Casino Estrella - Promotions & Offers

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Casino Estrella është shumë bujare me lojtarët e saj të rinj duke u ofruar atyre një bonus mirëseardhjeje për t'u dhënë atyre një fillim. Dhe argëtimi nuk ndalet këtu, pasi të bëheni të rregullt në kazino, mund të shijoni shumë promovime dhe bonuse.

Herën e parë që bashkoheni në Estrella Casino do të merrni një 100% ofertë e mirëseardhur që do të rrisë bilancin tuaj deri në 100 dollarë dhe nuk ju nevojitet një kod promocional për të kërkuar këtë ofertë. Pranimi i bonusit është një mundësi e shkëlqyer për të provuar më shumë lojëra se zakonisht dhe për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave.

Për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari të re në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Për të përfituar plotësisht nga ky promovim, ju sugjerojmë të depozitoni shumën e plotë prej 100 dollarësh, kazino do të përputhet me atë shumë, kështu që ju do të përfundoni me 200 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë dhe bonusi i mirëseardhjes duhet të dorëzohet 30 herë brenda 30 ditëve.

Ofertë për Klientin e Ri

Çdo klient i ri në kazino ka të drejtë për një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë, herën e parë që ata krijojnë llogarinë e tyre dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Për më tepër, pasi të bëheni të rregullt në kazino, mund të shijoni shumë bonuse dhe promovime të ndryshme. Lojtarët e rastësishëm zgjidhen çdo muaj për të marrë ca para falas, ndaj ju sugjerojmë të jeni në vëzhgim sepse mund të jeni ju.

Kazinoja ka një program besnikërie të quajtur edhe Estrella Superpoints, dhe për t'u bërë pjesë e këtij programi gjithçka që duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara për para të vërteta dhe të grumbulloni pikë.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)