Casino Extra - About

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Casino Extra u themelua në vitin 2013 dhe që atëherë është lider në botën e kazinove online. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira pasi kazinoja përpiqet t'u japë vizitorëve përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet.

Casino Extra

Pronari dhe CEO

Pronari i Casino Extra është MTM Corporation.

Numri i Licencës

Casino Extra operohet nga MTM Corporation, një kompani e licencuar në Curacao dhe është mbajtëse e licencës Master Gaming me numrin e mëposhtëm CEG-IP/2014-0112.

Ku bazohet Casino Extra?

Casino Extra ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Fransche Bloemweg, 4, Curacao.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)