Casino Friday

Age Limit
Casino Friday
Casino Friday is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Casino Friday është një kazino e re në internet e themeluar në vitin 2020. Është një filial në pronësi të plotë të 1UP Entertainment BV Ajo operon nën një licencë master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Qeveria e Curacao. Lojërat mundësohen nga ofruesit e programeve kompjuterike të nivelit më të lartë, me Evolution Gaming që dominon në Live Casino. Lojërat e disponueshme përfshijnë karta gërvishtëse, jackpot, blackjack, ruletë dhe lojëra elektronike.

Pse ia vlen të luash në Kazino të Premten?

Casino Friday ofron lojëra me veçori unike në hollin e lojës, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra me gërvishtje dhe lojëra jackpot. Kazino e Premte ofron mundësi novatore për lojtarët që të arrijnë fitore masive. Lojtarët gjithashtu mund të përfitojnë nga një program fitimprurës VIP. Këto oferta synojnë të zgjerojnë bankrollin e lojtarëve. 

Kazino e Premte në internet kazino synon tregje të ndryshme lojtarësh për shumë gjuhë, monedha dhe mënyra pagese. Një ekip i besueshëm dhe miqësor i mbështetjes së klientit është gati të ndihmojë lojtarët në çdo kohë. Kazinoja në internet e Premte e Kazinosë ka një reputacion të mirë dhe rregullohet nga Komisioni i Lojërave të Curacao, një autoritet me reputacion i lojërave të fatit.

Games

Në faqen kryesore të Kazinosë të Premte, ju lehtë mund të shikoni paraprakisht shumicën e lojërave të ofruara këtu. Shumica e lojërave janë të disponueshme në demo falas duke përdorur para virtuale. Kjo është një mënyrë e thjeshtë për t'u njohur me lojëra elektronike dhe lojëra të tjera përpara se të luani me para të vërteta. Zgjedhja e lojërave të Premte të Kazinosë përfshin lojëra elektronike, ruletë, blackjack dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. 

Video Slots

Lobi i kazinosë së Premte ka një përzgjedhje të madhe të lojërave elektronike të videove në internet. Lojërat vijnë në tema të ndryshme, linja pagese dhe veçori të tjera unike bonusesh. Mund të gjeni lojëra elektronike me motorë me linja fikse pagese ose motorë mega mënyrash me linja pagese. Disa nga këto lojëra elektronike përfshijnë:

 • 25000 kthetra
 • Legjendat e Gladiatorëve
 • Shponi atë ari
 • Para të gatshme ose asgjë
 • Lollipop

Jackpots

Seksioni i jackpot-it është tërheqja kryesore për lojtarët e lartë në kazino Horus. Ai ofron jackpote progresive dhe fikse me pagesa masive. Shuma aktuale e jackpot-it zakonisht shfaqet në pjesën e sipërme të lojës. Disa nga lojërat përfshijnë:

 • Bonanza Megapays
 • Frost Queen Jackpots
 • Joker me lëng
 • Bisha e pasurisë
 • Legjendat afrikane

Lojëra të drejtpërdrejta

Kazinoja live është një nga tendencat më të nxehta në kazinotë online. Ideja është sa e thjeshtë aq edhe argëtuese - zgjidhni një lojë kazino live dhe ndërveproni me tregtarët e vërtetë dhe lojtarët e tjerë në kazinonë tuaj të preferuar. Disa nga lojërat e nivelit më të lartë përfshijnë:

 • Një Blackjack
 • Ruletë zhytëse
 • Kazino Hold'Em
 • Side Bet City
 • Super Sic Bo

Lojëra të tjera

Kazino e Premte ofron një holl të gjerë kazinoje. Lojtarët mund të eksplorojnë variacionet e disponueshme të video pokerit, lojërave tavoline dhe lojërave speciale. Këto lojëra kanë tema dhe rregulla të ndryshme. Disa nga këto lojëra përfshijnë:

 • Ruletë Gem
 • Blackjack Neo
 • Baccarat me shpejtësi
 • Deuces Wild MGs
 • Craps personi i parë

Bonuses

Pas regjistrimit, është koha për t'u njohur me bonusin e mirëseardhjes deri në $500 plus 200 rrotullime falas. Depozita minimale duhet të jetë vetëm 20 dollarë për të marrë bonusin tuaj. Kërkesa e bastit për rrotullime falas është vendosur në 30x, ndërsa kërkesa e bastit për bonusin është 40x. Ju mund të rishikoni të gjitha kërkesat e basteve për secilën ofertë bonus nën T&C-të e bonusit. Lojtarët ekzistues mund të përfitojnë nga ofertat e tjera bonus për të rritur balancat e tyre. 

Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Treni i parave
 • SpinBooster
 • Bie dhe fiton

Lojtarët gjithashtu mund të regjistrohen në Programin e Besnikërisë dhe të shijojnë veçori dhe shpërblime të personalizuara.

Payments

Një detaj që është e pamundur të lihet jashtë është përzgjedhja e gjerë e mënyrave të pagesës në dispozicion të lojtarëve. Opsionet paraqesin një përzierje shërbimesh bankare të provuara dhe platforma të reja të portofolit elektronik që ju ndihmojnë ta bëni jetën tuaj tepër të lehtë. Mënyrat e pagesës përfshijnë:

 • Skrill
 • Viza
 • MasterCard
 • Interac
 • ecoPayz

Languages

Kazino e Premte në internet kazino është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet te lojtarët nga vende të ndryshme. Për të akomoduar çdo lojtar, kazinoja mbështet disa gjuhë dominuese në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • anglisht
 • finlandez
 • norvegjeze
 • gjermanisht

Countries

Kazino në internet e Premte ofron opsione të shumta monedhe. Opsioni i monedhës është specifik për vendndodhjen. Përdoruesit nga vende të kufizuara si Franca, Greqia, Hong Kongu, Argjentina, Izraeli, Italia dhe disa vende të tjera nuk lejohen të depozitojnë dhe të luajnë lojëra me para të vërteta. Kazinoja pranon monedhat e mëposhtme:

 • Dollar Kanadez
 • NOK
 • euro
 • USD

Software

Shumëllojshmëria e lojërave është jetike për kazinotë më të mira në internet. Megjithatë, është në fakt shumëllojshmëria e ofruesve të lojërave që e veçon një kazino nga pjesa tjetër. Ofruesit kryesorë të softuerit në industri, si Pragmatic Play dhe Microgaming, kanë lojëra emocionuese. Në të njëjtën kohë, disa ofrues më të vegjël japin një pamje të re për disa të preferuara të vjetra. Ka më shumë se 4000 tituj kazino për të zgjedhur të Premten e Kazinosë. Kjo ushtri e madhe lojërash është gjithashtu e lehtë për t'u naviguar, në mënyrë që të gjeni lehtësisht tituj të rinj. Këto studio kanë për detyrë të krijojnë një lobi kazino që do ta bëjë të paharrueshme përvojën e lojërave të secilit lojtar. Disa nga këta ofrues me reputacion të softuerit përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • Microgaming
 • Tigri i Kuq 
 • Lojëra evolucionare

Support

Kazinotë më të mira në internet ofrojnë të gjitha shërbime të shkëlqyera ndaj klientit. Kazino e Premte e bën këtë duke siguruar që lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit 24/7. Lojtarët gjithashtu mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes emailit (support@casinofriday.com). Përveç kësaj, seksionet e FAQ ofrojnë disa përgjigje të shpejta për pyetjet e përgjithshme në lidhje me pagesat, bonuset dhe lojërat.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Japoneze
Norvegjeze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (14)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Bank Wire Transfer
BitcoinCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Interac
Jeton
Litecoin
Local Bank Transfer
Local/Fast Bank Transfers
MasterCardMuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Rapid Transfer
Skrill
Venus Point
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (33)
Afrika e Jugut
Andorra
Arabia Saudite
Austria
Bahrein
Bolivia
Brazili
Brunei
Emiratet e Bashkuara Arabe
Finlanda
Gjeorgjia
Indonezia
Irlanda
Islanda
Japonia
Kanadaja
Katari
Kili
Kina
Libani
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Maroku
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Rusia
Serbia
Tajlandë
Uruguai
Vietnami
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (65)