Rishikimi i kazinosë CasinoIn - Affiliate Program

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 € + 60 rrotullime
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të CasinoIn, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të dhënat tuaja dhe të prisni miratimin. Pasi llogaria juaj të miratohet, do të kontaktoheni menjëherë nga menaxheri i filialit tuaj.

Ekzistojnë tre plane komisionesh nga të cilat mund të zgjidhni, Ndarja e të Ardhurave, Kostoja për blerje (CPA) ose Hibrid.

Plani i ndarjes së të ardhurave është ai që ne rekomandojmë. Me këtë plan, ju do të fitoni një përqindje të të ardhurave neto të lojërave të lojtarëve që ju referuat, gjatë gjithë jetës së llogarisë së tyre. Plani CPA ju ofron një pagesë një herë për çdo lojtar që ju referoni. Plani Hibrid është një kombinim i të dyjave, por ju duhet të negocioni me menaxherin tuaj për të marrë këtë plan.

Cili është programi i filialeve CasinoIn?

Cili është programi i filialeve CasinoIn?

Programi i filialeve CasinoIn quhet Betmaster Partners dhe ka 3 marka të shkëlqyera, Betmaster, CasinoIn dhe Bongo Casino.

Betmaster është një libër sportiv dhe kazino që u lançua në vitin 2015 dhe që atëherë është i preferuari në mesin e bastorëve sportivë. Në këtë pikë, ata ofrojnë më shumë se 5000 lojëra dhe portofoli i tyre është ende në rritje.

CasinoIn – Kjo është një tjetër markë jashtëzakonisht e suksesshme e lançuar në vitin 2019. CasinoIn dallohet në turmë sepse ata i vendosin klientët e tyre si prioritetin kryesor duke ofruar mbështetje të shkëlqyer për klientët, mënyra të ndryshme pagese dhe mbi të gjitha një përzgjedhje të gjerë lojërash.

Bongo Casino – Bongo Casino është marka më e fundit që tashmë po tregon disa reagime të mahnitshme nga klientët. Pra, mos hezitoni fare, shkoni dhe vizitoni faqen dhe provoni një nga lojërat e shumta që ata kanë për të ofruar.

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional
2021-03-26

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional

Kazinonë është një kompani filial i Reinvent NV dhe ajo hapi dyert e saj në 2015. Kompania mëmë është e licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit Curacao. Është një veprim i mbushur kazino online që bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të iGaming për t'u ofruar lojtarëve një mori opsionesh të lojërave të kazinosë, nga jackpotet që ndryshojnë jetën deri te bonuset e pasura me veçori lojëra elektronike dhe lojëra tavoline elektrizuese. Në këtë përmbledhje të kazinosë Casinoin, ne do të shikojmë tiparet kryesore që kontribuojnë në suksesin e kazinosë.