Casino-X

Age Limit
Casino-X
Casino-X is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Casino-X ka qenë në treg që nga viti 2005, dhe deri më sot, ka krijuar një reputacion të fortë si një nga kazinotë më të besuara në internet. Ekziston një shumëllojshmëri solide e lojërave të kazinosë në internet, por Casino-X është veçanërisht i favorizuar për lojërat e tij epike progresive jackpot.

/casino-x/about/

Games

Numri i lojërave që mund të gjeni në Casino-X është kolosal. Pavarësisht se cilat janë preferencat tuaja, në kazino do të gjeni diçka interesante për të kaluar pak kohë. Ka plot te ndryshme lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe jackpot progresive për t'ju mbajtur të argëtuar për orë të tëra.

Withdrawals

Ju mund të përdorni mënyra të ndryshme pagese për të tërhequr fitimet tuaja në Casino-X duke përfshirë MasterCard, Neteller, Visa Electron, Visa, Skrill, EcoPayz, QIWI, Yandex Money, Moneta.ru dhe liqpay.com.

Bonuses

Bonusi i mirëseardhjes në Casino-X është shumë bujar dhe ju duhet të përfitoni plotësisht prej tij. Për t'u kualifikuar për bonusin, duhet të depozitoni të paktën 20 dollarë në llogarinë tuaj. Pasi të keni marrë fondet e bonusit, ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj 25 herë, në mënyrë që më vonë të mund të bëni një tërheqje. Ekziston një kornizë kohore prej 72 orësh për të përmbushur kërkesat e bastit.

Payments

Casino-X është një kazino që është në dispozicion në shumë vende kështu që për këtë arsye ata janë siguruar që të ofrojnë mënyra të ndryshme pagese për klientët e tyre. Ka shumë të ngjarë që të gjeni atë që jeni mësuar.

Account

Për të shijuar të gjitha përfitimet që ka për të ofruar Casino-X, duhet të krijoni një llogari me para reale. Kjo është shumë e thjeshtë, sepse kazino dëshiron që ju të përqendroheni në pjesën argëtuese, dhe kjo është të luani lojëra.

Languages

Duke parë gjuhët që ka në dispozicion portali i kazinove në internet Casino-X, interesohemi menjëherë. Ata mbështesin gjithçka, nga gjuhët skandinave në arabisht dhe japonisht. Përveç kësaj, mbështeten gjuhët ruse, polake, rumune dhe disa gjuhë të tjera evropiane.

Mobile

Bastet celulare janë forma më e mirë e lojërave të fatit në internet. Lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të luajnë lojërat e tyre të preferuara sa herë që dëshirojnë, për sa kohë që kanë akses të mirë në internet.

Tips & Tricks

Një pyetje që dëgjojmë shpesh është se si të fitojmë në kumar? Dhe, duhet t'ju zhgënjejmë, por nuk ka asnjë formulë magjike që do t'ju ndihmojë të fitoni çdo herë, por ka një sërë rregullash që duhet të ndiqni dhe gjëra që duhet të mësoni për të fituar kur luani.

Live Casino

Casino-X ofron një përvojë të shkëlqyer kur bëhet fjalë për lojërat e Kazinosë Live. Ato ofrojnë një përzgjedhje të madhe lojrash duke përfshirë Live 3 Card Brag, Live Baccarat, Live Blackjack, Live Blackjack Party, Live Caribbean Stud Poker, Live Casino Hold'em, Live Common Draw Blackjack, Live Dragon Tiger, Live Dream Catcher, Live French Roulette , Live Hi-Lo, Live Roulette, Live Sic Bo, Live Slots, Live Texas Hold'em dhe Live Three Card Poker.

Promotions & Offers

Casino-X ofron shumë kode të ndryshme promocionale që mund t'i përdorni për të marrë rrotullime ose bonuse falas. Në këtë pikë, kazinoja nuk ofron ndonjë bonus pa depozite, por megjithatë, ka shumë falas të ndryshme nga të cilat mund të përfitoni.

Responsible Gaming

Disa njerëz janë të prirur për sjellje të varur dhe madje mund të bëhen të varur nga një aktivitet argëtues siç është bixhozi. Kjo është një çështje serioze që sapo të bëhet problem nuk duhet anashkaluar.

Software

Kur bëhet fjalë për ofruesit e programeve kompjuterike, Casino-X është bashkuar me disa nga më të mirët në industrinë e kazinosë, kështu që ju mund të gjeni të gjitha lojërat më të mira këtu. Ato përfshijnë NetEnt, Play'n GO, NextGen Gaming, Quickspin, Playson, Thunderkick, Foxium, Booongo Gaming, Pragmatic Play, Microgaming, Playtech, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Elk Studios, Red Tiger Gaming, Push Gaming, iSoftBet, Habanero, Teknologjia e lojërave Ainsworth, 2 By 2 Gaming, Genesis Gaming, Rabcat, 1x2Games, Lightning Box, Iron Dog Studios, Relax Gaming, BlaBlaBla Studios, Big Time Gaming, Nolimit City, EGT Interactive, Igrosoft, Booming Games, Endorphina, Lojra realiste, Tom Lojëra me Horn dhe Gaming Red Rake.

Support

Të qenit gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre është një përparësi kryesore në Casino-X. Për këtë arsye, ata ofrojnë mjete të ndryshme që mund t'i përdorni për të kontaktuar me një agjent kazino që do t'ju ndihmojë në kohën tuaj të nevojës. Nëse hasni në një problem, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit përmes Bisedës Live çdo ditë të javës nga ora 11:00 deri në orën 22:00. Ju gjithashtu keni mundësinë t'i dërgoni atyre një email në support@casino-x.com.

Deposits

Depozitimi i Casino-X është i thjeshtë. Ju duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në depozitë. Ju do të përcillen në mënyrat e pagesës ku duhet të zgjidhni atë që ju përshtatet më shumë dhe të futni të gjithë informacionin e nevojshëm.

Security

Rrjeti Casino-X është i siguruar me protokollin e enkriptimit SSL. Ky protokoll mbron të dhënat e lojtarëve, dhe për më tepër, kazinoja i përmbahet standardeve rigoroze kundër mashtrimit për të mbrojtur lojtarët e tyre nga vjedhja e identitetit. Softueri që përdor Casino-X është audituar dhe provuar i drejtë nga palë të pavarura si eCOGRA, IGC dhe shumë të tjera. Lojërat e tyre janë audituar dhe janë dëshmuar të drejta nga parti të pavarura. Kur krijoni llogarinë tuaj në Casino-X, duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Kjo është një mbrojtje shtesë për llogarinë tuaj, dhe ju nuk duhet të ndani detajet tuaja të hyrjes me askënd tjetër. Kazinoja bashkëpunon me auditorë të pavarur si eCOGRA është, për të kryer kontrolle të rregullta në kazino.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Casino-X në FAQ tonë.

Affiliate Program

Programi i Filialit Casino-X ofron një mundësi të shkëlqyer për këdo që dëshiron të fitojë ca para duke promovuar produktet e tyre. Nëse keni një faqe interneti ose dëshironi të promovoni kazinonë duke përdorur rrjetet tuaja sociale, mund të regjistroheni për një llogari dhe të filloni të fitoni.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2011
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (15)
Angleze
Arabe
Bullgare
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
Alfa Bank
Alfa Click
Bank transferBitcoinCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
LiqPay
MaestroMasterCard
Moneta
Money Mail
Neteller
Nordea
Paysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
PugglePay
QIWI
Skrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Wallet One
WebMoney
Wire Transfer
Yandex Money
iDEAL
iDeal (by Skrill)
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (10)
Arabia Saudite
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kina
Kuvajti
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (8)