Casino Extra - Deposits

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Casino Extra, së pari duhet të bëni një depozitë. Kjo është një procedurë e thjeshtë dhe kazinoja ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese, në mënyrë që të gjeni atë që është më e mira për ju.

Për të bërë një depozitë, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni transferimin. Disa nga mënyrat e pagesës që mund të zgjidhni, duke përfshirë sa vijon:

 • Transferta direkte bankare
 • Kredi Mastercard
 • Skrill - Moneybookers
 • Neteller
 • Paysafecard
 • Kredi për vizë
 • Ecopayz
 • Bitcoin
 • CASHlib
 • Litecoin
 • Nordea
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
 • Klarna
 • Tether

Mbani në mend se jo të gjitha mënyrat e pagesës do të jenë të disponueshme aty ku banoni. Kazinoja pranon vetëm tre monedha, EUR, USD dhe GBP. Depozita minimale që mund të bëni në kazino është e kufizuar në 10 dollarë dhe depozitimi maksimal për transaksion është 500 dollarë. Kufiri minimal i tërheqjes është 20 dollarë dhe kufiri maksimal i tërheqjes është 1000 dollarë në ditë, 5000 dollarë në javë dhe 20000 dollarë në muaj.

Kazinoja nuk do të ngarkojë asnjë tarifë për përpunimin e transaksioneve, por sistemi juaj i pagesave mund të ketë.

Lojtarët zgjedhin kuletat me shifra në shumicën e rasteve për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Casino Extra pranon Skrill dhe Neteller, dhe këto mënyra pagese janë të njohura sepse ofrojnë transferim të menjëhershëm dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Ndeshja e depozitave

Kur krijoni llogarinë tuaj në Casino Extra dhe bëni depozitën e parë, ju keni të drejtë për një bonus bujar mirëseardhjeje. Për t'i bërë gjërat edhe më interesante, kazino ka shpërndarë ofertën e mirëseardhjes në tre depozitat tuaja të para dhe ju mund të përfundoni me një shtesë prej 525 dollarësh në bilancin tuaj.

 • Herën e parë që bëni një depozitë, do të merrni një ndeshje 100% deri në 50 dollarë dhe 100 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një ndeshje 50% deri në 100 dollarë.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një ndeshje 50% deri në 200 dollarë.

Rrotullimet falas do të shtohen në llogarinë tuaj në grupe prej 20, për 5 ditë rresht. Si bonusi ashtu edhe rrotullimet falas vijnë me 30x kërkesa bastesh që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Monedha

Casino Extra ofron monedhat e mëposhtme për të bërë depozita: euro, sterlina britanike, dollarë amerikanë, Bitcoin dhe dollarë kanadezë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)