Rishikimi i kazinosë CasinoIn

CasinoInResponsible Gambling
CASINORANK
8.67/10
BonusDeri në 200 € + 60 rrotullime
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Në dispozicion në shumë vende
Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
CasinoIn
Deri në 200 € + 60 rrotullime
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

CasinoIn përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për klientët e saj. Për këtë arsye, ata ofrojnë bonuse të ndryshme që do t'ju ndihmojnë të përmirësoni përvojën tuaj të lojërave. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re dhe të kërkoni disa nga bonuset e shumta të disponueshme për ju.

Lista e plotë e bonuseve të CasinoIn
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Mund të gjeni një bollëk lojërash të ndryshme në CasinoIn për të luajtur. Gjëja e mirë kur bashkoheni në kazino është se mund të eksploroni dhe luani shumicën e lojërave në modalitetin argëtues fillimisht. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon loja pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Software

CasinoIn ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Kështu që ju mund të gjeni lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm të lojërave këtu.

Payments

Payments

CasinoIn ka shtuar mënyra të ndryshme pagese, kështu që ju do të keni mundësinë të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Lajmi i mirë është se Neteller dhe Skrill janë në dispozicion, por disponueshmëria mund të ndryshojë në varësi të vendndodhjes tuaj. Në këtë pikë, Paypal nuk është i disponueshëm, por ata mund ta shtojnë atë në të ardhmen.

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në CasinoIn, së pari duhet të bëni një depozitë. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Depozitave. Aty mund të gjeni mënyra të ndryshme pagese për t'u përdorur dhe mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju.

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj CasinoIn është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqjet. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh këtu është se duhet të përdorni të njëjtën metodë të tërheqjes si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga disa vende nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari në CasinoIn dhe të luajnë për para të vërteta. Arsyeja për këtë mund të jetë e shumta, por në shumicën e rasteve është sepse kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në disa vende ose që bixhozi konsiderohet i paligjshëm.

Languages

Një faqe kazinoje duhet të jetë e disponueshme në shumë gjuhë të ndryshme në mënyrë që lojtarët të ndihen rehat. Për këtë arsye, CasinoIn ofron gjuhët e mëposhtme: Azerbajxhani

 • bullgare
 • anglisht
 • finlandez
 • gjermanisht
 • greke
 • hebraishtja
 • hungareze
 • italisht
 • japoneze
 • kazake
 • koreane
 • Mandarin (Kinez)
 • norvegjeze
 • persisht
 • polonisht
 • portugeze
 • rumun
 • rusisht
 • Spanjisht
 • suedeze
 • turk
 • ukrainase
 • Uzbekistani
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për CasinoIn . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit CasinoIn dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të CasinoIn ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

CasinoIn merr të gjitha masat e nevojshme për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe financiar. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për të mbrojtur veten dhe klientët e tyre. Kazinoja përdor gjithashtu një gjenerues të numrave të rastësishëm për të ofruar rezultate të paanshme të lojërave.

Responsible Gaming

Nëse ju ose dikush rreth jush po lufton me një varësi nga bixhozi, ju lutemi kontaktoni BeGambleAware, ose autoritetin tuaj lokal të lojërave të fatit.

Kumari problematik nuk duhet të merret kurrë lehtë pasi mund të ketë pasoja të rënda. Lexoni më shumë rreth Lojëra me përgjegjësi këtu.

About

About

CasinoIn u krijua në 2015, por nuk u lançua deri në vitin 2019. Ekipi që qëndron pas kazinosë donte të kishte produktin më të mirë përpara se ta prezantonte atë te klientët dhe ata bënë një punë të shkëlqyer, duhet ta pranojmë. Tani, CasinoIn ofron një seksion të gjallë bastesh që u siguron lojtarëve të tij gjithçka që ata kërkojnë në një kazino online.

CasinoIn

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020
Sajti i uebit: CasinoIn

Account

Për të luajtur në CasinoIn, duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e lehtë dhe ju do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati në vetëm disa minuta. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni në faqen e kazinosë dhe të klikoni në butonin Regjistrohu.

Support

CasinoIn krenohet me një departament të shkëlqyer të mbështetjes së klientit. Përfaqësuesit janë gjithmonë në dispozicion për të zgjidhur problemet tuaja përmes telefonit, emailit dhe bisedës live. Stafi i mbështetjes së klientit bën gjithçka që mundet për të siguruar që lojtarët të kalojnë një kohë të mirë.

Nëse jeni të shqetësuar për sjelljet tuaja të lojërave të fatit ose të dikujt tjetër, gjithmonë mund të kontaktoni BeGambleAware per ndihme.

Mënyra më e përshtatshme për të gjithë lojtarët për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është përmes Bisedës Live. Kjo veçori do t'ju lidhë me një agjent të mbështetjes së klientit shumë shpejt. Funksioni Live Chat është i disponueshëm në gjuhët e mëposhtme: anglisht, gjermanisht, italisht, rusisht, spanjisht, finlandisht, japonisht dhe portugalisht. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar kazinonë është t'i dërgoni një email në support@casinoin.io.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Kur bashkoheni me familjen CasinoIn, mund të provoni shumicën e lojërave të tyre falas. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur lojën që dëshironi të luani. Jo shumë janë të vetëdijshëm për këtë, por kjo është një mundësi e përkryer për të mësuar rregullat e lojës pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Promotions & Offers

CasinoIn ka shumë promovime dhe oferta të ndryshme të përgatitura për klientët e tyre të rinj dhe besnikë. Në momentin që regjistroheni për një llogari të re kazinoje, do të trajtoheni si mbretër. Ju do të merrni një shumë bujare bonus mirëseardhjeje që do të përmirësojë ekuilibrin tuaj dhe do të zgjasë lojën tuaj. Për më tepër, do të merrni rrotullime falas për të luajtur edhe në lojëra të zgjedhura.

FAQ

Lexoni koleksionin e FAQ-ve të hulumtuara nga ekspertët tanë të kazinosë.

Live Casino

Live Casino

Kazinoja live ju ofron një mundësi për të luajtur në kazino me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe për të pasur një përvojë sa më të afërt për të luajtur në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Për të luajtur, thjesht shkoni te seksioni i Kazinosë Live Dealer dhe mund të gjeni lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike, duke përfshirë Microgaming, Ezugi dhe Pragmatic Play.

Mobile

Mobile

CasinoIn ka zhvilluar aplikacione për përdoruesit e Android dhe iOS, kështu që tani mund t'i shkarkoni lehtësisht dhe të shijoni të gjitha lojërat tuaja të preferuara në lëvizje. Nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin, mund të hyni në llogarinë tuaj duke përdorur shfletuesin tuaj të preferuar.

Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të CasinoIn, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëni është të vendosni të dhënat tuaja dhe të prisni miratimin. Pasi llogaria juaj të miratohet, do të kontaktoheni menjëherë nga menaxheri i filialit tuaj.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë
Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional
2021-03-26

Rishikimi i kazinosë: i besueshëm dhe funksional

Kazinonë është një kompani filial i Reinvent NV dhe ajo hapi dyert e saj në 2015. Kompania mëmë është e licencuar nga autoriteti i lojërave të fatit Curacao. Është një veprim i mbushur kazino online që bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të iGaming për t'u ofruar lojtarëve një mori opsionesh të lojërave të kazinosë, nga jackpotet që ndryshojnë jetën deri te bonuset e pasura me veçori lojëra elektronike dhe lojëra tavoline elektrizuese. Në këtë përmbledhje të kazinosë Casinoin, ne do të shikojmë tiparet kryesore që kontribuojnë në suksesin e kazinosë.