CasinoIn - Account

Age Limit
CasinoIn
CasinoIn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Për të luajtur në CasinoIn, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e lehtë dhe ju do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati në vetëm disa minuta. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në faqen e kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu.

Pasi të krijoni llogarinë tuaj, shkoni te arkëtari dhe bëni depozitën tuaj. Mos harroni të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes i cili do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të zgjasni lojën tuaj. Ne ju sugjerojmë që të kaloni procedurën e verifikimit sapo të krijoni llogarinë tuaj, në mënyrë që të mos keni asnjë problem më vonë kur dëshironi të bëni një tërheqje.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino dhe nëse përpiqeni të krijoni shumë llogari për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes, rrezikoni të mbyllni të gjitha llogaritë tuaja.

Bonusi i llogarisë së re

CasinoIn ofron një bonus të shkëlqyer mirëseardhjeje për të përmirësuar lojën tuaj në kazino. Kjo është një mundësi e shkëlqyer dhe ju duhet të konsideroni ta shfrytëzoni atë. Bonusi i mirëseardhjes është një bonus 100% i depozitës së ndeshjes deri në 200 dollarë, dhe mbi të, do të merrni 60 rrotullime falas për 4 javë, 15 rrotullime falas në javë.

Për të kërkuar ofertën gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën tuaj të parë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është 10 dollarë.

Nëse bëni një depozitë duke përdorur Qiwi, Skrill ose Skrill 1-Tap, nuk do të kualifikoheni për ofertën e mirëseardhjes.

Kur pranoni bonusin e mirëseardhjes, ju duhet të plotësoni disa kushte që të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja më vonë.

Oferta e mirëseardhjes është e disponueshme vetëm për lojtarët që krijojnë një llogari të re dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për bonus është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 200 dollarë. Nëse dëshironi, mund të depozitoni një shumë më të lartë se 200 dollarë në depozitën tuaj të parë, por kjo është shuma me të cilën do të përputhet kazinoja.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 50 herë dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Ju keni 30 ditë nga momenti që merrni bonusin për të përmbushur kërkesat e bastit.

Ju mund të merrni vetëm një bonus mirëseardhjeje në kazino.

Basti maksimal që ju lejohet të bëni kur luani me fondet e bonusit është i kufizuar në 10 dollarë.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (23)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Greke
Hebraike
Holandeze
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Turke
Ukrainase
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
AstroPay
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
Diners Club InternationalEcoPayz
Interac
JCB
MasterCard
Neosurf
Neteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Electron
ShtetetShtetet (20)
Azerbajxhani
Brazili
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
India
Japonia
Kazakistani
Kina
Korea Jugore
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Turqia
Ukraina
Uzbekistani
SoftwareSoftware (15)