Casino-X - Deposits

Age Limit
Casino-X
Casino-X is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Depozitimi i Casino-X është i thjeshtë. Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në depozitë. Ju do të përcillen në mënyrat e pagesës ku duhet të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë dhe të futni të gjithë informacionin e nevojshëm.

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Casino-X duke përfshirë MasterCard, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, Paysafe Card, Neteller, Paypal, Ukash, WebMoney, Maestro, EcoPayz, Przelewy24, iDEAL, Nordea, QIWI, Trustly, Yandex Money, Wallet One, Alfa-Click, Moneta, PugglePay, Wire Transfer, iDeal (nga Skrill), LiqPay, Money Mail dhe Interkassa.

Ndeshja e depozitave

Pasi të krijoni llogarinë tuaj në Casino-X ju keni të drejtën për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Oferta e parë e regjistrimit ju lejon të zgjidhni nga tre mundësi të ndryshme. Ju mund të zgjidhni midis 100%, 150% dhe 200% bonus depozite. Për t'i nisur gjërat, do të merrni gjithashtu 200 rrotullime falas në Pink Elephants, një lojë shumë interesante në internet me slot video. Pas depozitimit tuaj të parë do të merrni 20 rrotullime falas dhe pjesën tjetër do t'i merrni gjatë 9 ditëve të ardhshme, 20 rrotullime falas në ditë.

Monedha

Valuta të ndryshme janë të disponueshme në Casino-X duke përfshirë euro, dollarë australianë, dollarë kanadezë, jeni japonez, korona suedeze, dollarë amerikanë, korona norvegjeze, rubla ruse dhe juan kinez.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
Alfa Bank
Alfa Click
Bank transferBitcoinCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
LiqPay
MaestroMasterCard
Moneta
Money Mail
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
PugglePay
QIWI
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Wallet One
WebMoney
Wire Transfer
Yandex Money
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kina
Kuvajti
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (8)