Rishikimi i kazinosë Casino.com

Casino.comResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusDeri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Zgjedhje e madhe e Playtech
Tërheqje të shpejta
Seksioni i lojërave elektronike Megaways
Casino.com
Deri në 400 €/$ + 200 rrotullime falas
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Për të kërkuar bonusin duhet të jeni anëtar i Casino.com. Vetëm lojtarët që janë në moshë madhore mund të krijojnë një llogari. Kur përdorni kodin e bonusit, ju pranoni kushtet dhe kushtet e promovimit.

Lista e plotë e bonuseve të Casino.com
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Mund t'i gjeni të gjitha lojërat tuaja të preferuara në Casino.com dhe të merrni një bonus mirëseardhjeje deri në 400 dollarë. Mund të luani për argëtim ose nëse ndiheni më aventureske mund të filloni të luani për para të vërteta dhe të filloni të fitoni para.

Software

Disa nga ofruesit më të mirë të softuerit në biznes i drejtojnë lojërat e tyre në Casino.com , duke përfshirë Playtech dhe shumë të tjera. Nëse luani në Casino.com , mund të jeni të sigurt se pamjet vizuale dhe audio do të jenë fantastike, veprimi do të funksionojë pa probleme dhe rezultatet do të jenë të drejta.

Payments

Payments

Ajo që e bën Casino.com të dallohet në turmë është fakti se ofron opsione të ndryshme pagese. Ata e dinë se është në interesin e tyre më të mirë të ofrojnë mënyra të ndryshme pagese, sepse të gjitha vijnë me kufij të ndryshëm depozitash dhe kohë të ndryshme tërheqjeje, në mënyrë që lojtarët të mund të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Deposits

Kur dëshironi të luani lojëra kazino me para të vërteta, duhet të krijoni një llogari në Casino.com dhe të bëni një depozitë. Ju mund ta bëni këtë lehtësisht kur shkoni te arkëtari dhe zgjidhni mënyrën e dëshiruar të depozitimit. Ju mund të zgjidhni midis disa prej këtyre metodave për të depozituar në llogarinë tuaj: ClickandBuy, EcoPayz, Laser, Maestro, MasterCard, Neteller, PayPal, Paysafe Card, Switch, Ukash, Visa Debit, Visa Electron, Visa, Entropay, Internet Banking, Skrill, Boku dhe WebMoney

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Casino.com duke përfshirë Maestro, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, Wire Transfer, Check, Envoy, MyCitadel, WebMoney. Koha e tërheqjes mund të ndryshojë dhe gjithçka varet nga mënyra e tërheqjes që përdorni. Për kuletat elektronike, koha e tërheqjes është brenda 24 orëve. Për kartat e debitit dhe transfertën bankare, koha e tërheqjes është nga 3 deri në 5 ditë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Casino.com është në dispozicion në shumë gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, bullgarisht, kinezisht, çekisht, danez, estonez, finlandisht, gjermanisht, hungarisht, islandisht, indonezisht, italisht, japonisht, koreanisht, letonisht, lituanisht, norvegjeze, polonisht, portugalisht, spanjisht, Suedisht, ukrainas, frëngjisht, greqisht, rumune, ruse, turke, sllovene, austriake gjermane dhe malajziane.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Casino.com . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Casino.com dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Casino.com ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Casino.com , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Casino.com kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Nuk mund të themi se ka ndonjë shenjë apo simptomë të dukshme kur bëhet fjalë për varësinë ndaj lojërave të fatit. Për këtë arsye, kjo gjendje shpesh quhet "sëmundje e fshehur". Askush nuk dëshiron të pranojë se ata kanë zhvilluar një zakon të lojërave të fatit që ndikon negativisht në jetën e tyre, kështu që ata përpiqen të anashkalojnë varësinë.

About

About

Casino.com është një vëlla i dy kazinove të tjera në internet me bazë në Mbretërinë e Bashkuar, Mansion dhe Slots Heaven, të cilat hynë në botën e lojërave të fatit në vitin 2007. Faqja ka zhvilluar një qasje të drejtpërdrejtë për lojërat e fatit në kombinim me një produkt të shkëlqyer Playtech.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2008
Sajti i uebit: Casino.com

Account

Kur përpiqeni të hapni një llogari, është thelbësore të plotësoni të dhënat e sakta personale. Kopjet e dokumenteve tuaja do të kërkohen herën e parë që ju duhet të bëni një tërheqje. Në këtë fazë ju duhet të ndani informacionin e mëposhtëm me kazinonë: emrin, mbiemrin, gjininë, datën e lindjes, numrin e telefonit, emailin, vendin, adresën, qytetin dhe kodin postar/kodin postar.

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar kazinonë është përmes Live Chat. Në këndin e poshtëm djathtas të kazinosëFaqja e internetit, ju mund të gjeni kërkesën e bisedës live dhe mund të flisni me agjentët në çdo kohë. Thjesht duhet të klikoni në prompt dhe dritarja e bisedës live do të shfaqet në ekran. Nëse të gjithë operatorët janë të zënë, koha e pritjes është 5 minuta.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Një nga arsyet e shumta pse Casino.com është kaq popullor është fakti se procesi i regjistrimit është i thjeshtë dhe ju mund të filloni të luani menjëherë. Thjesht shtypni butonin 'Luaj tani' dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

Promotions & Offers

Casino.com ofron shumë oferta për klientët e saj të rinj dhe ekzistues. Herën e parë që regjistroheni në kazino, duhet të përdorni kodin promovues %PROMOCODE.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Casino.com në FAQ tonë.

Live Casino

Live Casino

Një nga veçoritë më emocionuese që një kazino mund të ofrojë në ditët e sotme është mundësia për të luajtur Live Casino. Ju ndërveproni me njerëz të vërtetë dhe uleni në një tryezë virtuale me një tregtar të drejtpërdrejtë. Një kombinim perfekt i interaktivitetit dhe atmosferës së një kazinoje me bazë tokësore dhe komoditetit të kazinosë online.

Mobile

Mobile

Kazinoja celulare ofron një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh dhe është e disponueshme 24 orë në ditë. Lojtarët mund të shkarkojnë aplikacione kazino për Windows, iOS ose Android kur vizitojnë faqen kryesore ose celulare për të bastuar në lojërat e tyre të preferuara.

Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të merrni pjesë në rrjetin e filialeve të kompanisë, duhet të regjistroheni dhe të regjistroheni për një llogari. Sigurohuni që të gjitha informacionet që ndani me kompaninë të jenë të vërteta dhe të plota. Herë pas here kompania mund të kërkojë disa informacione të tjera që ju nevojiten për t'i dërguar ato sipas kërkesës.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë