Casino Estrella - Countries

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Countries

Nëse jetoni në një vend ku kumari është i ndaluar me ligj, nuk mund të krijoni një llogari dhe të luani për para të vërteta. Nga ana tjetër, ka vende ku kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar, kështu që lojtarët që banojnë atje nuk mund të luajnë as në kazino.

Lojtarët nga vende të caktuara nuk lejohen të luajnë në kazino. Nëse dëshironi të kontrolloni nëse jeni në gjendje ose jo të krijoni një llogari, duhet të kontrolloni listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara: Australi, Bangladesh, Kinë, Kili, Hong Kong, Malajzi, Turqi, Mbretërinë e Bashkuar, Tajlandë, Vietnam, Kamboxhia, Mauritius, Koreja e Veriut, Hungaria, Suedia, Norvegjia, Sllovenia, Mali i Zi, Bosnja dhe Hercegovina, Italia, Holanda, Antilet Hollandeze, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Afganistani, Shqipëria, Algjeria, Angola, Kamboxhia, Ekuador, Franca, Guajana, Indonezi , Irani, Iraku, Izraeli, Kuvajti, Lao, Mianmari, Namibia, Nikaragua, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni dhe Zimbabve.

Ofruesit e programeve kompjuterike kanë kufizimet e tyre të veçanta. Për shembull, lojtarët nga territoret e mëposhtme nuk mund të luajnë lojëra NetEnt: Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Kamboxhia, Ekuador, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Myanmar, Namibi, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni, Zimbabve, Belgjika, Bullgaria, Kanadaja, Danimarka, Estonia, Franca, Italia, Meksika, Portugalia, Rumania, Spanja, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Mbretëria e Bashkuar.

Casino Estrella nuk ofron Guns & Roses, Jimi Hendrix & Motorhead në vendet e mëposhtme: Australi, Azerbajxhan, Kinë, Indi, Malajzi, Katar, Rusi, Tajlandë, Tunizi, Turqi dhe Ukrainë.

Monsters Universal (Frankenstein, Nusja e Frankenshtajnit, Drakula, Mumja, Njeriu Ujku, Krijesa nga Laguna e Zezë dhe Njeriu i Padukshëm) dhe Scarface mund të luhen vetëm në vendet e mëposhtme: Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Zvicra, Ukraina, Kroacia, Maqedonia, Turqia, Austria, Bullgaria, Qipro, Republika Çeke, Finlanda, Gjermania, Greqia , Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Holanda, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia dhe Suedia.

Vendet e lejuara

Nëse jetoni në një nga vendet e mëposhtme, do të mund të krijoni një llogari në Kazino Estrella dhe të luani për para të vërteta: Algjeri, Andorra, Antigua dhe Barbuda, Argjentinë, Austri, Belgjikë, Bolivi, Brazil, Bullgari, Kanada, Kili, Kolumbia, Kosta Rika, Kroacia, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Ekuador, El Salvador, Estoni, Finlandë, Gjeorgji, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Grenlandë, Hungari, Islandë, Indi, Indonezi, Irlandë, Izrael, Itali, Xhamajka, Japoni , Jordania, Kuvajti, Letonia, Lihtenshtajni, Lituania, Luksemburgu, Macau, Malta, Meksika, Moldavia, Republika e Ofertës, Monako, Maroku, Zelanda e Re, Norvegjia, Panamaja, Peruja, Polonia, Portugalia, Republika e Koresë, Rumania, Federata Ruse, Serbia, Singapori, Sllovakia, Sllovenia, Afrika e Jugut, Spanja, Suedia, Zvicra, Trinidad dhe Tobago, Ukraina, Uruguai dhe Venezuela.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)