 5 rrotull, Speed Blackjack L, Baccarat, Starlight Kiss, Dream Car Urban, Wild Swarm , Hot4CashDX1, Blackjack Double Draw, Dragon Tiger (high-roller), Dragon Tiger (vip), Russian Poker, Oktoberfest, Fortune Wheel, Punk Rocker, Spee d Andar Bahar (rrotull i ulët), Gold Rush Wheel, Speed Andar Bahar (i rregullt), SpaceArcade, Speed Andar Bahar (me rrotullim të lartë), Starstruck, StarstruckDX1, Speed Andar Bahar (vip), Blackjack 21, TeslaJolt, Sky Hunters, Leprechaun's Magic Megaways, Andar Bahar Lobby, Andar Bahar, Baccarat Super 6, Lobby Blackjack, Slot Video Serenade Sirens, Video Slot Vikingdom, Blackjack Platinum 1, Oracle Casino Roulette 360, 7 Chakras Video Slot, Roulette Lobby, Tomb Akhenaten, Video Slot Tales Of Time Travel, Tower Tumble, Win Escalator, Dolphin Quest, Super Dragons Fire, Wooden Fruits, Ali Baba's Luck, Russian Roulette Basic, Cosa Nostra, Trump It Deluxe EPICWAYS, 5 Families, Day & Night, Golden Egg i Crazy Chicken, Buffalo Hunter DX1, MVP Hoops, Ocean Richies, Sahara's-Dreams, Sweet Paradise, Atomico Lotto, Baccarat (me rul të ulët), PixiesVsPirates, Baccarat (vip), WixxDX1, Bingo Casinocarina, 3, Ninja Ways, Ditari i Kleopatrës, Win Shooter, Band Outta Hell Video Slot, Tigers Eye, Gëzuar Festat Scratch, Jack In A Pot, Dragons Fire, Royal Gems, Golden Princess, Cricket Fever Video Slot, Dragon's Fire Megaways, DungeonQuest, Mega Rise, Bet on Numbers, Throne Of Gold Video Slot, Pirates' Slot video Plenty, Beat Bots, Show Me The Honey Video Slot, Rainbow Jackpots, Bingo Bruxaria, Mega Piramida, TheCreepyCarnivalDX1, Blackjack Gold 5, Bounty Raid, Marshing Legions, Harveys, Treasure of Shaman, Wild Wild West My Wildy 2120, Cats Multiline, dhe shumë të tjera. Sigurohuni që të kontrolloni Termat dhe Kushtet e bonusit përpara se të filloni bastet.

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional
2021-03-26

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional

Kazinonë është një kompani filial i Reinvent NV dhe ajo hapi dyert e saj në 2015. Kompania mëmë është e licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit Curacao. Është një veprim i mbushur kazino online që bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të iGaming për t'u ofruar lojtarëve një mori opsionesh të lojërave të kazinosë, nga jackpotet që ndryshojnë jetën deri te bonuset e pasura me veçori lojëra elektronike dhe lojëra tavoline elektrizuese. Në këtë përmbledhje të kazinosë Casinoin, ne do të shikojmë tiparet kryesore që kontribuojnë në suksesin e kazinosë.