Casino-X - Mobile

Age Limit
Casino-X
Casino-X is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Mobile

Bastet celulare janë forma më e mirë e lojërave të fatit në internet. Lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara sa herë që dëshirojnë, për sa kohë që kanë akses të mirë në internet.

Casino-X ofron aplikacione celulare për të gjitha sistemet kryesore operative si Android dhe iOS, por edhe lojtarët që zotërojnë Windows dhe Blackberry mund të gjejnë një aplikacion gjithashtu. Kur bëhet fjalë për faqen e internetit, faqja e kazinosë celulare është shumë e lehtë për t'u përdorur dhe ju mund të keni akses të shpejtë në të gjitha ngjarjet kryesore sportive. Ju lehtë mund të depozitoni fonde në llogarinë tuaj, të luani lojërat tuaja të preferuara dhe më vonë mund të tërhiqni fitimet tuaja.

Aplikacioni celular

Disa lojtarë preferojnë të kenë një aplikacion celular të kazinosë së tyre të preferuar, ndërsa të tjerë preferojnë të luajnë drejtpërdrejt nga shfletuesit e tyre. Sido që të jetë, ju mund të shijoni të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja juaj e preferuar në lëvizje. Aplikacioni celular lejon qasje të lehtë në kazino pavarësisht vendndodhjes tuaj dhe ju mund t'i luani lojërat pa ndërprerje.

Përdoruesit e Android mund të shkarkojnë skedarin .apk, por më parë duhet të rregulloni cilësimet e sigurisë së smartfonit ose tabletit. Duhet të pranojmë se aplikacioni duket i përsosur me grafikat e tij të detajuara dhe miniaturat e mëdha.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
Alfa Bank
Alfa Click
Bank transferBitcoinCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
LiqPay
MaestroMasterCard
Moneta
Money Mail
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
PugglePay
QIWI
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Wallet One
WebMoney
Wire Transfer
Yandex Money
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kina
Kuvajti
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (8)