CasinoCasino - Withdrawals

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Ka disa mënyra tërheqjeje që janë të disponueshme në CasinoCasino: · Transfertë bankare · Neteller · Viza · Skrill

Koha e tërheqjes është e ndryshme për secilën metodë. Kur përdorni kuletat elektronike, periudha e tërheqjes është 24 orë. Për kartat e kreditit dhe të debitit, periudha e tërheqjes është diku nga 3 deri në 5 ditë. Për Transfertë Bankare periudha e tërheqjes është nga 3 deri në 7 ditë. Periudha e pritjes për të gjitha transaksionet është 24 orë.

Si të bëni një tërheqje?

Për të bërë një tërheqje, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj. Pastaj duhet të zgjidhni metodën e tërheqjes dhe të bëni një kërkesë. Çdo kërkesë për tërheqje plotësohet brenda 24 orëve nga e hëna në të premte.

Nuk ka asnjë tarifë shtesë kur bëni një depozitë ose tërheqje. Ne vetëm i këshillojmë lojtarët që të përmbahen nga pagesat e shpeshta dhe të vogla sepse mund të jenë subjekt i tarifave të caktuara të përpunimit.

Nëse tërheqja juaj nuk është e suksesshme, atëherë kjo mund të ndodhë për disa arsye: · Ju keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj. Kjo do të thotë që ju nuk i keni përmbushur kërkesat e bastit të bonusit tuaj · Nuk keni fonde të mjaftueshme. Për të bërë një tërheqje duhet të keni një sasi të caktuar fitimesh. Shuma minimale për tërheqje është përcaktuar qartë. Gjithashtu, ju nuk mund të tërhiqeni nga fondet tuaja të bonusit, vetëm nga fondi juaj i parave të gatshme. · Ju jeni duke përdorur një metodë tjetër tërheqjeje. Shumica e kazinove kërkojnë që të përdorni të njëjtën metodë për depozita dhe më vonë për tërheqje. Në rast se mënyra juaj e tërheqjes nuk është e disponueshme, atëherë duhet të zgjidhni opsionin e transferimit bankar.

Kur t'i keni provuar të gjitha këto opsione dhe problemi vazhdon ende, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju udhëheqin gjatë procesit.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)