Rishikimi i kazinosë Casino.com - Live Casino

Casino.comResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusDeri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Casino.com
Deri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Live Casino

Live Casino

Një nga veçoritë më emocionuese që një kazino mund të ofrojë në ditët e sotme është mundësia për të luajtur Live Casino. Ju ndërveproni me njerëz të vërtetë dhe uleni në një tryezë virtuale me një tregtar të drejtpërdrejtë. Një kombinim perfekt i interaktivitetit dhe atmosferës së një kazinoje me bazë tokësore dhe komoditetit të kazinosë online.

Blackjack në kazino live

Blackjack në kazino live

Nëse Blackjack është loja juaj 'go-to', atëherë duhet të konsideroni të luani Blackjack Live Casino. Fatkeqësisht, nuk mund të luani lojëra të drejtpërdrejta në modalitetin praktik, kështu që së pari do t'ju duhet të hapni një llogari me para të vërteta dhe të bëni një depozitë. Pastaj, ju duhet të zgjidhni një nga tavolinat e blackjack dhe të filloni të luani, është kaq e thjeshtë.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë

Casino.com mund të thotë me krenari se ata kanë teknologjinë më të fundit që do t'ju lejojë të luani Live Roulette me lojtarë dhe krupierë të vërtetë. Kjo lojë funksionon njësoj si çdo lojë tjetër ruletë dhe për më tepër ajo ofron zhurmën sociale dhe emocionin e të pasurit pjesëmarrës të tjerë që shijojnë të njëjtën përvojë si ju.

Loja është me të vërtetë e lehtë për t'u luajtur, thjesht duhet të zgjidhni numrin për të cilin dëshironi të vini bast dhe vendosni çipat tuaja në tryezë përpara se topi të rrotullohet. Nëse jeni fillestar, atëherë ne ju këshillojmë t'i përmbaheni basteve më të thjeshta si Tek/Çif ose Kuq/Zi. Por, nëse jeni më me përvojë në lojë, atëherë keni një bollëk zgjedhjesh kur bëhet fjalë për vendosjen e basteve.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë