CasinoCasino - Bonuses

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Si funksionon bonusi?

Pasi të regjistroheni për një llogari të re, do të merrni një bonus 100% kur të bëni depozitën tuaj të parë. Të gjitha këto para bonus do të transferohen pothuajse menjëherë në llogarinë tuaj dhe ju mund të luani lojën tuaj të preferuar. Shuma e bonusit duhet të vihet 40 herë përpara se të keni të drejtë të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Pasi të regjistroheni në kazino, duhet të përfitoni nga bonusi dhe të përmbushni kërkesat e bastit në një periudhë prej 30 ditësh. Shuma e bonusit mund të përdoret vetëm në lojërat e lojërave elektronike.

Shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 €. Lojtarët që përdorin Skrill dhe Neteller nuk janë të përshtatshëm për bonusin e mirëseardhjes, kështu që ata duhet të gjejnë një metodë të ndryshme depozitimi për t'u përdorur.

Çdo kazino ofron bonuse që kanë disa kërkesa bastesh, përndryshe kazinoja do të hedhë para. Në CasinoCasino ju duhet të luani me shumën e bonusit të paktën 40 herë. Le të shohim se si funksionon kjo, nëse bëni një depozitë prej 50 €, do të merrni 50 € të tjera në para bonus dhe kjo do t'ju lërë me 100 € për të luajtur lojën që keni zgjedhur. Kjo do të thotë se 2000 € duhet të vihen në një periudhë prej 30 ditësh përpara se të mund të bëni një tërheqje.

Nëse kjo ju duket e tepërt, një mënyrë për të bërë është të bëni një depozitë të parë më të vogël ose mund ta anuloni plotësisht bonusin. Disa njerëzve nuk u pëlqen stresi që sjell bonusi ndaj vendosin të luajnë vetëm me paratë që depozitojnë. Ky është tërësisht vendimi juaj. Nëse dëshironi të mos merrni bonusin, mund ta çaktivizoni opsionin në seksionin Llogaria ime. Në rast se keni nevojë për ndihmë, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do t'ju udhëzojnë gjatë procesit.

Vendet e pranuara

Kjo është një listë e vendeve që mund të luajnë në CasinoCasino: · Australi · Zelanda e Re · MB · Afrika e Jugut · Holandë · Gjermani · Austri · Zvicër · Kanada · Suedi · Danimarkë · Irlandë · Norvegji · Finlandë

Kreditë e basteve

Shuma maksimale që mund të vini është 5 € në çdo raund të vetëm të lojës.

Bonus pa depozitë

Bonusi pa depozite është një nga më të preferuarit midis lojtarëve. Ky është një shans për të fituar disa para pa bërë as një depozitë. Nëse krijoni llogarinë tuaj sot në CasinoCasino, do të merrni 10 Rrotullime Falas që mund të luhen në cilindo nga 6 lojërat e përzgjedhura slot.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)