CasinoCasino - Live Casino

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Live Casino

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojërat drejtpërdrejt në CasinoCasino mundësohen ekskluzivisht nga Evolution Gaming. Ata duan t'u ofrojnë lojtarëve të tyre më të mirën, kështu që për këtë arsye ata po përdorin furnizuesin numër një të lojërave live. Disa nga lojërat transmetohen nga një kazino me bazë tokësore, kështu që ju keni pothuajse një përvojë në kohë reale. Disa nga lojërat më të njohura që mund të luani me ndihmën e një tregtari të drejtpërdrejtë janë roulette, poker, blackjack dhe baccarat, por gjithashtu mund të luani Live Monopoly dhe Live Deal ose No Deal.

Blackjack live

Blackjack është një lojë kazino shumë e njohur që luhet zakonisht me 8 kuverta letrash. Këtu janë disa nga rregullat bazë që duhet të dini përpara se të filloni të luani lojën:

· Blackjack paguan 3:2 · Tregtari qëndron gjithmonë në soft 17 · Lojtari lejohet të dyfishojë në çdo 2 letra fillestare · Lojtari lejohet të dyfishojë pas ndarjes · Nuk ka dorëzim · Lojtari mund të ndajë çifte vetëm një herë · Skaji i shtëpisë sipas këtyre rregullave është 0.72%.

Këto janë variantet e mëposhtme të blackjack që mund t'i gjeni në CasinoCasino: · Blackjack Classic 6 · Blackjack Argëtues · Blackjack Classic 8 · Bast Blackjack falas · Blackjack Classic 5 · Blackjack Classic 2 · Blackjack Classic 1 · Blackjack Classic 9 · Blackjack A · Blackjack B · Blackjack C · Blackjack Classic 3 · Blackjack Classic 4 · Blackjack Classic 7 · Blackjack D · Blackjack Diamond VIP · Blackjack E · Blackjack F · Blackjack Fortune VIP · Blackjack G · Blackjack Grand VIP · Blackjack H · Blackjack I · Blackjack J · Blackjack K · Blackjack L · Blackjack M · Blackjack Party · Blackjack Platinum VIP · Blackjack Silver 1 · Blackjack Silver 2 · Blackjack Silver 3 · Blackjack Silver 4 · Blackjack Silver 5 · Blackjack Silver 6 · Blackjack Silver 7 · Blackjack VIP A · Blackjack VIP B · Blackjack VIP C · Blackjack VIP D · Blackjack VIP E · Blackjack VIP G · Blackjack VIP H · Blackjack VIP I · Blackjack White 1 · Blackjack White 2

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë në CasinoCasino ka një rrotë të vetme zero dhe ofron një avantazh shtëpie prej 2,70%. Basti minimal që mund të vendosni është 1$ dhe maksimumi është 75000$.

Ju mund të gjeni lojërat e mëposhtme të ruletit në CasinoCasino: · Ruletë Lightning · Auto-Ruletë · Mini Ruletë Live · Ruletë Gjithëpërfshirëse · Auto-Ruletë VIP · Ruletë Deutsches · Ruletë në Londër · Ruletë Norsk · Benelux Slingshot (Auto-Roulette La Partage) · Svensk Ruletë

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)