Casino Extra - Tips & Tricks

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Kur bashkoheni në një kazino, ne ju sugjerojmë të bëni disa kërkime rreth saj përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Gjithmonë mund të mësoni diçka të re edhe pse mund të keni përvojë duke luajtur në një kazino online.

Casino Extra ofron shpërblime të shumta për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur gjithmonë të interesuar të vjetër.

Këtu janë vetëm disa nga avantazhet që ofron Casino Extra:

  • Një fillim i mirë – bonusi i mirëseardhjes që ofron kazinoja do t'ju lejojë të luani më shumë lojëra pa pasur nevojë të shpenzoni shumë nga paratë tuaja. Bonusi i mirëseardhjes do të përmirësojë në mënyrë drastike balancën tuaj dhe do të merrni gjithashtu 100 rrotullime falas për 5 ditë rresht, çdo ditë 20 rrotullime falas.

  • Çmime të rregullta – siç thamë më parë, kur të bashkoheni në kazino do të merrni një bonus bujar mirëseardhjeje, por argëtimi nuk ndalet këtu. Pasi të bëheni të rregullt në kazino, do të merrni shpërblime të ndryshme në raste të rregullta. Rregulli i përgjithshëm është që sa më shumë të luani aq më shumë shpërblime do të merrni.

  • Rrotullime falas në lojëra të reja – sa herë që lëshohet një lojë e re, me shumë mundësi do të merrni disa rrotullime falas për ta provuar lojën.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)