Casino Masters

Age Limit
Casino Masters
Casino Masters is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Casino Masters

Casino Masters është një kazino e gjallë në internet e vendosur në një sfond të errët, duke e bërë atë tërheqës vizualisht dhe me klas. Casino Masters ka një shije të veçantë orientale që përshtatet mirë në kazinotë në internet.

Është e zakonshme që këto biznese të kenë një temë të veçantë dhe pas një vargu kazinosh të zymtë të së ardhmes, është freskuese të shohësh diçka ndryshe. Ne e vlerësojmë veçanërisht historinë e kazinosë: gjashtë luftëtarët kryesorë që kanë ndërtuar një shesh lojrash të fuqishme për lojtarët e kazinosë.

Pse të luani në Casino Masters?

Duke qenë se kazinoja ofron shërbime të lojërave sipas licencave nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, siguria e lojtarëve sigurohet nga autoritetet më të rrepta dhe më me reputacion në botë. Ekspertiza dhe reputacioni i operatorëve të saj tregojnë që Casino Masters është një kazino popullore dhe e sigurt për të luajtur.

About

Nga viti 2021, Casino Masters është shtesa më e re e familjes së madhe Genesis Global, duke u ofruar lojtarëve të saj promovime tërheqëse dhe një gamë të gjerë lojërash emocionuese kazino. Firma drejtuese është një organizatë e qëndrueshme me ekspertizë të gjerë në industrinë e iGaming që operon marka të shumta të njohura dhe të suksesshme me një imazh të nivelit të lartë.

Games

Casino Masters ofron një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet. Më e rëndësishmja, këto lojëra janë me burim nga kompani të besueshme softuerësh.

Slots

Slotet ndahen në lojëra elektronike video dhe lojëra elektronike klasike, me tituj të ndryshëm në kategorinë Jackpot. Slotet e njohura si Book of Dead, Starburst dhe Gonzo's Quest janë në dispozicion.

Jackpots

Fitoni një milion dollarë duke luajtur Frost Queen, Mega Fortune, Jackpot Express dhe Hall of Gods.

Lojëra tavoline

Megjithëse kategoria e lojërave të tavolinës nuk duket se funksionon, nënkategoritë e Roulette, Blackjack dhe Baccarat do t'ju ndihmojnë në gjetjen e këtyre llojeve të lojërave së bashku me variantet e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Nuk ka shumë diversitet këtu, por është më se e mjaftueshme për të mbajtur shumicën e lojtarëve të kënaqur.

Kazino live

Casino Masters ofron 104 lojëra kazino të drejtpërdrejta, shumica e të cilave ofrohen nga Evolution, të cilat mund të arrihen duke shkuar te seksioni i Kazinosë Live. Këto janë shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë për t'u provuar, dhe kjo e vendos këtë kazino në internet përpara konkurrencës.

Bonuses

Nëse i bashkoheni Casino Masters tani, mund të merrni një bonus parash dhe rrotullime falas në depozitën tuaj të parë. Sigurisht, megjithëse kjo është një marrëveshje tërheqëse, nuk është e vetmja që do të hasni gjatë kohës që jeni në Casino Masters. Ju gjithashtu mund të prisni me padurim dy oferta të tjera emocionuese që do të ruajnë ekuilibrin tuaj në të zezë kur luani në kazino.

 • Çdo javë, Avian's Weekly Storm ofron një ndeshje 25%.
 • Në të njëjtën kohë, duhet të shikoni bonusin e tarifës së Andromeda Positivity. Kjo marrëveshje është një përputhje me % me një vlerë maksimale prej 50 dollarësh. Një depozitë minimale prej $20 është e nevojshme për të përfituar nga marrëveshja, e cila është e vlefshme një herë në muaj.

Gjithashtu ofron një program VIP.

Payments

Mjeshtrat e kazinove kanë menduar për gjithçka. Shumë nga kuletat elektronike më të njohura kombinojnë metodat tradicionale bankare me to. Gjithçka funksionon në mënyrë të përsosur edhe në telefon. Disa nga këto metoda bankare janë:

 • Neteller
 • Karta Paysafe
 • Ecobanq
 • Mastercard
 • Viza

Tërheqjet janë të menjëhershme nëse përdorni një portofol elektronik; megjithatë, tërheqjet nga banka/karta e kreditit marrin standarde 3-5 ditë pune. Kazino Masters rrallë imponojnë tarifa shtesë dhe të gjitha zgjidhjet bankare të disponueshme janë plotësisht të sigurta dhe të mbështetura. Ky komponent i kazinosë na ka kënaqur plotësisht.

Monedhat

Casino Masters mbështet monedha të shumta për lojtarët e tyre të lojërave në mbarë botën. Disa nga këto monedha të mbështetura janë:

 • USD
 • CAD
 • EUR
 • INR
 • NZD

Languages

Casino Masters mund të ofrojë lojëra në gjuhë të ndryshme për lojtarë nga e gjithë bota. Këto gjuhë përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • gjermanisht
 • suedeze

Software

Numri i lojërave të disponueshme është i vështirë për t'u mposhtur, me rreth 1500 lojëra kazino nga të 14 furnizuesit e lojërave, së bashku me një numër të madh. Ky është një tregues i një kazinoje fantastike në internet. Disa nga këta ofrues softuerësh janë si më poshtë:

 • Kazino NetEnt Live
 • Gamomat
 • Gameburger Studios
 • Evolution Gaming
 • Lojëra Yggdrasil

Support

Casino Masters ofron ndihmë nëpërmjet butonit "Mbështetje" në shiritin e menusë. Për të rikuperuar fjalëkalimet e harruara, shfletoni seksionin e gjerë FAQ, lexoni rregullat e lojës, shkoni për të ndihmuar.

Casino Masters ofron linjat e mëposhtme të shërbimit ndaj klientit:

 • Forma e kontaktit në internet: Zgjidhni problemin tuaj nga menyja rënëse dhe plotësoni pjesën e mbetur të formularit përpara se të shtypni butonin e madh të kuq "Dërgo".
 • Linjat e telefonit: Telefononi kazinonë në internet në 911-171-2792-43 nga India.

Pse ia vlen të luash në Casino Masters?

Mos kërkoni më larg se Casino Masters nëse po kërkoni një faqe të mirë kazinoje. Lojërat e tij do t'ju argëtojnë për një kohë dhe do të merrni bonuse të konsiderueshme në baza ditore, javore dhe mujore. Casino Masters ia vlen ende vëmendjen tuaj si një kazino online e besueshme dhe e besueshme që bën një punë të shkëlqyer për të mbuluar të gjitha bazat, duke ofruar një shumëllojshmëri mënyrash pagese dhe duke u ofruar lojtarëve një sasi të arsyeshme çmimesh përmes programit të tyre VIP.

Total score7.8
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (18)
Apple Pay
AstroPay
Boku
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (16)
Afrika e Jugut
Bullgaria
Etiopia
Jordania
Kanadaja
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Peruja
Polonia
Tunizia
Zvicra
SoftwareSoftware (12)