Casino Estrella

Age Limit
Casino Estrella
Casino Estrella is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Estrella është një kazino që u themelua në vitin 2012 dhe drejtohet nga Mobile Technology Market Ltd. së bashku me partnerët e saj, Starplay Ltd. dhe Starfish Media NV. Kazino ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash dhe ne jemi të sigurt që do të përvoja më e mirë e lojërave në internet sapo të bashkoheni me familjen e Kazinosë Estrella.

Casino Estrella

/casino-estrella/about/

Games

Estrella Casino ka shtuar shumë lojëra të ndryshme në portofolin e saj për të arritur një audiencë më të gjerë lojtarësh. Jemi të sigurt se këtu do të gjeni disa nga lojërat më të mira dhe për më tepër, do të keni mundësi t'i luani lojërat në një modalitet argëtues që është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar rregullat përpara se të vendosni të luani për para të vërteta.

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria juaj e Kazinosë Estrella është një procedurë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni dhe konfirmoni transferimin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Bonuses

Kazino Estrella e di se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është t'u ofroni atyre bonuse që nuk mund t'i anashkalojnë. Për t'i nisur gjërat në këmbën e djathtë, ata ofroni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje dhe më vonë ata ofrojnë promovime të rregullta që do të përmirësojnë përvojën tuaj të lojërave.

Payments

Estrella Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese në portofolin e saj për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Jemi të sigurt që mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. Ju gjithashtu mund të përdorni Neteller dhe Skrill, të cilat konsiderohen si mënyrat më të përshtatshme të pagesës në dispozicion.

Kufiri maksimal i tërheqjes është 1,000 dollarë në ditë, 5,000 dollarë në javë dhe 20,000 dollarë në muaj.

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Estrella Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Kjo është një procedurë shumë e thjeshtë ku duhet të futni informacionin e mëposhtëm:

 • Emri i plotë
 • Data e lindjes
 • E-mail
 • Vendi i jetesës
 • Qyteti i të jetuarit
 • Adresë
 • Kodi Postar
 • Numër telefoni
 • Monedha e preferuar

Languages

Një faqe interneti duhet të jetë e disponueshme në disa gjuhë të ndryshme pasi ka lojtarë nga vende të ndryshme. Faqja e internetit e Estrella Casino është në dispozicion në anglisht, Spanjisht, dhe frëngjisht.

Countries

Nëse jetoni në një vend ku kumari është i ndaluar me ligj, nuk mund të krijoni një llogari dhe të luani për para të vërteta. Nga ana tjetër, ka vende ku kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar, kështu që lojtarët që banojnë atje nuk mund të luajnë as në kazino.

Mobile

Ju mund t'i gjeni të gjitha lojërat në platformën celulare, kështu që nuk do të humbisni kurrë asgjë. Nëse keni një llogari, thjesht hyni në të, bëni depozitën tuaj të parë dhe filloni të eksploroni se çfarë ka për të ofruar kazinoja. Dhe më e rëndësishmja, mos harroni të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes i cili do të përmirësojë shumë ekuilibrin tuaj dhe do t'ju lejojë të keni një seancë më të gjatë lojrash.

Estrella Casino ka zhvilluar aplikacione celulare për përdoruesit e iOS dhe Android, kështu që ju mund të shkarkoni atë që është i përshtatshëm për pajisjen tuaj. Nëse dëshironi, mund të hyni edhe në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj.

Live Casino

Kazino me tregtar të drejtpërdrejtë do t'ju lejojë të keni një përvojë shumë të ngjashme me atë që do të keni duke luajtur në një kazino me bazë tokësore. Lojërat zhvillohen nga tregtarë profesionistë dhe ju mund të ndërveproni me ta ashtu siç janë para jush.

Promotions & Offers

Casino Estrella është shumë bujare me lojtarët e saj të rinj duke u ofruar atyre një bonus mirëseardhjeje për t'u dhënë atyre një fillim. Dhe argëtimi nuk ndalet këtu, pasi të bëheni të rregullt në kazino, mund të shijoni shumë promovime dhe bonuse.

Responsible Gaming

Nëse dyshoni se ju ose dikush afër jush po lufton me një varësi nga bixhozi, mos hezitoni të kontaktoni GamCare.

Kumari i përgjegjshëm është diçka që duhet ta keni gjithmonë parasysh kur luani në kazinotë online. Më poshtë do të gjeni një listë kontrolli për atë që mund të bëni për të luajtur më me përgjegjësi:

 • Vendosni një buxhet për sa mund të shpenzoni.
 • Vendosni një orar për sa orë ju lejohet të luani kumar në javë.
 • Asnjëherë mos ndiqni humbjet tuaja.
 • Kuptoni se kumari në internet është një argëtim dhe jo një mënyrë për të fituar të ardhura.

Kur filloni të luani kumar në një kazino, duhet të jeni të kujdesshëm për kohën dhe paratë që shpenzoni. Bixhozi është një aktivitet që kërkon disiplinë të fortë dhe nëse nuk mendoni se e keni një të tillë, atëherë duhet të qëndroni larg faqeve të lojërave të fatit online.

Software

Estrella Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Këtu mund të gjeni lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm: Microgaming, Betsoft, NetEnt, Play'n GO, Visionary iGaming, Yggdrasil Gaming, iSoftBet, World Match, Playson, Nolimit City, Endorphina, Genii, Quickspin, Red Rake Gaming, Tom Horn Gaming dhe Pragmatic Play.

Support

Kazino Estrella është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Ata e dinë se është e mundur të hasin një problem në çdo pjesë të ditës, kështu që për këtë arsye, e tyre Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 për lehtësinë tuaj. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +356 22232368 ose t'u dërgoni një email në support@casinoestrella.com.

Deposits

Depozitimi në Kazino Estrella është një procedurë shumë e thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Depozita. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe fondet duhet të transferohen në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë.

Security

Kazino Estrella bën gjithçka të nevojshme për të siguruar një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj. Kazinoja është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe në të njëjtën kohë, ata përdorin kriptimin më të fundit SSL 128-bit për të mbajtur të sigurt informacionin e lojtarëve.

FAQ

Si mund të depozitoj para në Casino Estrella?

Do t'ju duhet të regjistroni një llogari. Pasi të konfigurohet kjo, ju zgjidhni një metodë të preferuar për të bërë një depozitë, si dhe futjen e të dhënave tuaja personale. Kur kjo të bëhet, fondet do të kreditohen në llogarinë tuaj.

Sa e sigurt është Casino Estrella?

Shumë i sigurt. Në CasinoRank ne listojmë vetëm faqet e licencuara dhe të besuara të kazinove në internet. Mund të lexoni më shumë rreth procedurat tona në renditjen e kazinove në faqen kryesore.

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të Estrella Casino, duhet të regjistroheni për një llogari. Kjo është një procedurë e thjeshtë ku duhet të plotësoni një formular me të dhënat tuaja. Pas kësaj, duhet të prisni miratimin.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (18)
Argjentina
Bolivia
El Salvador
Guatemala
Guinea Ekuatoriale
Honduras
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kuba
Meksika
Nikaragua
Panamaja
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
Uruguai
Venezuela
SoftwareSoftware (23)