Casino Extra - Account

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Për të qenë në gjendje të luani në Casino Extra, së pari duhet të krijoni një llogari. Regjistrimi për një llogari është një procedurë shumë e thjeshtë ku do t'ju duhet të vendosni disa të dhëna personale për të plotësuar formularin e regjistrimit.

Për të krijuar një llogari, thjesht shkoni në kazino dhe klikoni në butonin 'Regjistrohu'. Ndiqni udhëzimet e thjeshta dhe llogaria juaj do të jetë e mirë dhe e gatshme në vetëm disa minuta. Mos harroni të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të re.

Kur krijoni llogarinë tuaj, sigurohuni që të futni të dhënat e sakta sepse më vonë, do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Bonusi i llogarisë së re

Siç e përmendëm më parë, ju keni të drejtë për një bonus shumë bujar herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj të re. Mund të merrni deri në 350 dollarë dhe 100 rrotullime falas të shtuara në balancën tuaj. Nuk ju nevojitet një kod promocional për të aktivizuar ofertën dhe gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar. Oferta e mirëseardhjes bartet në tre depozitat e para që bëni në mënyrën e mëposhtme:

  • Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një depozitë 100% të përputhjes deri në 50 dollarë dhe 100 rrotullime falas.
  • Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një depozitë prej 50% deri në 100 dollarë.
  • Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë.

Bonusi i rrotullimeve falas bartet për 5 ditë rresht, 20 rrotullime falas në ditë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)