Rishikimi i kazinosë CasinoIn - About

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
BonusDeri në 200 € + 60 rrotullime
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
CasinoIn
Deri në 200 € + 60 rrotullime
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
About

About

CasinoIn u krijua në 2015, por nuk u lançua deri në vitin 2019. Ekipi që qëndron pas kazinosë donte të kishte produktin më të mirë përpara se ta prezantonte atë te klientët dhe ata bënë një punë të shkëlqyer, duhet ta pranojmë. Tani, CasinoIn ofron një seksion të gjallë bastesh që u siguron lojtarëve të tij gjithçka që ata kërkojnë në një kazino online.

CasinoIn

CasinoIn ofron aplikacione të dedikuara si për përdoruesit e Android ashtu edhe për iOS, si dhe metodat e pagesës së kriptomonedhave, këto janë gjëra që vlerësohen dhe përdoren nga lojtarët e tyre.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

CasinoIn është në pronësi të Reinvent NV

Numri i Licencës

Numri i Licencës

CasinoIn operon sipas ligjeve të Curacao dhe ka një licencë me numër 1668/JAZ.

Ku bazohet CasinoIn?

Ku bazohet CasinoIn?

CasinoIn ka selinë e saj në adresën e mëposhtme Larnakos 22, FREGATA BUILDING, Kati 2, Zyra 102, Aglantzia, 2101, Nicosia, Qipro.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional
2021-03-26

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional

Kazinonë është një kompani filial i Reinvent NV dhe ajo hapi dyert e saj në 2015. Kompania mëmë është e licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit Curacao. Është një veprim i mbushur kazino online që bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të iGaming për t'u ofruar lojtarëve një mori opsionesh të lojërave të kazinosë, nga jackpotet që ndryshojnë jetën deri te bonuset e pasura me veçori lojëra elektronike dhe lojëra tavoline elektrizuese. Në këtë përmbledhje të kazinosë Casinoin, ne do të shikojmë tiparet kryesore që kontribuojnë në suksesin e kazinosë.