Casino Extra - Bonuses

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Gjëja e parë që lojtarët shohin kur regjistrohen në një kazino të re janë bonuset që ata kanë në ofertë. Kjo është e rëndësishme sepse lojërat e fatit në internet janë një industri shumë konkurruese, kështu që ju mund të merrni me të vërtetë vlerën e parave tuaja. Ne jemi krenarë të themi se Casino Extra është vërtet e përkushtuar për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave të fatit për të gjithë lojtarët e saj.

Të gjithë lojtarët e rinj që i bashkohen kazinosë dhe bëjnë depozitën e tyre të parë mund të marrin deri në 350 dollarë dhe 100 rrotullime falas si pjesë e paketës së mirëseardhjes. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes është një bonus depozite 100% që do të rrisë bilancin tuaj deri në 100 dollarë, dhe mbi të, do të merrni 50 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 50 dollarë dhe 50 rrotullime falas.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 10 dollarë. Ju do të merrni 20 rrotullimet tuaja të para falas menjëherë pasi të bëni depozitën tuaj të parë dhe rrotullimet e mëposhtme falas do të jepen në lojërat e parazgjedhura. Kërkesat e bastit për bonusin dhe rrotullimet falas janë 30x.

Bonusi i besnikërisë

Pasi të bëheni pjesë e familjes Casino Extra, do të gëzoni shumë përfitime. Një prej tyre përfshin mbledhjen e Super Pikave që më vonë mund t'i konvertoni për para. E vetmja gjë që duhet të bëni është të luani lojën tuaj të preferuar për para të vërteta dhe për çdo bast që vendosni do të grumbulloni pikë.

Ju mund të shkëmbeni SuperPikët tuaja në SuperStore për rrotullime falas, bonuse ose para.

SuperPikët janë tuajat për t'u përdorur dhe ju mundeni`t'ua dërgoni lojtarëve të tjerë si dhuratë.

Bonusi i ringarkimit

Casino Extra ofron shpërblime në baza të rregullta për lojtarët e tyre besnikë. Si anëtar i kazinosë, çdo të hënë do të merrni rrotullime falas në slotin e javës. Çdo të mërkurë ju mund të merrni tre bonuse pagash prej 30% deri në 100 dollarë. Dhe, të premteve, ju do të merrni një bonus ringarkimi deri në 50% deri në 100 dollarë dhe të dielën mund të merrni një kthim parash deri në 20%.

Bonusi i ndeshjes

Lojtarët që hyjnë në kazino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një shumë bonus bujar i mirëseardhjes. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para dhe do të rrisë ndjeshëm gjendjen tuaj. Ju do të merrni 350 dollarë në mënyrën e mëposhtme:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes është një bonus depozite 100% që do të rrisë bilancin tuaj deri në 100 dollarë, dhe mbi të, do të merrni 50 rrotullime falas.
 • Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 50 dollarë dhe 50 rrotullime falas.
 • Herën e tretë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë dhe 50 rrotullime falas.

Bonusi i mirëseardhjes nuk është i disponueshëm për lojtarët që vijnë nga vendet e mëposhtme: Shqipëria, Armenia, Bjellorusia, Brazili, Bullgaria, Kina, Kroacia, Gjeorgjia, Hungaria, Indonezia, Kazakistani, Letonia, Lituania, Maqedonia, Moldavia, Mali i Zi, Mianmari, Norvegjia, Antilet Hollandeze, Filipinet, Polonia, Rumania, Serbia, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA

Lojtarët nga Gjermania që bëjnë një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill nuk do të jenë të disponueshëm për të marrë ofertën e mirëseardhjes.

Surprizë Happy Hour

Surprise Happy Hour është një promovim interesant që do t'ju lejojë të fitoni një bonus ndeshjeje prej 25% në depozitën që bëni. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të depozitoni gjatë Orës së Gëzuar Surprize. Një banderolë speciale që thotë Happy Hour do të shfaqet në faqen kryesore dhe gjatë kësaj kohe ju mund të përfitoni nga promovimi.

Depozita minimale që duhet të bëni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni për këtë promovim është 100 dollarë. Lajmi i mirë është se ju mund të bëni sa më shumë depozita që dëshironi gjatë orës së lumtur. Bonusi është i vlefshëm vetëm për 7 ditë dhe ju duhet të vini bast bonusin 30 herë përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Bonus pa depozitë

Casino Extra ofron bonuse të shumta për lojtarët e tyre, kështu që ju duhet të identifikoheni shpesh në llogarinë tuaj dhe të kontrolloni faqen e Promovimeve. Të bonuse pa depozitë janë një mënyrë e shkëlqyer për të luajtur në kazino pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur merrni një bonus nga kazino, zakonisht vjen me kërkesat e bastit që duhet të plotësoni përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Një gjë që është e rëndësishme këtu është se jo të gjitha lojërat llogariten në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

Nëse dëshironi të pastroni bonusin më shpejt, atëherë duhet t'i përmbaheni lojërave të lojërave elektronike në internet sepse ato do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve. Dhe, këto janë përqindjet për lojërat e tjera, kështu që ju mund të vendosni më mirë se cilat të luani dhe cilat të shmangni:

 • Lojërat në tavolinë do të kontribuojnë 0% në kërkesat e basteve.
 • Lojërat Video Poker do të kontribuojnë 30% në kërkesat e basteve.
 • Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojë me 0% për kërkesat e basteve.
 • Lojërat e drejtpërdrejta me ruletë do të kontribuojnë 15% në kërkesat e basteve.
 • Lojërat live Blackjack do të kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.

Pasi të plotësoni kushtet e bonusit dhe të kërkoni një tërheqje, kazino do të rishikojë lojën tuaj për modele të parregullta të lojës. Për shembull, vendosja e basteve të vetme ose të shumëfishta prej 50% ose më shumë të vlerës së bonusit konsiderohet një model i parregullt.

 • Nëse kazinoja identifikon modele të parregullta, ata rezervojnë të drejtën t'ju pengojnë të arkëtoni fondet.
 • Ti mundesh`t kombinoni bonuset me promovime të tjera të kazinosë.
 • Ju mund të merrni vetëm një bonus për familje.
 • Të gjitha depozitat dhe fitimet e lidhura me një Bonus Depozite do të bllokohen derisa të plotësohen kërkesat e bastit.
 • Ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, fitimet tuaja do të anulohen.
 • Shuma maksimale që mund të vini bast ndërsa luani me fondet e bonusit është e kufizuar në 5 dollarë.

Video lojërat e mëposhtme janë të përjashtuara nga oferta e mirëseardhjes: Koi Princess, Double Dragons, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Blood Suckers, Game of Thrones (15 rreshta), Eye of the Kraken, Tower Quest, The Wish Master, Scrooge , Robin Hood – Shifting Riches, Perlat of India, Royal Masquerade, Castle Builder, Untamed Bengal Tiger, and Untamed Wolf Pack.

Bonuset dhe promovimet

Casino Extra është e mbushur me bonuse dhe promovime të ndryshme për t'i bërë gjërat më interesante dhe për t'i mbajtur lojtarët të duan gjithmonë më shumë. Rrotullimet e së hënës është një nga ato promovime që lojtarët mezi presin. Çdo të hënë ju keni mundësinë të fitoni deri në 100 rrotullime falas në Slotin e Javës dhe gjithçka që duhet të bëni është të bëni një depozitë prej 20 dollarësh për t'u kualifikuar për ofertën.

Numri i rrotullimeve falas që do të merrni varet nga shuma që depozitoni. Nëse depozitoni 20 dollarë dhe 49 dollarë, do të merrni 15 rrotullime falas. Nëse depozitoni 50 dollarë dhe 99 dollarë, do të fitoni 40 rrotullime falas, ndërsa një depozitë prej 100 dollarësh do të sjellë 100 rrotullime falas. Rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 3 ditë dhe nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e bastit brenda këtyre 3 ditëve, të gjitha fondet tuaja do të konfiskohen.

Surprizë Happy Hour

Një tjetër promovim interesant në Casino Extra është Surprise Happy Hour i cili do t'ju lejojë të merrni një bonus ndeshjeje prej 25% në depozitën tuaj. Ju do ta merrni këtë promovim vetëm nëse depozitoni gjatë orës së lumtur.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 100 dollarë. Kërkesat e bastit për këtë promovim janë 30 herë dhe ju keni 7 ditë për të pastruar bonusin përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Programi i Besnikërisë

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj në Casino Extra, ju regjistroheni menjëherë në Programi i Besnikërisë. Sa herë që vendosni baste me para të vërteta, do të fitoni pikë komp dhe pasi të grumbulloni mjaftueshëm, mund t'i shlyeni ato për bonuse të ndryshme.

Kur regjistroheni për një llogari të re, do të merrni 200 SuperPoints dhe 25 pikë për hyrjet ditore, si dhe do të merrni pikë për aktivitete të tjera.

Casino Extra ka një trajtim të veçantë për lojtarët aktivë dhe për lojtarët e lartë. Kur të bëheni anëtar i Klubit VIP të Kazinosë Extra, mund të përfitoni nga pagesa më të shpejta dhe kufij më të lartë të depozitave, vetëm për të përmendur disa.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)