CasinoChan

Age Limit
CasinoChan
CasinoChan is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Rreth CasinoChan

CasinoChan është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2019 . CasinoChan është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 14/12/2021 , dhe është vlerësuar me undefined nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në CasinoChan

CasinoChan ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 400 € Online Casino . Slotat, Ruletë, Blackjack janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga CasinoChan , ndër shumë të tjera.

Softuerët disponohen në CasinoChan

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastët e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga CasinoChan mbështeten nga disa prodhues të njohur, si Habanero, GameArt, Endorphina, Booming Games, Genesis Gaming .

Metodat e depozitimit pranohen në CasinoChan

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, CasinoChan ju ka mbuluar. CasinoChan mbështet metoda depozitimi si Paysafe Card, Maestro, Neteller, MasterCard, Visa , së bashku me 8 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në CasinoChan ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , CasinoChan është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (8)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Greke
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (20)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Coinspaid
Crypto
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Interac
Litecoin
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrill
SticPay
Venus Point
Visa
WebMoney
instaDebit
MonedhatMonedhat (3)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (10)
Australia
Finlanda
Franca
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)