CasinoCasino - Account

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Nëse jeni lojtar i ri, do t'ju duhet të hapni një llogari në CasinoCasino përpara se të luani ndonjë lojë. Procesi i regjistrimit është shumë i lehtë. Duhet të klikoni në butonin Regjistrohu dhe të plotësoni të dhënat e kërkuara. Pasi të keni mbaruar, menjëherë pas kësaj do të merrni një email. Duhet të ndiqni lidhjen që ju ka dërguar kazinoja për të verifikuar llogarinë tuaj.

Rregullat e llogarisë

Çdo lojtar në CasinoCasino duhet të jetë i moshës madhore për të luajtur kumar.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk mund të hapin një llogari në CasinoCasino: · Mbretëria e Bashkuar · Franca · SHBA · Estonia · Italia · Portugalia · Spanja · Rumania · Rusia · Turqia · Afganistani · Shqipëria · Algjeria · Angola · Bullgaria · Kamboxhia · Çeke Republika · Ekuador · Guajana · Hong Kong · Hungari · Indonezi · Iran · Irak · Izrael · Kuvajt · Lao · Letoni · Meksikë · Myanmar · Namibi · Nikaragua · Koreja e Veriut · Pakistan · Panama · Papua Guinea e Re · Filipine · Singapor · Koreja e Jugut · Sudan · Siri · Tajvan · Uganda · Jemen · Zimbabve

Të gjithë lojtarët që hapin një llogari në CasinoCasino duhet të pajtohen me Termat dhe Kushtet e Përgjithshme.

Kur një lojtar nuk ndjek rregullat, kazinoja ka të drejtë të mbyllë llogarinë e tij dhe t'i konfiskojë fitimet.

Lojtari duhet të plotësojë formularin e aplikimit me informacionin e saktë në momentin që fillon procesin e regjistrimit. Në rast se ka disa ndryshime, lojtarit i kërkohet të mbajë të përditësuar të dhënat e tij personale. Vetëm një llogari lejohet për lojtarët. Ndalohet rreptësisht shitja ose blerja e llogarive nga lojtarët e tjerë.

Kazinoja ka të drejtë të refuzojë një aplikim për një llogari dhe në të njëjtën kohë ka të drejtë të mbyllë edhe një llogari ekzistuese. Të gjitha transaksionet përpunohen në euro.

Lojtari nuk duhet të presë ndonjë interes mbi bilancin e llogarisë së kazinosë. Qëllimi i kazinosë nuk është ai i një institucioni financiar. Është përgjegjësia e lojtarit të regjistrojë fitimet e tij dhe të paraqesë tatimin mbi të ardhurat ose tatimin mbi të ardhurat.

Kur regjistrohet për një llogari, lojtari duhet të zgjedhë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Më vonë fjalëkalimi mund të ndryshohet. Është detyrë e lojtarit që të mbajë për vete informacionin e tij të hyrjes.

Rihap llogarinë

Nëse me zgjedhje ose gabimisht mbyllni llogarinë tuaj, e njëjta nuk mund të rihapet menjëherë. Duhet të specifikoni pse dëshironi të rihapni llogarinë. Kazinoja mbetet e drejta për të refuzuar kërkesën tuaj nëse ata besojnë se llogaria nuk duhet të rihapet përsëri.

Limitoni llogarinë

Si lojtar mund të keni vetëm një llogari në CasinoCasino. Kjo është e vetmja llogari që mund të përdorni për të luajtur lojëra kazino dhe në çdo rast nuk ju lejohet të shesni llogarinë ose të blini llogari nga lojtarë të tjerë.

Çdo llogari do të verifikohet në momentin që lojtari kërkon të bëjë një tërheqje prej 2,300 € ose më shumë, dhe kur lojtari përdor një kartë krediti për të bërë një depozitë. Çdo lojtar ka të drejtë të mbyllë llogarinë e tij në momentin që dëshiron. Në rast se ata besojnë se po angazhohen në sjellje problematike të lojërave të fatit, ata mund ta mbyllin llogarinë me ndihmën e mbështetjes së klientit ose përmes llogarisë së tyre. Lojtarët këshillohen të bëjnë një tërheqje përpara se të kërkojnë të mbyllin llogarinë e tyre.

Emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Për të mbrojtur llogarinë tuaj personale, duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Këto janë çështje personale që lojtari duhet t'i mbajë për vete. Ata nuk duhet të shkruajnë një informacion të tillë ose të largohen nga kompjuteri i tyre ndërsa janë ende të kyçur në llogarinë e tyre. Pasi të vendoset një bast në llogari, besohet se basti është vendosur nga mbajtësi i vërtetë i llogarisë.

Basti dhe rezultati i atij basti bëhen të pakthyeshëm.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)