Casino-X - Bonuses

Age Limit
Casino-X
Casino-X is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes në Casino-X është shumë bujar dhe ju duhet të përfitoni plotësisht prej tij. Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë në llogarinë tuaj. Pasi të keni marrë fondet e bonusit, ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj 25 herë, në mënyrë që më vonë të mund të bëni një tërheqje. Ekziston një kornizë kohore prej 72 orësh për të përmbushur kërkesat e bastit.

Bonusi i besnikërisë

Casino-X jo vetëm që shpërblen lojtarët e rinj me një bonus mirëseardhjeje, por gjithashtu kujdeset për lojtarët e tij besnikë, me shumë bonuse dhe promovime të tjera. Për të filluar gjërat, do të merrni kthim parash çdo javë në varësi të depozitave tuaja të mëparshme. Shuma që do të merrni si kthim parash i nënshtrohet një rikthimi 3 herë. Ka gjithashtu turne dhe liga të rregullta javore që Casino-X krijon për lojtarët e saj për t'i mbajtur ata gjithmonë të argëtuar. Pra, le të shohim se çfarë kanë për të ofruar për t'ju mbajtur të ktheheni për më shumë:

  • Turnetë e Ruletës – Ky është krijuar posaçërisht për të gjithë adhuruesit e ruletës atje. Ky turne është një përzierje e lojërave tavoline live dhe jo live.
  • Turnetë e lojërave elektronike – Kur të dëgjoni se turneu i lojërave elektronike Casino-X ka një çmim prej 45,000 dollarësh për t'u ndarë midis 50 lojtarëve më të mirë dhe lojtari më i mirë do të marrë një udhëtim në Soçi Formula 1, me akomodim dhe para xhepi, ju do të dëshironi të merrni pjesë me siguri. Pra, futuni në turne dhe vini bast sa më shumë që të mundeni në mënyrë që të merrni çmimin më të mirë këtu.
  • Turne sportive – Turneu Sportiv zhvillohet çdo javë nga e enjtja në të premte dhe ju keni mundësinë këtu të konkurroni me lojtarë të tjerë në automatet sportive. Ju mund të largoheni me disa çmime të majme nga ky turne, kështu që meriton kohën dhe mundin tuaj.

Bonusi i ringarkimit

Pasi të bëni depozitën tuaj të parë në Casino-X, do të merrni një bonus rifreskues në 4 depozitat tuaja të ardhshme. Herën e dytë që depozitoni Casino-X do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë, herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite ndeshjeje prej 50% deri në 400 dollarë, herën e katërt që bëni një depozitë. ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë, dhe herën e pestë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 750 dollarë.

Bonusi i ndeshjes

Kur regjistroheni për një llogari të re në Casino-X, mund të përfitoni jo nga një, por nga pesë bonuse për depozitat. Bilanci juaj do të rritet me deri në 2000 $ në fonde bonus për 5 depozita. Kjo është një sasi e madhe parash dhe lojtarët mund të përfitojnë shumë prej saj. Ju mund t'i ktheni lehtësisht këto para bonus në para, të cilat më vonë mund t'i tërhiqni ose mund të eksploroni se çfarë tjetër ofron kazinoja.

Bonusi i regjistrimit në Casino-X

Casino-X e ka tejkaluar veten duke ofruar bonusin më të mirë të mirëseardhjes ndonjëherë. Ata kanë jo një, por pesë shpërblime të mirëseardhjes për të ardhurit e tyre. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus të madh mirëseardhjeje të ndjekur me 5 bonuse të tjera të depozitave të ndeshjes. Herën e dytë që depozitoni Casino-X do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë, herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite ndeshjeje prej 50% deri në 400 dollarë, herën e katërt që bëni një depozitë. ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë, dhe herën e pestë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 750 dollarë. Për më tepër, do të merrni edhe 200 rrotullime falas në momentin që depozitoni të paktën 20 dollarë. Rrotullimet falas do të kryhen në një kohë prej 10 ditësh, kështu që çdo ditë do të merrni 20 rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes / bashkimit

Casino-X di se si të mirëpresë lojtarët e saj të rinj. Nëse vendosni të regjistroheni në kazino, do të merrni një bonus shumë bujar, jo një por 5 mirëseardhjeje. Herën e parë që bëni një depozitë keni tre opsione. Ju mund të kërkoni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 2000 dollarë, një bonus depozite 150% të ndeshjes deri në 300 dollarë ose një bonus depozite ndeshjeje 200% deri në 750 dollarë. Herën e dytë që depozitoni Casino-X do të merrni një bonus depozite 100% deri në 300 dollarë, herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite ndeshjeje prej 50% deri në 400 dollarë, herën e katërt që bëni një depozitë. ju do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 500 dollarë, dhe herën e pestë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 750 dollarë. Për më tepër, ju do të merrni 20 rrotullime falas pas depozitimit tuaj të parë dhe më pas do të merrni 20 rrotullime falas çdo ditë për 9 ditët e ardhshme. Duhet të pranojmë se kjo është një nga paketat më të mira të mirëseardhjes që kemi hasur kohët e fundit, dhe ju duhet të përfitoni nga bujaria e Casino-X. Këto bonuse shpesh vijnë me kërkesat e basteve që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Objektivi i bastit është 25 herë bonusi plus depozitën.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, nuk ka një bonus pa depozite në dispozicion. Por kjo nuk duhet t'ju ndalojë të krijoni një llogari në kazino sepse ju presin 5 bonuse mirëseardhjeje. Kjo do t'ju lejojë të provoni më shumë lojëra se zakonisht dhe të eksploroni të gjitha gjërat e shkëlqyera që kazinoja ofron për ju.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur doni të bëni një tërheqje të fondeve tuaja të bonusit, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Kërkesat e basteve të një bonusi nënkuptojnë shumën totale të basteve që duhet të vendosni përpara se fondet e bonusit dhe fitimet të transferohen në bilancin tuaj të parave të gatshme. Çdo bonus ka kushte specifike dhe është mirë të kontrolloni nëse i kuptoni plotësisht ato edhe përpara se të pranoni bonusin. Disa lojëra kontribuojnë më shumë dhe disa kontribuojnë më pak në përmbushjen e kërkesave të basteve. Për shembull baste në Blackjack, Ruleta, lojëra Arcade si Heads or Better dhe Dice Twister, lojëra video poker si Jacks or Better, dhe Aces and Faces, Baccarat, Casino Hold'em, 2 Ways Royal, Craps dhe lojërat Sic Bo kontribuojnë 5% ndaj kërkesave të basteve. Nga ana tjetër, lojërat elektronike në internet kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
Alfa Bank
Alfa Click
Bank transferBitcoinCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
LiqPay
MaestroMasterCard
Moneta
Money Mail
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
PugglePay
QIWI
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Wallet One
WebMoney
Wire Transfer
Yandex Money
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kina
Kuvajti
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (8)