Casino Extra - Withdrawals

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj e Casino Extra është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Tërheqjes. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe konfirmoni transaksionin. Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës për tërheqje përfshijnë:

  • Kredi Mastercard 
  • Skrill - Moneybookers 
  • Neteller 
  • Kredi për vizë

Kur kërkoni një tërheqje, Departamenti i Pagesave e përpunon kërkesën me dorë. Përpara se të merrni tërheqjen, duhet të provoni identitetin tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore dhe ne ju sugjerojmë ta bëni këtë në momentin që krijoni llogarinë tuaj. Mbani në mend se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë.

Bonusi i tërheqjes

Kur pranoni një bonus në kazino, zakonisht vjen me kërkesa për bast. Ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Bonusi më intrigues që ka për të ofruar kazino është bonusi i mirëseardhjes. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, duhet të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Depozita minimale që duhet të bëni është 15 dollarë. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 300 herë, gjë që duhet të pranoni se nuk është shumë në krahasim me kazinotë e tjera.

Si të bëni një tërheqje

Tërheqja, për disa lojtarë, është edhe më emocionuese sesa të luash lojërat. Dhe kjo nuk është një surprizë, sepse fitimet në fund të seancës janë si një shpërblim për ju.

Lajmi i mirë është se kjo është një procedurë e thjeshtë dhe duhet të ndiqni disa hapa të thjeshtë. Duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Zgjidhni seksionin Tërheqje dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transaksionin.

Monedhat

Casino Extra ofron monedhat e mëposhtme që mund të përdorni për të bërë një tërheqje: euro, paund britanik, dollarë amerikanë, Bitcoin dhe dollarë kanadezë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)