Casino.com - Account

Age Limit
Casino.com
Casino.com is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Account

Kur përpiqeni të hapni një llogari, është thelbësore të plotësoni të dhënat e sakta personale. Kopjet e dokumenteve tuaja do të kërkohen herën e parë që ju duhet të bëni një tërheqje. Në këtë fazë ju duhet të ndani informacionin e mëposhtëm me kazinonë: emrin, mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, numrin e telefonit, emailin, vendin, adresën, qytetin dhe kodin postar/kodin postar.

Në hapin tjetër të procesit të regjistrimit, ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju duhet të përdorni më vonë sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj. Në këtë pikë të regjistrimit, do t'ju duhet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar dhe të keni parasysh se kjo mundNuk ndryshohet më vonë. Më pas, kazinoja do të dërgojë një lidhje në adresën tuaj të emailit dhe ju duhet të klikoni mbi të për të përfunduar procesin e regjistrimit të llogarisë. Lojtarët e mitur nuk lejohen të hapin një llogari.

Vende të ndryshme kanë legjislacion të ndryshëm në lidhje me moshën që një person kualifikohet si i rritur, kështu që Casino.com do t'i respektojë ato rregulla. Gjithashtu, ju lejohet të hapni vetëm një llogari për person dhe familje. Nëse në rast se kazinoja zbulon se keni një llogari të dytë, ajo llogari do të pezullohet. Në rast se keni përdorur llogaritë tuaja për qëllime mashtruese, të dyja llogaritë tuaja do të pezullohen dhe fitimet do të anulohen.

Rihap llogarinë

Ju lejohet të keni vetëm një llogari. Në rast se keni hapur dy llogari, kazinoja do të transferojë fondet tuaja në llogarinë tuaj të parë dhe do të mbyllë të dytën. Nëse i keni përdorur llogaritë tuaja për qëllime mashtruese, atëherë Casino.com do të konfiskojë të dyja llogaritë tuaja.

Limiti Llogarinë

Është një ide e mirë të kufizoni llogarinë tuaj edhe para se të filloni të luani kumar, në këtë mënyrë do të keni më shumë kontroll mbi atë që po bëni në sajt. Ju mund të vendosni kufijtë e depozitave ditore, javore ose mujore.

Procesi i verifikimit

Ju mund të verifikoni llogarinë tuaj duke paraqitur dokumentet tuaja të identitetit. Ju duhet të skanoni ose fotografoni dokumentet tuaja dhe të dërgoni kopje në emailin e mëposhtëm docs@casino.com. Çdo skedar duhet të jetë 1MB ose më poshtë dhe llojet e skedarëve të pranueshëm janë jpeg, tiff ose pdf. ID e vlefshme fotografike - Kur bëhet fjalë për ID fotografike me një nënshkrim, emër dhe fotografi të dukshme, kazino pranon dokumentet e mëposhtme:

  • Pasaporta
  • Patentë
  • Kartën e identitetit kombëtar

Kartë Krediti – Duhet të dërgoni një kopje të kartës së kreditit që përdorni për të financuar llogarinë tuaj. Dërgoni një kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës. 6 shifrat e para dhe 4 shifrat e fundit të numrit të kartës suaj të kreditit duhet të jenë të dukshme dhe ju mund të mbuloni numrat e mesëm për sigurinë tuaj.

Dëshmi e adresës – Do t'ju duhet gjithashtu të verifikoni adresën tuaj si pjesë e procesit. Ju mund të dërgoni një kopje të faturës së shërbimeve, kartës së kreditit ose pasqyrës bankare. Dokumenti duhet të jetë i datës së 3 muajve të fundit, dhe kopja duhet të jetë e lexueshme dhe të gjitha skajet e letrës duhet të jenë të dukshme. Mënyra më e mirë për t'i dërguar këto dokumente është me email ose mund t'i postoni edhe në adresën e mëposhtme: Casino.com MEMBER SERVICES, PO Box 1240, Gibraltar.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (29)
Angleze
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hungareze
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Lituaneze
Malajziane
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
BaccaratBlackjackMahjongPai GowPokerRuletëSic BoSlotatVideo Poker
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (22)
Bank transfer
Boku
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Internet Banking
Laser
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
SkrillSwitch
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (13)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Irlanda
Italia
Kanadaja
Katari
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Spanja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (1)