Rishikimi i kazinosë Casino.com - Promotions & Offers

Casino.comResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusDeri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Casino.com
Deri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Casino.com ofron shumë oferta për klientët e saj të rinj dhe ekzistues. Herën e parë që regjistroheni në kazino, duhet të përdorni kodin promovues %PROMOCODE.

Casino.com i bën gjërat shumë të lehta edhe për fillestarët. Për të filluar të luani, duhet të krijoni një llogari të re dhe mund ta bëni këtë në vetëm disa hapa:

  1. Kliko Join Now

  2. Kjo do t'ju çojë në faqen e regjistrimit ku duhet të plotësoni disa të dhëna personale.

  3. Ju keni mundësinë të shkarkoni softuerin ose të luani menjëherë përmes shfletuesit të internetit.

  4. Duhet të futni detaje si emri i plotë, adresa, numri i telefonit, data e lindjes dhe adresa e emailit herën e parë që krijoni llogarinë tuaj.

  5. Kur të keni krijuar llogarinë tuaj, bëni një depozitë dhe kërkoni bonusin tuaj.

Ju do të merrni menjëherë një bonus ndeshjeje 100% herën e parë që depozitoni në kazino. Kjo do të rrisë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju japë më shumë shanse për të provuar disa lojëra. Bonusi vjen me kërkesat e basteve të cilat janë 40x. Për më tepër, ju do të merrni gjithashtu 20 rrotullime falas që mund t'i luani në slotin Age of Gods pa depozitë. Për më tepër, nëse bëni një depozitë, mund të merrni deri në 180 rrotullime falas dhe 400 dollarë fonde parash bonus për të luajtur lojërat tuaja të preferuara.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë