Rishikimi i kazinosë Casino.com - Affiliate Program

Casino.comResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusDeri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Casino.com
Deri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të merrni pjesë në rrjetin e filialeve të kompanisë, duhet të regjistroheni dhe të regjistroheni për një llogari. Sigurohuni që të gjitha informacionet që ndani me kompaninë të jenë të vërteta dhe të plota. Herë pas here kompania mund të kërkojë disa informacione të tjera që ju nevojiten për t'i dërguar ato sipas kërkesës.

Kur bëhet fjalë për filialet, duhet të siguroheni që ligjet e zbatueshme për ju nuk ju ndalojnë të merrni pjesë në rrjetin e filialeve të kompanisë. Kompania gjithashtu mund të kërkojë dëshmi të mëtejshme të identifikimit për të verifikuar të dhënat e aplikimit tuaj. Nëse ka disa ndryshime në të dhënat tuaja të regjistrimit, duhet të njoftoni kompaninë sa më shpejt të jetë e mundur.

Aplikimi juaj mund të refuzohet nga kompania pa kërkuar arsyetim.

Programi i filialeve promovon faqet që donNuk lejojnë lojërat e fatit në vendet e mëposhtme: Kirgistan, Kamboxhia, Taxhikistan, Etiopi, Bolivi, Nikaragua, Turkmenistan, Liberi, Guinea Bisau, Guatemala, Ugandë, Pakistan, Ekuador, Sierra Leone, Burundi, Vanuatu, Bregu Perëndimor (Territori Palestinez, Occ. territor), Egjipti, Rripi i Gazës, Kongo, Republika Demokratike, Sudani, Republika e Afrikës Qendrore, Eritrea, Myanmar, Republika Popullore Demokratike e Laos, Venezuela, Libia, Sudani i Jugut, Bosnje-Hercegovina, Haiti, Somali, Siri, Jemen, Irak, Afganistan, Koreja e Veriut, Republika Çeke, Australia, Kolumbia, Rusia, Irlanda, Lituania, Antigua dhe Barbuda, Antilet Hollandeze, Rumania, Izraeli, Franca, Estonia, Qipro, Bullgaria, Belgjika, Turqia, Portugalia, Macau, Filipinet, Sllovenia, Hong Kongu, Spanja, Libia, Austria, Hungaria, Sllovakia, Ukraina, Singapori dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Kështu që ju duhet të siguroheni që faqja juaj të mos synojë lojtarë nga këto vende.

Sa mund të fitoni?

Sa mund të fitoni?

Ka 3 mënyra të thjeshta për të fituar para përmes programit të filialeve.

  • E para është CPA ku mund të merrni deri në 500 dollarë CPA për trafikun tuaj.
  • E dyta është Ndarja e të Ardhurave ku ju merrni deri në 50% marrëveshje të ndarjes së të ardhurave dhe pagesat bazohen në një përqindje të të ardhurave neto nga lojërat.
  • E treta është një komision i përshtatur ku mund të diskutoni modelin financiar me kompaninë që do t'i përshtatet të dyja palëve.
Fitimet dhe Pagesat e Filialit

Fitimet dhe Pagesat e Filialit

Herën e parë që bashkoheni në programin e filialit, llogaria juaj do të vendoset në komisionin e paracaktuar prej 20% të të ardhurave neto për kompaninëFaqet e kazinosë dhe 10% të të ardhurave neto për faqet e basteve sportive të kompanisë.
Nëse zgjidhni të merrni CPA në vend të kësaj, do të fitoni për lojtar. Ju jeni i vetmi që mund të pretendoni të ardhurat tuaja të filialit. Nuk mund të tërhiqni pagesa për ose në emër të një personi tjetër. Kompania rezervon të drejtën të ndryshojë çdo strukturë të fitimeve të filialeve herë pas here. Të gjitha pagesat bëhen me tel me një mënyrë pagese që ju preferoni. Të gjitha tarifat për konvertimin, përpunimin dhe dërgimin e pagesave për ju do të zbriten nga fitimet tuaja të filialit.

Nëse kompania zbulon ndonjë aktivitet që përbën trafik mashtrimi, ekzistojnë katër skenarë të mundshëm:

  • Ata do të paguajnë të ardhurat e filialit plotësisht.
  • Ata do t'i rillogaritin ato në dritën e trafikut të dyshimtë.
  • Ata do të vonojnë pagesën deri në hetimin e plotë të rastit.
  • Ata do të humbasin të ardhurat tuaja të filialeve.

Të gjitha pagesat kryhen në datën 10 ose 20 të muajit. Përpara se të merrni fondet tuaja, duhet të kërkoni për tërheqje nga data 1 dhe 5 e çdo muaji. Tërheqjet që janë kërkuar nga data 6 deri në datën 15 do të paguhen në raundin e dytë.

Të gjithë filialet janë të detyruar të paguajnë taksa mbi fitimet e tyre të filialeve. Kompania ka nevojë për disa forma dokumentacioni për të verifikuar identitetin tuaj. Nëse nuk arrini të dërgoni dokumentet e kërkuara brenda 180 ditëve, atëherë llogaria juaj do të bëhet e fjetur dhe fondet në llogarinë tuaj do të hiqen. Nëse keni zgjedhur marrëveshjen CPA dhe nuk arrini të sillni trafik brenda 180 ditëve, llogaria juaj do të jetë e fjetur dhe fondet në llogarinë tuaj do të hiqen. Nëse keni zgjedhur planin e Ndarjes së të Ardhurave dhe nuk krijohen të ardhura nga lojërat për një periudhë të vazhdueshme prej 180 ditësh, llogaria juaj do të bëhet e fjetur dhe fondet do të hiqen. Nëse nuk kërkoni një tërheqje brenda 180 ditëve, llogaria juaj do të bëhet e fjetur dhe fondet e mbetura në llogarinë tuaj do të hiqen.

Çfarë është programi i Filialit Casino.com?

Emri i programit të filialeve është Casinocom, bast Mansion, Slots Heaven, Mansion Casino.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë