Casino Extra

Age Limit
Casino Extra
Casino Extra is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Casino Extra u themelua në vitin 2013 dhe që atëherë është lider në botën e kazinove online. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira pasi kazinoja përpiqet t'u japë vizitorëve përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet.

Casino Extra

/casino-extra/about/

Games

Casino Extra ofron mijëra lojëra të ndryshme për të mbajtur lojtarët e tyre të interesuar. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira të mundshme. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ne jemi të sigurt se do të gjeni atë që kërkoni.

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj e Casino Extra është shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin e Tërheqjes. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe konfirmoni transaksionin. Disa nga mënyrat e disponueshme të pagesës për tërheqje përfshijnë:

  • Kredi Mastercard 
  • Skrill - Moneybookers 
  • Neteller 
  • Kredi për vizë

Bonuses

Gjëja e parë që lojtarët shohin kur regjistrohen në një kazino të re janë bonuset që ata kanë në ofertë. Kjo është e rëndësishme sepse lojërat e fatit në internet janë një industri shumë konkurruese, kështu që ju mund të merrni me të vërtetë vlerën e parave tuaja. Ne jemi krenarë të themi se Casino Extra është vërtet e përkushtuar për të ofruar përvojën më të mirë të lojërave të fatit për të gjithë lojtarët e saj.

Payments

Casino Extra ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë depozita dhe tërheqje. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se disa mënyra pagese mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes suaj, kështu që ju sugjerojmë të kontrolloni dy herë me mbështetjen e klientit.

Account

Për të qenë në gjendje të luani në Casino Extra, së pari duhet të krijoni një llogari. Regjistrimi për një llogari është një procedurë shumë e thjeshtë ku do t'ju duhet të vendosni disa të dhëna personale për të plotësuar formularin e regjistrimit.

Languages

Casino Extra është në dispozicion në disa gjuhë të ndryshme për t'u siguruar që lojtarët nga shumë vende të kenë akses në lojërat e tyre. Në këtë pikë, kazino`Faqja e internetit është në dispozicion në gjuhët e mëposhtme: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, spanjisht dhe rusisht.

Countries

Kazino Extra nuk është e disponueshme në çdo vend, për fat të keq. Arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta, por në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se kumari është i paligjshëm në disa vende, dhe në të tjera, kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar.

Mobile

Për të përmbushur nevojat e klientit të saj, Casino Extra është gjithashtu i disponueshëm për përdoruesit e celularëve. Mund të hyni në llogarinë tuaj në pajisjen tuaj të dorës dhe të luani lojërat tuaja të preferuara pavarësisht se ku jeni, për sa kohë që keni një lidhje të qëndrueshme në internet.

Tips & Tricks

Kur bashkoheni në një kazino, ne ju sugjerojmë të bëni disa kërkime rreth saj përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Gjithmonë mund të mësoni diçka të re edhe pse mund të keni përvojë duke luajtur në një kazino online.

Live Casino

Seksioni Live Casino është një nga aspektet më të mira të Casino Extra. Ju keni mundësinë të luani disa nga lojërat tuaja të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë dhe në një mjedis që do të sjellë përvojën e kazinosë më afër jush. Si një entuziast i kazinosë, do të jeni të lumtur të dini se disa nga lojërat transmetohen nga disa prej kazinove më të mira duke përfshirë The Hippodrome Casino në Londër, Portomaso Casino në Maltë dhe Grand Casino Bukuresht.

Promotions & Offers

Casino Extra dëshiron të mirëpresë të gjithë lojtarët e rinj, jo me një, por me tre bonuse. Gjithçka që ju mbetet të bëni është të shkoni në kazino, të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj në mënyrë që të mund të kapni duart tuaja për disa nga ofertat e shumta bujare që kazino ka përgatitur për ju.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një problem serioz që nuk duhet neglizhuar. Nëse besoni se po merreni me këtë çështje, atëherë duhet të ndërmerrni disa veprime të menjëhershme. Ka shumë organizata të ndryshme që do t'ju ndihmojnë me udhëzime dhe këshilla.

Software

Casino Extra ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira të mundshme në rrugën tuaj. Mund të gjeni lojëra nga ofruesit e mëposhtëm të programeve kompjuterike këtu BetSoft, Blueprint Gaming, Kazino Technology, Evolution Gaming, Ezugi, iSoftBet, Microgaming, Net Entertainment, Play'n GO, Playson, Push Gaming, Quickspin, Relax Gaming, SoftSwiss, Thunderkick, Tom Horn Gaming, Visionary iGaming, WM, Yggdrasil, Endorphina, Wazdan, GameArt, Genii, Pragmatic Play, NoLimit City, Red Tiger Gaming, Mr. Slotty, Authentic Gaming, Booongo, Lucky Streak, Red Rake Gaming, Fantasma Games, BGAMING, Evo Zbavitje, Lojëra Green Jade, Ruby Play, Pocket Games, Soft Dreamtech, Gaming Roel Play, Qtech Games, TrueLab Games, Hacksaw Gaming, Max Win Gaming, Slotmill dhe SmartSoft Gaming.

Support

Casino Extra është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre, dhe ju mund t'i kontaktoni ata në disa mënyra të ndryshme. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me kazinonë është nëpërmjet funksionit Live Chat, i cili është i disponueshëm gjatë orëve në vijim:

  • E hënë-e premte: nga ora 10:00 deri në 00:00 CET
  • E shtunë-e diel: 10:00 deri në 23:00 CET

Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +356 22232368, ose t'i dërgoni një email në support@casinoextra2.com.

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Casino Extra, së pari duhet të bëni një depozitë. Kjo është një procedurë e thjeshtë dhe kazinoja ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese, në mënyrë që të gjeni atë që është më e mira për ju.

Security

Casino Extra sigurohet që ata të mbajnë lojtarët e tyre` detaje konfidenciale. Për ta bërë këtë, kazinoja përdor kriptimin 128-bit SSL, një teknologji që parandalon këdo që të jetë në gjendje të shohë të dhëna private dhe financiare.

Sajti ka bashkëpunuar gjithashtu me zhvillues lojërash me reputacion, të cilët kanë veçoritë e tyre të sigurisë për të siguruar që lojërat të jenë të drejta. Gjithashtu, kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe kjo është një shenjë e sigurt se kazinoja duhet të jetë e drejtë dhe e sigurt për lojtarët e saj.

FAQ

Gjeni disa nga pyetjet më të shpeshta në lidhje me Casino Extra këtu.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, duhet të plotësoni një aplikacion për llogarinë e anëtarit dhe ta dërgoni në kazino. Aplikimi juaj do të shqyrtohet dhe ju do të njoftoheni nëse aplikacioni juaj është pranuar apo refuzuar.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Franca
Kanadaja
Zvicra
SoftwareSoftware (20)