Casino.com - FAQ

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Casino.com në FAQ tonë.

A mund të marr rrotullime falas në Casino.com?

Do të merrni 20 rrotullime falas pasi të regjistroheni në kazino. Ky është një bonus pa depozite, kështu që ju mund t'i luani ato 20 rrotullime falas. Pasi të bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite 100% deri në 400 dollarë. Për më tepër, do të merrni edhe 180 rrotullime falas, 20 rrotullime falas në ditë për 9 ditët e ardhshme. Sigurohuni që të hyni në llogarinë tuaj çdo ditë në ditët në vijim dhe do të jeni të mirëpritur me 20 rrotullime falas çdo ditë.

Çfarë janë 'rrotullimet falas'?

Rrotullimet falas nuk duhet të ngatërrohen me lojën falas. Modaliteti i lojës falas ose argëtimi është kur luani lojëra me para virtuale dhe më vonë mundeniMos bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Rrotullimet Falas, nga ana tjetër, janë baste plotësuese nga kazino. Nëse fitoni para nga rrotullimet tuaja falas, mund t'i tërheqni ato më vonë.

Në cilat lojëra mund të përdor rrotullimet falas?

200 rrotullimet falas që do të merrni kur bëni depozitën tuaj të parë mund të luhen në slotin Age of the Gods.

Sa para do të marr nga bonusi i mirëseardhjes?

Herën e parë që bëni një depozitë, kazinoja do të dyfishojë vlerën e depozitës tuaj deri në 400 dollarë. Pra, le të themi se depozitoni 150 dollarë, kazino do t'ju shpërblejë gjithashtu me 150 dollarë, kështu që do të përfundoni me 300 dollarë në bilancin tuaj.

Çfarë lojërash mund të luaj me bonusin?

Ju mund të luani çdo lojë që dëshironi me fondet tuaja të bonusit.

Mund të shpjegoni se çfarë është bast?

Bast është një tjetër fjalë e përdorur për vendosjen e basteve. Për shembull, nëse keni vënë bast 10 dollarë në lojëra elektronike, kjo do të thotë se keni vënë bast 10 dollarë. Kërkesat e bastit, nga ana tjetër, janë sasia e kohës që ju nevojitet për të kthyer fondet tuaja përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje.

Si funksionojnë kërkesat e basteve?

Për shembull, nëse keni marrë një bonus prej 20 dollarësh dhe kërkesat e bastit për atë shumë janë pesë herë, atëherë duhet të vendosni të paktën 100 dollarë përpara se të bëni një tërheqje (20 x 5 = 100)

Cilat janë bonuset e riblershme dhe të pashlyera?

Bonusi i riblerë do t'ju lejojë të tërhiqni të gjithë bilancin tuaj duke përfshirë paratë reale, bonusin dhe fitimet pasi të keni plotësuar kërkesat e bastit. Bonusi i pakthyeshëm do t'ju lejojë të tërhiqni të gjithë bilancin tuaj duke përfshirë paratë reale dhe fitimet, por nuk mund të tërhiqni shumën origjinale të bonusit. Për këtë bonus, ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes?

Ju duhet të regjistroheni për Casino.com dhe pasi llogaria juaj të jetë gati për t'u përdorur, do të merrni 20 rrotullime falas pa depozitë. Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus depozite prej 100% deri në $400 dhe 180 rrotullime të tjera falas që mund të luani në 9 ditë.

A është Casino.com një kazino e sigurt në internet?

Po, ju sigurojmë që Casino.com ndjek të gjitha protokollet e nevojshme kur bëhet fjalë për sigurinë tuaj dhe drejtësinë e lojërave të tyre. Ata përdorin një mur zjarri dhe teknologji të enkriptimit 128-bit RSA për të mbrojtur të dhënat tuaja. Pra, kjo do të thotë që kazinoja është e sigurt për t'u përdorur dhe ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa pasur nevojë të shqetësoheni për asgjë.

A janë lojërat të drejta në Casino.com?

Po, Casino.com përdor një gjenerues të numrave të rastësishëm për të gjitha lojërat e tyre dhe gjithashtu mund të zbuloni se përqindja e pagesës së çdo loje tregohet qartë. Kazinoja është e licencuar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Komisioneri i Lojërave të Fatit në Gjibraltar dhe monitorohet dhe testohet rregullisht.

Si mund të kontaktoj me kazinonë?

Casino.com është në dispozicion për ju 24/7. Ju mund t'i kontaktoni ata përmes Live Chat ose të përdorni telefonin falas në Mbretërinë e Bashkuar: 0800 9012 483, si dhe një numër ndërkombëtar: +350 200 44793. Ju gjithashtu mund t'i dërgoni një email në adresën e mëposhtme: support@casino.com

A ia vlen koha ime kazinoja live?

Në Casino.com mund të gjeni disa nga lojërat e kazinosë live me cilësi më të lartë. Në këtë pikë, ka 9 lojëra të ndryshme të kazinosë live që mund të luani.

Kush është pronari i Casino.com?

Casino.com është në pronësi të Mansion Europe Holdings Ltd, kompania që mban licencën e lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar.

Ku është bazuar Casino.com?

Kazinoja ka selinë në Gjibraltar dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Si të kërkoni një bonus?

Nëse dëshironi të kërkoni ndonjë bonus në Casino.com sigurohuni që të keni plotësuar të gjitha kriteret kualifikuese. Nëse nuk jeni të sigurt për ndonjë ofertë, është më mirë nëse kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe shmangni të gjitha konfuzionet.

Cilat metoda mund të përdor për të bërë një tërheqje?

Ka opsione të ndryshme të disponueshme në Casino.com kur bëhet fjalë për tërheqje, duke përfshirë Skrill, Envoy, Maestro, Neteller, MyCitadel, Visa Electron, Visa, Transfertë bankare, Çeku dhe WebMoney.

A mund ta fshij llogarinë time?

Po, nëse nuk dëshironi të përdorni më llogarinë tuaj, mund të ngrini ose pezulloni llogarinë tuaj. Ju mund të zgjidhni funksionin e vetëpërjashtimit që do të mbyllë llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar. Ju gjithashtu mund të kontaktoni me mbështetjen e klientit dhe të kërkoni që llogaria juaj të mbyllet.

Nuk dua të marr emaile promovuese nga Casino.com. Cfare duhet te bej?

Ju duhet të hapni një email që keni marrë tashmë nga Casino.com dhe të klikoni mbi çregjistrohuni, të cilin mund ta gjeni në fund të emailit.

A është Casino.com legal në MB?

Meqenëse Casino.com mban një licencë të Komisionit të Lojërave të fatit në MB, kjo do të thotë se është e disponueshme për lojtarët në MB.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)