Casino.com - Support

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar kazinonë është përmes Live Chat. Në këndin e poshtëm djathtas të kazinosëFaqja e internetit, ju mund të gjeni kërkesën e bisedës live dhe mund të flisni me agjentët në çdo kohë. Thjesht duhet të klikoni në prompt dhe dritarja e bisedës live do të shfaqet në ekran. Nëse të gjithë operatorët janë të zënë, koha e pritjes është 5 minuta.

Ju gjithashtu mund të kontaktoni kazinonë përmes telefonit në numrat e mëposhtëm:

  • MB pa pagesë: 0808 238 6049
  • Ndërkombëtare: +350 200 44793

Casino.com ofron gjithashtu mbështetje telefonike 24-orëshe për klientët e saj. Ata kanë 2 linja pa pagesë që mund t'i përdorni për t'i telefonuar:

  • Mbretëria e Bashkuar: 0800 9012 483
  • Jashtë MB: +350 200 44793

Nëse keni një ankesë zyrtare ose për ndonjë arsye, dëshironi të dërgoni një email, mund ta bëni edhe atë. Adresa e tyre e emailit është support@casino.com

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)