Casino Estrella - Affiliate Program

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të Estrella Casino, duhet të regjistroheni për një llogari. Kjo është një procedurë e thjeshtë ku duhet të plotësoni një formular me të dhënat tuaja. Pas kësaj, duhet të prisni miratimin.

Kur aplikimi juaj të jetë miratuar, ju do të merrni një email konfirmimi dhe një menaxher do t'ju caktohet në mënyrë që të mund t'i kontaktoni sa herë që ju nevojitet.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)