Casino Estrella - Withdrawals

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj e Kazinosë Estrella është një procedurë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transferimin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Ka mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja, duke përfshirë transfertën bankare, MasterCard, Neteller, Visa, Skrill, Entropay dhe Interac.

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që përdorni. Kuletat elektronike ofrojnë tërheqje pothuajse të menjëhershme, ndërsa për kartat e kreditit dhe të debitit mund të duhen nga 24 deri në 48 orë. Transferta bankare ofron tërheqjen më të ngadaltë dhe mund të duhen nga 4 deri në 7 ditë pune përpara se të merrni fitimet tuaja.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Kur merrni një bonus nga kazinoja, duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve 30 herë dhe ju duhet ta pastroni bonusin brenda 30 ditëve.

Lojtarët nga vende të caktuara nuk janë në gjendje të kërkojnë jo vetëm bonusin e mirëseardhjes, por ndonjë bonus tjetër nga Estrella Casino. Nëse banoni në një nga këto vende, për fat të keq, nuk mund të kërkoni asnjë bonus: Shqipëri, Armenia, Brazil, Bjellorusi, Bullgari, Kinë, Kroaci, Gjeorgji, Gjermani, Greqi, Hungari, Indonezi, Irlandë, Kazakistan, Letoni, Lituani , Maqedonia, Moldavia, Mali i Zi, Mianmari, Holanda, Antilet Hollandeze, Norvegjia, Filipinet, Polonia, Rumania, Rusia, Serbia, Suedia, Mbretëria e Bashkuar, Turqia, Ukraina dhe SHBA

Si të tërhiqeni?

Tërheqja nga llogaria juaj është shumë e thjeshtë. Duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni. Ju mund të gjeni kufijtë minimalë dhe maksimalë të tërheqjes pranë secilës mënyrë pagese.

Monedhat

Ekzistojnë vetëm tre monedha që mund të zgjidhni nga EUR, USD dhe GBP. Mbani në mend se pasi të zgjidhni një monedhë, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)