CasinoIn - Affiliate Program

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të CasinoIn, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të dhënat tuaja dhe të prisni miratimin. Pasi llogaria juaj të miratohet, do të kontaktoheni menjëherë nga menaxheri i filialit tuaj.

Ekzistojnë tre plane komisionesh nga të cilat mund të zgjidhni, Ndarja e të Ardhurave, Kostoja për blerje (CPA) ose Hibrid.

Plani i ndarjes së të ardhurave është ai që ne rekomandojmë. Me këtë plan, ju do të fitoni një përqindje të të ardhurave neto të lojërave të lojtarëve që ju referuat, gjatë gjithë jetës së llogarisë së tyre. Plani CPA ju ofron një pagesë një herë për çdo lojtar që ju referoni. Plani Hibrid është një kombinim i të dyjave, por ju duhet të negocioni me menaxherin tuaj për të marrë këtë plan.

Cili është programi i filialeve CasinoIn?

Programi i filialeve CasinoIn quhet Betmaster Partners dhe ka 3 marka të shkëlqyera, Betmaster, CasinoIn dhe Bongo Casino.

Betmaster është një libër sportiv dhe kazino që u lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është i preferuari në mesin e bastorëve sportivë. Në këtë pikë, ata ofrojnë më shumë se 5000 lojëra dhe portofoli i tyre është ende në rritje.

CasinoIn – Kjo është një tjetër markë jashtëzakonisht e suksesshme e lançuar në vitin 2019. CasinoIn dallohet në turmë sepse ata i vendosin klientët e tyre si prioritetin kryesor duke ofruar mbështetje të shkëlqyer për klientët, mënyra të ndryshme pagese dhe mbi të gjitha një përzgjedhje të gjerë lojërash.

Bongo Casino – Bongo Casino është marka më e fundit që tashmë po tregon disa reagime të mahnitshme nga klientët. Pra, mos hezitoni fare, shkoni dhe vizitoni faqen dhe provoni një nga lojërat e shumta që ata kanë për të ofruar.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)