Casino.com - Deposits

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Deposits

Kur dëshironi të luani lojëra kazino me para të vërteta, duhet të krijoni një llogari në Casino.com dhe të bëni një depozitë. Ju mund ta bëni këtë lehtësisht kur shkoni te arkëtari dhe zgjidhni mënyrën e dëshiruar të depozitimit. Ju mund të zgjidhni midis disa prej këtyre metodave për të depozituar në llogarinë tuaj: ClickandBuy, EcoPayz, Laser, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Switch, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, Internet Banking, Skrill, Boku dhe WebMoney

Lojtarët e rinj që bëjnë depozitën e tyre të parë në Casino.com do të marrin një bonus 100% të depozitës së ndeshjes deri në 400 dollarë. Shuma minimale që mund të depozitoni është 20 dollarë.

Një nga platformat kryesore të portofolit elektronik që paguesit preferojnë të përdorin është PayPal, dhe lajmi i mirë është se mund ta përdorni për të depozituar Casino.com. Bërja e një depozite duke përdorur këtë metodë është shumë e lehtë. Thjesht duhet të shkoni te arkëtari juaj dhe të zgjidhni PayPal nga përzgjedhja e mënyrave të pagesës dhe të konfirmoni pagesën tuaj, aq lehtë sa kjo. Kjo do të thotë që ju mund të identifikoheni në llogarinë tuaj direkt nga arkëtari, gjë që i bën gjërat më të lehta dhe më të shpejta.

Ju lutemi mbani mend se PayPal është i disponueshëm vetëm për lojtarët nga MB dhe monedha e pagesës është GBP.

Njerëzit zgjedhin PayPal si opsionin e tyre të pagesës sepse është i thjeshtë për t'u përdorur dhe paratë tuaja janë plotësisht të sigurta. Ju mund të transferoni para nga llogaria juaj PayPal në llogarinë tuaj të kazinosë me vetëm disa klikime.

Kur krijoni llogarinë tuaj PayPal, ju e lidhni llogarinë tuaj me llogarinë tuaj bankare ose me kartën tuaj të kreditit ose të debitit. Pra, kjo do të thotë që sa herë që përpiqeni të transferoni disa para, nuk keni nevojë të jepni ndonjë informacion të ndjeshëm financiar. Këto janë të gjitha arsyet pse PayPal është një zgjedhje kaq tërheqëse për lojtarët në internet. Por jo vetëm PayPal, por mund të përdorni edhe disa mënyra të tjera pagese nëse dëshironi. Ju lutemi mbani në mend se çdo mënyrë pagese që mund të përdorni si kufi depozite:

  • Kufiri minimal i depozitave për Kartat e Kreditit/Debitit është 20 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 25,000 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për Skrill dhe Neteller është 10 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 35,000 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për PayPal është 10 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 10,000 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për Paysafe Card është 10 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 250 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për Boku është 5 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 30 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për Instant Banking është 20 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 8,000 dollarë.
  • Kufiri minimal i depozitave për iDebit, Entropay, ecoPayz dhe Transfer Bankar është 20 dollarë dhe kufiri maksimal i depozitave është 10,000 dollarë.

Depozitë pa bankë

Për të gjithë ata që nuk kanë llogari bankare ose që duan të ruajnë privatësinë e tyre, mund të përdorin karta me parapagesë për të bërë depozita.

Monedha

Ju mund të përdorni monedha të ndryshme kur dëshironi të depozitoni Casino.com duke përfshirë sterlinën britanike, euro, dollar australian, dollar kanadez, dollar amerikan, dollar të Hong Kongut, dollar të Zelandës së Re, jen japonez, korona norvegjeze, rand të Afrikës së Jugut, korona suedeze, Franga zvicerane, krona Danimarke.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)