Casino Joy

Age Limit
Casino Joy
Casino Joy is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Rreth Casino Joy

Casino Joy është një Online Casino e themeluar mirë, e themeluar në 2013 . Casino Joy është renditur në onlinekazinorank-al.com që nga 05/01/2022 , dhe është vlerësuar me 7.7 nga 10 bazuar në karakteristikat e përgjithshme të lojtarit vlerësim, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset, llojet e ndryshme të lojërave të ofruara dhe shumë më tepër.

Lojëra të ofruara në Casino Joy

Casino Joy ka një përzgjedhje të mirë të lojërave për të zgjedhur. Këtu në onlinekazinorank-al.com ne gjithashtu admirojmë bonuset e tyre të njohura 200 rrotullime falas Online Casino . Casino War, Caribbean Stud, Kazino Holdem, Blackjack, Punto Banco janë disa nga lojërat më të pëlqyera të ofruara nga Casino Joy , ndër shumë të tjera.

Programet e disponueshme në Casino Joy

Zgjedhja e një softueri mund të jetë e rëndësishme për entuziastin e lojërave të fatit. Lojërat e ofruara nga Casino Joy mbështeten nga disa prodhues të njohur, si NextGen Gaming, NetEnt, Evolution Gaming, Ezugi, Play'n GO .

Metodat e depozitimit pranohen në Casino Joy

Pavarësisht nëse preferoni mënyra të njohura pagese ose ndoshta më shumë lokale, Casino Joy ju ka mbuluar. Casino Joy mbështet metoda depozitimi si Paysafe Card, PayPal, Maestro, Credit Cards, Skrill , së bashku me 9 pagesa të tjera opsione.

Pse të luani në Casino Joy ?

Këtu në CasinoRank ne gjithmonë bëjmë kërkimin tonë, kështu që ju mund të uleni, të relaksoheni dhe të keni një përvojë të shkëlqyer lojërash. Ashtu si të gjitha kazinotë në onlinekazinorank-al.com , Casino Joy është plotësisht i licencuar dhe është shqyrtuar dhe vlerësuar tërësisht në emër të onlinekazinorank-al.com .

Përveç sigurisë, ky Online Casino mburret me grafikë të shkëlqyer dhe një përvojë të përgjithshme miqësore për përdoruesit.

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

About

Casino Joy është një hyrje relativisht e re në tregun e kazinove në internet. Megjithatë, ajo ka fituar një reputacion të shkëlqyer çdo ditë falë dizajnit të mirë dhe koleksionit të gjerë të lojërave të kazinosë dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. 

Faqja e internetit vjen me një përzierje të pamjes së ngjyrave të lumturisë që përhapet qetë dhe animacioneve të qeta. Casino Joy ofron lojëra me lojëra të menjëhershme të mbështetura nga HTML5. 

Pavarësisht se Casino Joy është i kufizuar në disa vende si Gjermania, Kina, Italia, Franca dhe Izraeli, ai është ende i disponueshëm në disa vende me pjesë të konsiderueshme të tregut. Le të heqim Casino Joy dhe të zbulojmë disa nga veçoritë e tij unike. 

Pse të luani në Casino Joy

Casino Joy është i sapoardhuri që çdo lojtar dëshiron të provojë! Ai ofron një holl mbresëlënës lojërash me kategori të dizajnuara mirë. Lojërat kategorizohen në lojëra të nxehta, lojëra elektronike dhe jackpot, lojëra kazino live dhe lojëra kazino. Casino Joy është optimizuar për të ekzekutuar në PC, tableta dhe pajisje celulare. 

Ekipi mbështetës është vlerësuar si miqësor dhe i besueshëm në forume të ndryshme lojtarësh. Lojtarët mund të kontaktojnë ende ekipin e mbështetjes së klientit përmes kanaleve të tjera që nuk disponohen në bisedën e drejtpërdrejtë. 

Faqja e internetit e Casino Joy është e siguruar me teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL. Së fundmi, të gjitha lojërat në Casino Joy testohen dhe auditohen rregullisht për drejtësi nga auditime të pavarura.

Games

Casino Joy ofron mbi 1300 lojëra kazino, duke përfshirë jackpots, lojëra tavoline, video lojëra elektronike dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha lojërat janë të optimizuara për pajisje të shumta. 

Lojtarët mund të provojnë shumicën e lojërave falas pa u identifikuar, përveç lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë. Seksioni i kazinosë live dominohet nga studiot Evolution Gaming, Microgaming dhe Pragmatic Live. 

Video Slots

Slotet janë kategoria më e madhe në Casino Joy pasi janë të njohura në mesin e të apasionuarve në kazino. Lojtarët kanë akses në një koleksion të larmishëm lojëra elektronike me tema të ndryshme, pagesa dhe veçori bonusesh. 

Vendet e disponueshme mund të strehojnë shijet e të gjitha lojtarëve. Disa lojëra elektronike kryesore të disponueshme në Casino Joy përfshijnë:

 • Romancë e pavdekshme 
 • Shpërthim yjor
 • Holmes dhe Gurët e Vjedhur
 • Vezë të Pashkëve
 • Libri i të Vdekurve

 

Lojëra tavoline

Supozoni se ju pëlqejnë lojërat klasike të kazinosë si ruleta dhe blackjack. Në atë rast, ju mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer të variacioneve të tyre nën kategorinë "Lojëra tavoline". 

Lojëra të tjera përfshijnë baccarat, craps, dhe dragon tiger. Ata ofrojnë kufij të ndryshëm bastesh për të gjithë lojtarët. Ato përfshijnë:

 • Auto Ruletë
 • Blackjack klasik
 • Punto Banco
 • Craps personi i parë
 • Personi i parë Dragon Tiger

Kazino live

Seksioni i kazinosë live ofron një përvojë të larmishme lojërash. Ai dominohet nga ofruesit kryesorë të softuerit si NetEnt dhe Evolution Gaming. Lojtarët mund të zgjedhin një lojë nga tavolina të ndryshme blackjack, rulete, poker ose baccarat ose të shkojnë në shfaqje lojërash. 

Tabelat ofrojnë opsione fleksibël bastesh për role të larta dhe fillestarë. Lojërat e njohura përfshijnë:

 • Poker me tre letra
 • Blackjack i pafund
 • Tigri i Dragoit
 • Ruletë Rrufeja
 • Super Sic Bo

Lojëra të tjera

Lojërat e disponueshme të Casino Joy nuk përfundojnë me lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë! Kategoritë e tjera të disponueshme përfshijnë poker, letra gërvishtëse, keno, video bingo dhe shfaqje lojërash. 

Këto lojëra kanë tema, rregulla dhe lojëra të ndryshme. Disa kanë nevojë për një strategji, ndërsa të tjerët varen nga fati. Ato përfshijnë:

 • Ëndrra tërheqëse
 • Bingo e menjëhershme
 • Jacks ose më mirë
 • Avalon Scratch
 • Tutan Keno

Bonuses

Casino Joy ofron promovime dhe shpërblime të shpeshta bonus të mirë për të gjithë lojtarët e saj. Lojtarët e rinj kanë të drejtë për dy bonuse të mirëseardhjes. Një bonus depozite e parë deri në $1,000 plus 200 rrotullime falas të shpërndara në 4 depozitat e para. 

Një bonus 100% i mirëseardhjes është përshtatur për kazinonë live që shpërblen deri në 100 dollarë. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Bie dhe fiton
 • Partia e së martës në pishinë
 • Bonusi i rifreskimit të së enjtes

Depozita minimale për këto bonuse është 10 dollarë. Ekziston një kërkesë për bast 40x përpara se fitimet e bonusit të jenë të disponueshme për para. Çdo lloj loje kontribuon ndryshe në kërkesat e basteve. 

Së fundmi, një program VIP ofron një menaxher të dedikuar llogarie, bonuse ekskluzive dhe promovime, ndër veçori të tjera.

Languages

Faqja e internetit e Casino Joy është shumëgjuhëshe. Ai mbështet gjuhën e folur në të gjithë botën. Faqja është kryesisht në anglisht, por lojtarët janë të lirë të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme. 

Kjo lëvizje është bërë për të akomoduar lojtarët që preferojnë të luajnë duke përdorur gjuhë të ndryshme. Gjuhët e disponueshme përfshijnë:

 • anglisht
 • norvegjeze
 • suedeze
 • gjermanisht
 • finlandez

 

Monedhat

Ashtu si gjuhët, Casino Joy lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Monedha më e zakonshme është euro, por lojtarët në Suedi kanë një shans për të përdorur Kronën suedeze. 

Këto janë dy monedhat e vetme të disponueshme tani, por me kalimin e kohës ka të ngjarë të shtohen më shumë monedha. Casino Joy po rritet dhe mund të jenë më shumë monedha dhe kriptovaluta FIAT në të ardhmen.

Software

Koleksioni i gjerë i lojërave të kazinosë dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk do të ishte i mundur pa ofruesit e duhur të softuerit. Casino Joy ka bashkëpunuar me disa ofrues softuerësh të nivelit më të lartë për të krijuar një lobi të larmishëm, shpërblyes dhe argëtues të kazinosë. 

Ka mbi 1,300 lojëra kazino me para të vërteta me tituj të rinj që lëshohen rregullisht për lojtarët. 

Shumëllojshmëria e ofruesve të programeve kompjuterike në Casino Joy siguron që lojtarët të shijojnë përvojën e fundit të lojërave. Lojërat janë optimizuar që të jenë të disponueshme në pajisje të shumta pasi çdo ofrues ka për detyrë të përditësojë rregullisht lojërat e tyre për optimizim maksimal. Ofruesit e softuerit të njohur në Casino Joy janë:

 • Yggdrasil
 • NetEnt
 • Lojëra evolucionare 
 • Lojë pragmatike
 • Microgaming

Support

Supozoni se lojtarët përballen me ndonjë sfidë ndërsa luajnë në Casino Joy. Në atë rast, ata kanë qasje në një ekip të besueshëm dhe miqësor të mbështetjes së klientit. 

Për komunikim të shpejtë, lojtarët mund të përdorin objektin e bisedës live. Përndryshe, lojtarët mund t'i adresojnë pyetjet e tyre me email (docs@casinojoy.com) ose telefononi (00356 20341518). Pyetjet e bëra më parë trajtohen në seksionin FAQ. 

Pse ia vlen të luash në Casino Joy?

Casino Joy është një hyrje e re në tregun e kazinove në internet, por ngadalë po fiton popullaritet. U lançua në vitin 2018 si pjesë e Genesis Global Limited dhe aktualisht operon nën licencat nga MGA, UKGC dhe Autoriteti Suedez i Kumarit. Casino Joy krenohet me mbi 1300 lojëra kazino dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. 

Lojtarët mund të hyjnë në faqen e internetit të Casino Joy duke përdorur gjuhë të ndryshme, si dhe të bëjnë transaksione duke përdorur Euro dhe Krona Suedeze. Faqja e internetit është gjithashtu e dizajnuar mirë, me lojërat e ndara në kategori të njohura. 

Lojtarët e rinj gëzojnë bonuse bujare të mirëseardhjes ndërsa lojtarët ekzistues kanë akses në promovime të tjera të mira. Së fundmi, faqja e internetit e Casino Joy është në përputhje me PCI dhe është e siguruar me teknologjinë e kriptimit SSL.

Deposits

Casino Joy fokusohet në komoditetin dhe komoditetin për lojtarët e tij, kjo është arsyeja që qëndron pas 20+ opsioneve të pagesës në dispozicion. Depozitat janë pa pagesë, por tërheqjet tërheqin një tarifë transaksioni prej 2%. 

Lojtarët janë të kufizuar vetëm në tërheqje prej $5,500 në javë. Metodat më të njohura bankare në Casino Joy janë:

 • Visa/MasterCard
 • Neteller
 • Boku
 • Transferte bankare
 • Me besim
Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (13)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (28)
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
E-wallets
EasyEFT
Ezee Wallet
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Nordea
PayPalPaysafe Card
Perfect Money
Skrill
Sofort
Visa
Visa Debit
Visa Delta
Visa Electron
WebMoney
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (7)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Euro
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Paund sterlina
Rupia indiane
ShtetetShtetet (8)
Afrika e Jugut
India
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (10)