CasinoCasino - Affiliate Program

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Si mund të bashkoheni në programin e filialeve të CasinoCasino?

Gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari në filialet e CasinoCasino. Kur regjistroheni për një llogari, një menaxher i filialit do t'ju kontaktojë dhe do t'ju ndihmojë të promovoni kazinonë.

Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, mund të përdorni të gjitha mjetet e marketingut dhe banderolat që ka kazinoja. Thjesht duhet të shkoni në seksionin e mediave dhe të gjeni banderola unike që mund t'i përdorni në faqen tuaj të internetit dhe të prisni që lojtari i parë të fillojë.

Sa mund të fitoni duke përdorur programin e filialeve?

Do të paguheni përpara datës 10 të çdo muaji dhe ky është plani i komisionit që përdoret kur llogaritni të ardhurat tuaja mujore. Duhet të fitoni 100 dollarë përpara se të paguheni.

· Kur të arrini të ardhurat neto 2,500 €, do t'ju paguhet 20% komision. · Kur të arrini mes 2,501 € dhe 5,000 € të ardhurat neto, do t'ju paguhet një komision prej 25%. · Kur të arrini mes 5,001 € dhe 10,000 € të ardhurat neto, do t'ju paguhet 30% komision. · Kur të arrini ndërmjet 10,001 € dhe 25,000 € të ardhurat neto, do t'ju paguhet 35% komision. · Kur të arrini midis 25.000 € e lart, do të paguheni 40% komision.

CasinoCasino ofron gjithashtu zgjidhje të ndryshme CPA që duhet të miratohen fillimisht nga një menaxher filial.

· Nëse mund të merrni nga 1 deri në 25 klientë në muaj, do të merrni 150 €. · Nëse mund të merrni nga 26 deri në 50 klientë në muaj, do të merrni 250 €. · Dhe nëse mund të merrni nga 51 deri në 100 klientë në muaj, mund të negocioni me kazinonë për shumën që duhet t'ju paguajnë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)