CasinoCasino

Age Limit
CasinoCasino
CasinoCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Casino Casino është një nga kazinotë e para të përgjegjshme të lançuara në Evropë. Kjo është një nga kazinotë e rralla që në vend që të fokusohen në një treg specifik, ato fokusohen në një ofrues specifik slot, Amatic Industries. Ky është në fakt një ofrues shumë i popullarizuar që filloi me automatet me bazë tokësore, të cilat më vonë u shndërruan në lojëra online. CasinoCasino me të vërtetë filloi me lojëra elektronike Amatic, dhe kjo ka vazhduar për disa vite, por më vonë, ata filluan të shtonin lojëra nga ofrues të ndryshëm për të përmbushur nevojat e lojtarëve të tyre.

/casinocasino/about/

Games

Bakarat

Ekzistojnë 2 variacione të Baccarat të ofruara në CasinoCasino, ai standard dhe Varianti i Nepalit ku një total prej gjashtë Banker fitues paguan 1 me 2. Të dyja lojërat luhen me letra standarde me 8 kuvertë. Këtu është një listë e basteve kryesore në Baccarat dhe në skajin e shtëpisë: · Nëse vendosni një bast te lojtari, pagesa është 1:1 dhe skaji i shtëpisë është 1,24%. · Nëse vendosni një bast për bankierin, pagesa është 0.95:1 dhe buza e shtëpisë është 1.06% · Nëse vendosni një bast në një barazim, pagesa është 8:1 dhe buza e shtëpisë është 14.36%. Në disa raste, pagesa mund të jetë 9:1 për këtë bast dhe avantazhi i shtëpisë është 4,84%.

Withdrawals

Ka disa mënyra tërheqjeje që janë të disponueshme në CasinoCasino: · Transfertë bankare · Neteller · Viza · Skrill

Bonuses

Si funksionon bonusi?

Pasi të regjistroheni për një llogari të re, do të merrni një bonus 100% kur të bëni depozitën tuaj të parë. Të gjitha këto para bonus do të transferohen pothuajse menjëherë në llogarinë tuaj dhe ju mund të luani lojën tuaj të preferuar. Shuma e bonusit duhet të vihet 40 herë përpara se të keni të drejtë të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Pasi të regjistroheni në kazino, duhet të përfitoni nga bonusi dhe të përmbushni kërkesat e bastit në një periudhë prej 30 ditësh. Shuma e bonusit mund të përdoret vetëm në lojërat e lojërave elektronike.

Payments

CasinoCasino pranon disa nga kuletat elektronike më të mira si Skrill dhe Neteller. Ju mund të bëni depozita duke përdorur këto zgjidhje të portofolit elektronik dhe mund t'i aksesoni fondet tuaja menjëherë. Në këtë pikë nuk mund të përdorni Paypal, por nuk mund të themi se do të qëndrojë kështu përgjithmonë. Gjithashtu, pothuajse të gjitha kartat e debitit dhe kreditit mund të përdoren.

Shuma maksimale e parave që mund të tërhiqni është 5000 dollarë në ditë pune.

Account

Nëse jeni lojtar i ri, do t'ju duhet të hapni një llogari në CasinoCasino përpara se të luani ndonjë lojë. Procesi i regjistrimit është shumë i lehtë. Duhet të klikoni në butonin Regjistrohu dhe të plotësoni të dhënat e kërkuara. Pasi të keni mbaruar, menjëherë pas kësaj do të merrni një email. Duhet të ndiqni lidhjen që ju ka dërguar kazinoja për të verifikuar llogarinë tuaj.

Languages

CasinoCasino ofron gjuhët e mëposhtme: · Anglisht · Suedisht · Gjermanisht · Norvegjisht

Mobile

Kazinotë celulare janë një nga shpikjet më të mira kohët e fundit. Kjo ju lejon të luani lojërat tuaja të preferuara të kazinosë sa herë që dëshironi. Funksionon njësoj në të gjitha pajisjet dhe lojtarët mund të shijojnë lojëra që janë zhvilluar duke përdorur teknologjinë më të mirë.

Për të kursyer kohë, kazinoja celulare ofron një menu me zbritje në krye të faqes që do t'ju çojë në kategori të shumta.

CasinoCasino ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj. Të gjitha të dhënat që transmetohen përmes internetit janë të koduara, kështu që këtu nuk ka vend për shqetësime.

Tips & Tricks

CasinoCasino ka një sasi të madhe lojërash të ndryshme, kështu që të gjithë mund të gjejnë lojën që i pëlqen vërtet, pa marrë parasysh nëse kërkojnë lojëra elektronike apo lojëra tavoline. Është një kazino e besuar dhe ofron mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit, kështu që në përgjithësi, kjo është gjithçka që një lojtar kërkon në një kazino.

Live Casino

Lojëra të drejtpërdrejta

Lojërat drejtpërdrejt në CasinoCasino mundësohen ekskluzivisht nga Evolution Gaming. Ata duan t'u ofrojnë lojtarëve të tyre më të mirën, kështu që për këtë arsye ata po përdorin furnizuesin numër një të lojërave live. Disa nga lojërat transmetohen nga një kazino me bazë tokësore, kështu që ju keni pothuajse një përvojë në kohë reale. Disa nga lojërat më të njohura që mund të luani me ndihmën e një tregtari të drejtpërdrejtë janë roulette, poker, blackjack dhe baccarat, por gjithashtu mund të luani Live Monopoly dhe Live Deal ose No Deal.

Promotions & Offers

Kod promocional

Nuk kërkohet asnjë kod promocional për të luajtur në CasinoCasino.

Responsible Gaming

Nëse besoni se kumari juaj është shqetësues, atëherë duhet të kontaktoni Be Gamble Aware në +44 (0) 808 8020 133. Gjithashtu mund të kontaktoni me ekipin mbështetës të kazinosë dhe ata mund t'ju ndihmojnë në pezullimin e përkohshëm të llogarisë tuaj.

Software

Në CasinoCasino, e cila është një faqe interneti me reputacion për lojërat e fatit, duhet të prisni të gjeni vetëm produkte me cilësi të lartë. Ata bashkëpunojnë me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat me cilësi më të mirë për lojtarët e tyre:

· Lojëra SG · WMS · Novomatic · Bally · Studio ELK · Vetëm për të fituar · Plani · Evolucioni · 5 lojëra të larta · Microgaming · Slingshot · Barcrest · NetENt · Amatic · Lojëra në kohë të mëdha · Thunderkick · IGT · NextGen

Support

Një nga mënyrat më të përshtatshme për të kontaktuar kazinonë është përmes bisedës live. Ata janë në dispozicion 24/7 për lehtësinë tuaj. Filloni një bisedë të drejtpërdrejtë dhe diskutoni çështjen tuaj me një ekspert në fushën e tij. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar kazinonë është duke përdorur telefonin tuaj, por mbani në mend se mund të aplikohen tarifa ndërkombëtare. Numri i telefonit me të cilin mund të kontaktoni është +356 2034 1581.

Ju mund të dërgoni një email në kazino dhe do të merrni një përgjigje brenda një ore. Adresa e emailit është: service@casinocasino.com

Deposits

Si të bëni një depozitë?

Është një proces shumë i thjeshtë për të transferuar para në llogarinë tuaj. CasinoCasino pranon dhe mbështet metoda të ndryshme në mënyrë që të gjeni lehtësisht atë që ju përshtatet më së miri.

Security

Siguria juaj është përparësia e kazinosë. Ata përputhen plotësisht me standardet e vendosura nga autoriteti i Lojërave të Maltës dhe në të njëjtën kohë përdorin enkriptimin SSL për të mbrojtur të dhënat tuaja.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me CasinoCasino në FAQ tonë.

Affiliate Program

Si mund të bashkoheni në programin e filialeve të CasinoCasino?

Gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari në filialet e CasinoCasino. Kur regjistroheni për një llogari, një menaxher i filialit do t'ju kontaktojë dhe do t'ju ndihmojë të promovoni kazinonë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
EPRO
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe Card
PugglePay
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (136)
Afrika e Jugut
Andorra
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Etiopia
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
India
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Japonia
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Norvegjia
Omani
Palau
Paraguaj
Peruja
Polonia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Sierra Leone
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (16)