Casino.com - Withdrawals

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Casino.com duke përfshirë Maestro, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, Wire Transfer, Check, Envoy, MyCitadel, WebMoney. Koha e tërheqjes mund të ndryshojë dhe gjithçka varet nga mënyra e tërheqjes që përdorni. Për kuletat elektronike, koha e tërheqjes është brenda 24 orëve. Për kartat e kreditit, kartat e debitit dhe transfertën bankare koha e tërheqjes është nga 3 deri në 5 ditë.

Kur dëshironi të bëni një tërheqje në Casino.com, do t'ju duhet të dërgoni një kopje të ID-së tuaj të vlefshme si dëshmi identiteti. Për më tepër, do t'ju duhet gjithashtu të dërgoni dëshmi të adresës.

Monedhat

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme për të bërë një tërheqje në Casino.com duke përfshirë sterlinën britanike, euro, dollar australian, dollar kanadez, dollar amerikan, dollar Hong Kong, dollar të Zelandës së Re, jen japonez, korona norvegjeze, rand të Afrikës së Jugut, korona suedeze, Franga zvicerane, krona Danimarke.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)