Casino Estrella - Account

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Estrella Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni informacionin e mëposhtëm:

  • Emri i plotë
  • Data e lindjes
  • E-mail
  • Vendi i jetesës
  • Qyteti i të jetuarit
  • Adresë
  • Kodi Postar
  • Numër telefoni
  • Monedha e preferuar

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në kazino. Krijimi i shumë llogarive vetëm për të përfituar nga bonusi i mirëseardhjes konsiderohet i paligjshëm dhe ju rrezikoni të pezulloni të gjitha llogaritë tuaja.

Procesi i verifikimit

Është shumë e rëndësishme të verifikoni identitetin tuaj përpara se të bëni një tërheqje. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore për të konfirmuar identitetin tuaj, adresën dhe mënyrën e pagesës.

Për të konfirmuar identitetin tuaj, duhet të dërgoni një nga dokumentet e mëposhtme:

· Pasaportë

· Patentë

· Kartën e identitetit kombëtar

Për të konfirmuar adresën tuaj, duhet të dërgoni një kopje të faturës së shërbimeve komunale jo më e vjetër se 3 muaj.

Për të konfirmuar mënyrën tuaj të pagesës, duhet të dërgoni dokumentet e mëposhtme:

· Për Skrill, ju duhet të dërgoni një pamje të profilit të llogarisë suaj që tregon emrin dhe adresën tuaj të emailit.

· Për Neteller, ju duhet të dërgoni një pamje të profilit të llogarisë tuaj që tregon emrin dhe adresën tuaj të emailit.

· Për një kartë krediti, ju duhet të dërgoni kopje të pjesës së përparme dhe të pasme të kartës suaj të kreditit. Për sigurinë tuaj, duhet të tregoni vetëm shifrat e para dhe të fundit dhe të mbuloni 6 shifrat e mesme në pjesën e përparme dhe të mbuloni kodin CVC në anën e pasme.

· Për transfertat bankare, ju duhet të dërgoni një kopje të një pasqyre bankare ku janë të dukshme emri, numri i llogarisë bankare dhe logoja e bankës.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur regjistroheni për një llogari, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju duhet të vendosni sa herë që dëshironi të hyni në llogarinë tuaj. Mbani në mend se kjo është konfidenciale dhe ju nuk mund ta ndani këtë informacion me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Bonusi i llogarisë së re

Kur krijoni një llogari të re në Kazino Estrella, ju keni të drejtën për një bonus bujar mirëseardhjeje prej 100% deri në 100 dollarë. Bonuset nuk përfundojnë këtu dhe ju mund të kërkoni promovime dhe bonuse të shumta rregullisht. Çdo të mërkurë mund të kërkoni një bonus ndeshjeje prej 30% deri në 100 dollarë dhe një bonus prej 50% të depozitave deri në 100 dollarë çdo të premte.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)