Casino.com - Tips & Tricks

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Tips & Tricks

Një nga arsyet e shumta pse Casino.com është kaq popullor është fakti se procesi i regjistrimit është i thjeshtë dhe ju mund të filloni të luani menjëherë. Thjesht shtypni butonin 'Luaj tani' dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

Procesi i regjistrimit është shumë i lehtë dhe gjithçka që duhet të bëni është t'i siguroni kazinosë informacionin e saktë personal. Në hapin e parë, duhet të përfshini emrin dhe mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, adresën e shtëpisë dhe kodin ZIP. Do të keni përvojën më të mirë në Casino.com nëse shkarkoni softuerin e tyre. Pasi softueri të shkarkohet dhe ruhet në kompjuterin tuaj, mund të jeni të sigurt se lojërat do të funksionojnë pa probleme.

Kur regjistroheni në kazino për herë të parë, ju keni të drejtën e një bonusi mirëseardhjeje, i cili është një bonus 100% i depozitave deri në 400 dollarë dhe kjo nuk është e gjitha, ju do të merrni 200 rrotullime shtesë falas. Kur bëni një depozitë, mos harroni të përdorni kodin promovues PROMOCODE për të përfituar nga këto oferta.

Kazinoja ofron promovime të ndryshme edhe për lojtarët e tyre ekzistues. Kështu që ju mund të bashkoheni në disa turne ose të përfitoni nga një bonus fundjave ose një bonus për orë të lumtur dhe shumë të tjera. Nëse luani të enjten dhe depozitoni Casino.com, mund të merrni mbrapsht deri në 50 dollarë. E vetmja gjë që duhet të bëni është të depozitoni në 18:00 dhe 19:00. Për më tepër, si lojtar besnik ju do të merrni 1 pikë besnikërie për çdo 10 dollarë që vini bast. Pasi të keni arritur 1000 pikë, mund të arkëtoni 10 dollarë dhe të paguani me to menjëherë.

Këshilla për marrjen e rrotullimeve falas

Rrotullimet falas janë një mënyrë shumë interesante që përdorin kazinotë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të shpërblyer lojtarët ekzistues. Ata gjithashtu ofrojnë rrotullime falas sa herë që ka një lojë të re, e cila është një mënyrë e shkëlqyer për ta prezantuar atë. Rrotullimet falas po ju lejojnë të fitoni para pa pasur nevojë të shpenzoni vetë. Disa rrotullime falas vijnë me kërkesa për bast, kështu që ju duhet të lexoni termat dhe kushtet edhe përpara se të pranoni bonusin.

Shumica e kazinove ofrojnë rrotullime falas si një bonus mirëseardhjeje për lojtarët e rinj që regjistrohen. Disa rrotullime falas jepen pas regjistrimit dhe të tjera kërkojnë që së pari të bëni një depozitë. Nuk mund të theksojmë sa e rëndësishme është të lexojmë me kujdes termat dhe kushtet e çdo bonusi. Sepse aty shpjegohet gjithçka në lidhje me kërkesat e basteve, lojërat që duhen luajtur, kufirin maksimal të tërheqjes dhe shumë më tepër.

Promovimet speciale janë një mënyrë tjetër me të cilën lojtarët shpërblehen rregullisht. Pra, sigurohuni që emaili juaj të jetë i përditësuar për të marrë njoftime sa herë që ka një promovim në vazhdim. Lojërat me veçori bonus ofrojnë rrotullime falas kur arrini një kombinim të caktuar simbolesh. Në shumicën e rasteve, disa shumëzues shoqërojnë rrotullimet që do të rrisin në mënyrë drastike fitoren tuaj.

Si të fitoni kur luani lojëra elektronike?

Ju mund të gjeni shumë strategji në internet dhe madje disa libra që mbulojnë temën "Si të fitoni në lojëra elektronike". Ju mund të shpenzoni një pasuri dhe ende mundeninuk e gjej sekretin. Arsyeja për këtë është sepse nuk ka asnjë sekret. Ju nuk mund të parashikoni rezultatin e rrotullimit të radhës gjithsesi pasi lojërat përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm. Kjo do të thotë që çdo rrotullim është unik dhe RNG nuk përdor një model fiks që mund ta kuptoni. Ne ju këshillojmë që të vendosni një buxhet edhe para se të filloni lojërat e fatit, në këtë mënyrë mund të qëndroni në kontroll të lojës. Çdo kazino ofron veçori që mund t'i përdorni që do t'ju ndihmojnë të luani më me përgjegjësi. Mbani gjithmonë buxhetin tuaj dhe luani sipas tij.

Këshilla dhe truket për fillestarët

Nëse sapo po vini me lojëra në internet për herë të parë, ju këshillojmë të filloni të luani lojërat në modalitetin praktik. Në këtë mënyrë ju mund të provoni teknika të ndryshme të lojës dhe të shihni aftësitë tuaja të lojës pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja. Ju gjithashtu duhet të mësoni softuerin. Edhe pse është intuitive, ju ende duhet të praktikoni të dini se si të vendosni bastin dhe të zgjidhni numrin e linjave aktive të pagesës në lojëra elektronike, për shembull. Në Casino.com mund të gjeni lojëra klasike në internet së bashku me lojëra të reja të nivelit të lartë që përdorin teknologjinë më të fundit. Sa herë që keni nevojë për ndihmë, mund të kontaktoni ekipin e mbështetjes së klientit dhe ata do t'i përgjigjen pyetjes suaj, pavarësisht se në cilën orë të ditës është, pasi ato janë të disponueshme 24/7 vetëm për lehtësinë tuaj.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)