Casino.com - Bonuses

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Bonuses

Për të kërkuar bonusin duhet të jeni anëtar i Casino.com. Vetëm lojtarët që janë në moshë madhore mund të krijojnë një llogari. Kur përdorni kodin e bonusit, ju pranoni kushtet dhe kushtet e promovimit.

Casino.com oferta të ndryshme bonusesh

Kur bëni një depozitë, fondet do të transferohen në llogarinë tuaj të lojtarit dhe ato do të shtohen në gjendjen tuaj të parave të gatshme. Paratë që merrni si bonus nga kazino do të transferohen gjithashtu në llogarinë tuaj të lojtarit nën fondet e bonusit. Kur të filloni të luani lojëra, së pari do të vini bast me bilancin tuaj të parave të gatshme dhe më vonë, do të vini bast me fondet tuaja të bonusit. Le të themi se keni 20 dollarë në bilancin tuaj të parave të gatshme dhe 20 dollarë në bilancin tuaj të bonusit. Basti juaj do të vijë fillimisht nga bilanci i parave tuaja dhe sapo të mbeteni pa fondet në bilancin tuaj të parave, do të filloni të vini bast nga bilanci juaj i bonusit. Kazinoja pranon gjithashtu baste të përziera. Ju ndoshta po pyesni se çfarë është kjo, kështu që ne do të përpiqemi ta bëjmë më të thjeshtë. Le të themi se ju keni 3 $ në bilancin tuaj të parave dhe 20 $ në fondet tuaja të bonusit, dhe dëshironi të vendosni bast $5, më pas 3 $ nga balanca e parave tuaja dhe 2 $ të tjera nga balanca juaj e bonusit do të formojnë bastin. Ju duhet të përdorni paratë tuaja të bonusit brenda 30 ditëve dhe nëse përpiqeni të tërhiqni shumën përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, do të humbni si bonuset ashtu edhe fitimet. Nëse bonusi juaj nuk mund të blihet, atëherë paratë tuaja do të hiqen nga llogaria juaj pas tërheqjes. Dhe, nuk do të fitoni pikë besnikërie ndërsa po përpiqeni të përmbushni kërkesat e basteve.

Lojtarët nga Kroacia që përdorin Neteller për të bërë depozitën e tyre të parë nuk kanë të drejtë të marrin bonusin e depozitës së parë. Nëse zgjidhni GBP si monedhën tuaj, por nuk jeni rezident në MB, atëherë nuk do të keni të drejtë për asnjë bonus dhe promovim. Ju mund të kërkoni vetëm një ofertë bonus në të njëjtën kohë dhe nuk ju lejohet të kombinoni oferta të ndryshme bonus. Ju mund të keni vetëm një llogari në Casino.com për person dhe familje. Nëse kazinoja zbulon se ju keni hapur një llogari të dytë, atëherë ata rezervojnë të drejtën të anulojnë çdo bonus dhe fitim. Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë Kushtet dhe Kushtet e Përgjithshme Promocionale në çdo kohë dhe është përgjegjësia juaj të kontrolloni periodikisht për ndryshime.

Bonuset e parave pa pagesë

Kufiri maksimal i tërheqjes së bonusit pa depozite është 200 dollarë dhe ju mund të bëni vetëm një tërheqje të fitimeve të fituara nga një bonus parash falas nëse nuk keni bërë një depozitë paraprake. Nëse jeni një lojtar ekzistues dhe keni bërë një depozitë në kazino më parë, atëherë kufiri i tërheqjes së bonusit të parave falas është 5000 dollarë. Lojtarët nga Rusia nuk lejohen të marrin regjistrim ose bonus parash falas nga Casino.com. Çdo fitim nga regjistrimi ose bonusi i parave pa pagesë nuk do të paguhet dhe do të hiqet nga llogaria e lojtarit kur ai kërkon tërheqje.

Bonusi i besnikërisë

Sa herë që luani një lojë në Casino.com fitoni pikë besnikërie. Për shembull, për çdo 20 dollarë që vendosni në lojëra elektronike ju do të fitoni 1 pikë besnikërie. Sa më shumë pikë të fitoni, aq më i lartë është niveli që do të ngjiteni dhe me këtë, ju mund të kërkoni bonuse më të mira. · Do t'ju duhen midis 0 dhe 499 pikë për të arritur nivelin e bronzit. · Do t'ju duhen midis 500 dhe 2999 pikë për të arritur nivelin e argjendtë. · Do t'ju duhen midis 3000 dhe 20.000 pikë për të arritur nivelin e artë. · Do t'ju duhen më shumë se 20.000 pikë dhe depozita mbi 3.000 dollarë për të arritur nivelin VIP. · Do t'ju duhen më shumë se 50.000 pikë dhe depozita mbi 24.000 dollarë për të arritur në Elitën VIP.

Rifresko Bonuset

Të gjithë klientët e rinj mund të përfitojnë nga bonusi i përputhjes së depozitave 100% herën e parë që bëjnë një depozitë. Bonusi mund të shkojë deri në 400 dollarë. Dhe kjo nuk është e gjitha, ka edhe promovime të tjera ekskluzive të kazinosë të disponueshme për lojtarët e rinj si bonuset e njëpasnjëshme të rimbushjes javore deri në 400 dollarë secili. Kështu që ju mund të merrni gjithsej 3,200 dollarë para bonus për të luajtur, gjë që nuk është aq e keqe. Këto bonuse vijnë me kërkesat e basteve që janë 40x.

Bonusi i ndeshjes

Të gjithë klientët e rinj do të marrin një bonus depozite prej 100% herën e parë që depozitojnë deri në 400 dollarë.

Bonusi me rul të lartë

High rollers janë lojtarë që kënaqen të shpenzojnë para të mëdha dhe Casino.com ka diçka të veçantë për ata lloj kumarxhinjsh. Ata ofrojnë programin VIP që është krijuar për të shpërblyer klientët besnikë sa herë që vendosin të luajnë. Kur luani në Casino.com ju shpërbleheni me pikë që më vonë i shtohen bilancit të tyre. High Rollers duhet të depozitojnë 3,000 dollarë dhe të grumbullojnë 20,000 pikë për të hyrë në Programin VIP. Nëse klienti ka shpenzuar më shumë se 24.000 dollarë dhe ka grumbulluar më shumë se 50.000 pikë, atëherë ai do të bëhet anëtar i programit VIP Elite.

Bonusi i regjistrimit

Herën e parë që regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni jo vetëm një bonus ndeshjeje 100% deri në 400 dollarë, por gjithashtu do të merrni 200 rrotullime falas. Në momentin që regjistroheni në kazino, do të merrni 20 rrotullime falas pa depozitë, dhe sapo të bëni një depozitë do të merrni 180 rrotullime shtesë, 20 rrotullime në ditë në nëntë ditë.

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Ju mund të merrni 20 patate të skuqura të arta në momentin që regjistroheni në kazino, në mënyrë që të mund të luani disa nga lojërat e tavolinës që ofron Casino.com. Nëse dëshironi të kërkoni bonusin tuaj, duhet të bëni një depozitë prej $20 dhe të përdorni kodin e bonusit TABELA. Ju duhet të vini bast 20 dollarë në Ruletë ose në ndonjë lojë me letra. Ju duhet të pranoni promovimin e Paketës së Mirëseardhjes sepse nëse e refuzoni, nuk mund ta merrni më vonë.

Për t'u kualifikuar për këtë bonus, ju duhet të bëni një depozitë minimale prej 20 dollarësh dhe të vendosni një minimum prej 20 dollarësh në total në lojëra ruletë ose me letra. Ju keni vetëm 14 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit pasi të keni bërë depozitën. Nëse vendosni të luani Blackjack, ju lutemi mbani mend se jo çdo lojë llogaritet në kërkesat e basteve. Këto lojëra janë të përjashtuara, kështu që nëse po përpiqeni të përmbushni kërkesat e basteve, atëherë duhet të shmangni lojërat e mëposhtme: Lucky Lucky BJ, Cashback BJ, BJ Surrender, BJ Cashback, Blackjack Switch.

Disa lojëra ruletë janë gjithashtu të përjashtuara nga reklamat e basteve, ato janë si më poshtë: Ruleta Age of the Gods™ (Jashtë linje), BW-EuropeanRoulette, Spread Bet Roulette Live, Live Roulette Pro, Ruletë me shumë rrota, Ruletë (Tigri i Kuq), Video Ruletë, Ruletë 3D Premium, Mini Ruletë, Ruletë Pinball, Ruletë Premier.

Detajet e patatinave të arta

Pasi të keni vënë bast 20 dollarë, do të merrni 20 Çipa të Artë me një vlerë prej çdo çipi 1 dollarë. Çipat tuaja të arta do të kreditohen automatikisht në seksionin e bonusit të llogarisë tuaj. Keni 14 ditë për të përdorur patate të skuqura tuaja të arta, përndryshe ato do të skadojnë. Ju mund t'i përdorni Golden Chips në lojërat e mëposhtme: Ruletë Premium, Ruletë Evropiane, Blackjack Premium, Blackjack Multihand dhe çdo Ruletë Live dhe të gjitha fitimet blihen menjëherë dhe mund të tërhiqen si para.

Kjo ofertë është e disponueshme vetëm për lojtarët që bëjnë një depozitë duke përdorur karta krediti ose debiti, Transfertë Bankare ose metoda të tjera bankare. Lojtarët që përdorin Neteller ose Skrill për të bërë një depozitë përjashtohen nga kjo ofertë. Ju mund ta kërkoni këtë bonus vetëm një herë për llogari dhe për familje. Tërheqja përpara përfundimit të kërkesave të bastit do të thotë që fondet e bonusit do të hiqen.

Bonus pa depozitë

Asnjë bonus depozite nuk vlerësohet midis lojtarëve. Ky është një bonus nga Casino.com që ju ofrohet pa kërkuar një depozitë. Të gjitha lojërat llogariten në kërkesat e basteve, por jo në të njëjtën mënyrë. · Të gjitha lojërat slot do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve. · Kartat gërvishtëse do të llogariten 100% në kërkesat e basteve. · Të gjitha varietetet e Pai GO dhe Red Dog do të llogariten 25% në kërkesat e basteve. · Të gjitha varietetet e Casino Hold`Ato do të llogariten 25% në kërkesat e basteve. · Të gjitha varietetet e Ruletës duke përfshirë Wild Vikings dhe Wheel of Light do të llogariten 25% në kërkesat e basteve. · Të gjitha varietetet e Baccarat do të llogariten 20% në kërkesat e basteve. · Të gjitha llojet e Blackjack, duke përjashtuar Blackjack Switch dhe Pontoon, do të llogariten 20% në kërkesat e basteve. · Stravaganza do të llogarisë 20% në kërkesat e basteve. · Të gjitha varietetet e Craps dhe të gjitha varietetet e Sic Bo do të llogariten 20% në kërkesat e basteve. · Të gjitha llojet e Video Pokerit do të llogariten 20% në kërkesat e basteve. · Blackjack Switch dhe të gjitha varietetet e Pontoon do të llogariten 5% në kërkesat e basteve. · Fitorja me fat do të llogarisë 5% në kërkesat e bastit. · Të gjitha opsionet e dyfishta në lojëra elektronike dhe të gjitha llojet e video pokerit do të llogariten 0% në kërkesat e basteve. · Jacks or Better, Fortunate Five (të gjitha llojet e lojës), Gold Rally, Everybody's Jackpot, Dead or Alive, Blood Suckers do të llogariten 0% në kërkesat e basteve. · Të gjitha lojërat e tjera do të llogariten 100% në kërkesat e basteve. Bonusi pa depozitim i nënshtrohet kushteve specifike të tërheqjes që duhet të plotësoni për të bërë një tërheqje të suksesshme. Ju lejohet të keni vetëm një tërheqje të fitimeve. Nëse kjo është hera juaj e parë që luani në kazino dhe nuk keni bërë asnjë depozitë paraprake, do të keni një kufi tërheqjeje prej $200 nga bonusi juaj pa depozitim. Nëse keni depozituar tashmë Casino.com dhe keni marrë një bonus pa depozite pas kësaj, ju keni një kufi tërheqjeje prej $5,000. Fitimet që tejkalojnë këto shuma do të konfiskohen automatikisht.

Kodet e bonusit

Kur luani në Casino.com, nuk keni nevojë për ndonjë kod bonus për të kërkuar ofertat e tyre. Gjithsesi, kur bëni një depozitë, duhet të pranoni dritaren kërcyese të bonusit për të marrë ofertën e bonusit.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Disa metoda të tërheqjes mund të kufizohen në bazë të vendit tuaj të banimit. Pra, për t'u informuar më mirë, ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit për informacione të mëtejshme. Nëse keni ndonjë bonus tjetër në llogarinë tuaj, nuk do të jeni në gjendje të bëni një tërheqje përpara se të plotësoni kërkesat e bastit. Nëse keni përfituar nga ndonjë gabim i softuerit ose sistemit, ose keni marrë pjesë në ndonjë formë abuzimi të bonusit, atëherë tërheqja juaj mund të ndalohet.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)