Casino Cruise - Bonuses

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Bonuses

Çdo lojtar i ri në Casino Cruise do të marrë një bonus mirëseardhjeje që shkon deri në 1000 dollarë kur ata krijojnë llogarinë e tyre me para të vërteta. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $200, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES2 për t'u kualifikuar për ofertën. Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES3 për t'u kualifikuar për ofertën. Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES4 për t'u kualifikuar për ofertën.

Depozitat e bëra me Skrill dhe Neteller nuk janë të pranueshme, për fat të keq. Fito një lundrim - Kazinoja, për t'i qëndruar besnike temës së saj, drejton rregullisht një short me fat ku mund të fitosh një lundrim me vlerë deri në 580 dollarë.

Splash mujore – Të mërkurën e parë të çdo muaji. Keni 48 orë për të kërkuar një bonus depozite prej 50% deri në 100 dollarë.

Weekend Freebie – Sa herë që depozitoni gjatë gjithë javës do t'ju jepen rrotullime shtesë ose para të gatshme të enjten.

Partia e së Martës Pool - Çdo të martë mund të kërkoni një bonus depozite deri në 25% deri në 100 dollarë.

E hëna Breeze – Do të merrni depozitën tuaj të parë të hënën, e cila përputhet me 25% deri në 100 dollarë.

Pikët Cash – Kazino Cruise ka një Bonus Besnikërie ku ju merrni pikë për çdo bast që bëni.

Termat dhe Kushtet për Bonusin e Besnikërisë

Për të fituar 1 pikë, do t'ju duhet të vini bast 20 dollarë në lojërat me video slot dhe 50 dollarë në lojëra të tjera.

Bonusi maksimal i parave që mund të përdorni në muaj është 5,000 dollarë, ndërsa anëtarët VIP mund të gëzojnë një bonus që shkon deri në 20,000 dollarë.

Nuk ka kërkesa për bast për këtë promovim, dhe gjithashtu nuk ka asnjë bast maksimal.

Nëse nuk jeni aktiv në llogarinë tuaj për më shumë se 3 muaj, pikët tuaja do të humbasin.

Nuk ka arkëtim maksimal për këtë ofertë.

Ky promovim është i disponueshëm për të gjithë anëtarët e kazinosë që kanë të drejtë të krijojnë një llogari në Casino Cruise. Lojtarët që banojnë në territore të listuara si të kufizuara nuk mund të krijojnë një llogari në kazino, dhe këto përfshijnë Australinë, Bangladeshin, Bjellorusinë, Belgjikën, Bosnje-Hercegovinën, Bullgarinë, Kinën, Kroacinë, Republikën Çeke, Gjeorgjinë, Greqinë, Indonezinë, Kazakistani, Letonia, Lituania, Malajzia, Mongolia, Nigeria, Filipinet, Polonia, Republika e Moldavisë, Sllovenia, Tajlanda, Vietnami dhe Ukraina.

Ju mund të fitoni pikë në para vetëm kur bëni baste me para të vërteta, kjo do të thotë që nuk mund të fitoni pikë kur luani me fonde bonus.

Kodi i bonusit

Kur bëni depozitën tuaj të parë, duhet të përdorni një kod bonus për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Ju duhet të përdorni kodin e bonusit 200CC dhe do të merrni një marrëveshje të mirë për të.

Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët që krijojnë një llogari të re me para të vërteta në Casino Cruise.

Për t'u kualifikuar për ofertën, do t'ju duhet të bëni të paktën 10 dollarë për çdo bonus. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi katër depozitat tuaja të para.

Nëse nuk dëshironi të merrni ofertën e mirëseardhjes, mund të tërhiqeni pasi të bëni depozitën tuaj.

Ju do të duhet të vendosni bast çdo bonus 50 herë përpara se të jeni në dispozicion për të tërhequr fitimet tuaja.

Në momentin që depozita juaj e parë është e suksesshme, ju do të merrni 2 rrotullime falas, dhe pjesën tjetër të rrotullimeve do t'i merrni mbi 9 ditë.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë kushtet e bonusit të mirëseardhjes sa herë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 72 orë pas aktivizimit.

Depozitat e bëra me Skrill ose Neteller nuk janë të pranueshme për katër depozitat e para.

Bonusi i mirëseardhjes

Kur bashkoheni me familjen Casino Cruise, do të merrni shumë shpërblime të ndryshme sa herë që luani në kazino. Por, për të filluar gjërat, do të shpërbleheni me një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare që jo vetëm që do të rrisë balancën tuaj të parave, por do të sjellë edhe rrotullime falas që mund të luani në një nga lojërat më të njohura të lojërave elektronike, Starburst. Për të kërkuar bonusin, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni bonusin nga kutia me zbritje. Kështu funksionon paketa e mirëseardhjes:

· Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas.

· Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $200, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES2 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES3 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES4 për t'u kualifikuar për ofertën.

Disa vende janë të përjashtuara nga oferta e mirëseardhjes dhe ato përfshijnë Lituaninë, Bjellorusinë, Letoninë, Republikën Çeke, Kinën, Bullgarinë, Poloninë, Bosnjë dhe Hercegovinën, Kroacinë, Greqinë, Republikën e Moldavisë, Malajzinë, Gjeorgjinë, Filipinet, Kazakistanin, Vietnamin, Tajlandën, Indonezia, Nigeria, Bangladeshi, Mongolia dhe Ukraina.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i mirëseardhjes në Casino Cruise është shumë bujar dhe mund të përmirësojë ekuilibrin tuaj në mënyrë drastike. Bonusi bartet mbi katër depozitat tuaja të para në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas.

· Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $200, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES2 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES3 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES4 për t'u kualifikuar për ofertën.

Mbani në mend se ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është të paktën 10 dollarë.

Ju nuk mund të bëni një depozitë duke përdorur Neteller ose Skrill kur dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes.

Lojtarët që banojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë dhe Izrael nuk janë në gjendje të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Casino Cruise ofron 55 rrotullime falas në bonusin pa depozitim Starburst. Ky është një bonus pa depozitë që do të thotë se nuk keni nevojë të bëni një depozitë për të luajtur lojën. Shuma maksimale që mund të fitoni nga rrotullimet falas është 100 dollarë dhe kërkesat për bast janë 40x.

Bonusi i ndeshjes

Për të marrë shumën e plotë të ofertës së mirëseardhjes ju duhet të bëni katër depozita radhazi. Rregullat për çdo bonus janë të ndryshme dhe ato funksionojnë në mënyrën e mëposhtme:

· Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas.

· Herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 50% deri në $200, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES2 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e tretë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES3 për t'u kualifikuar për ofertën.

· Herën e katërt që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë, ju duhet të përdorni kodin e bonusit WCRUISES4 për t'u kualifikuar për ofertën.

Bonusi i ringarkimit

Ka disa bonuse të ringarkimit në Casino Cruise nga të cilat mund të përfitoni. Çdo të martë do të merrni një ndeshje 25% në depozitën tuaj deri në 100 dollarë. Dhe, të mërkurën e parë të muajit, mund të kërkoni një bonus ndeshjeje prej 50% deri në 100 dollarë.

Bonus Highroller

Në këtë pikë, Casino Cruise nuk ofron një bonus specifik të lartë. Lojtarët që duan të depozitojnë shumë do të fitojnë më shumë përmes ringarkimit të ofertave, si dhe përmes programit të besnikërisë që ofron kazinoja.

Tërheqja e bonusit

Ofertat e regjistrimit në Casino Cruise vijnë me kërkesa për baste prej 40x. Kjo do të thotë që ju duhet të vini bast bonusin 40 herë përpara se të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Mbani në mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa Pokeri i Karaibeve, Lojërat e Tavolinës, Pokeri dhe Ruleta do të kontribuojnë vetëm 20%. Blackjack live, Live Casino Hold'em, Live Baccarat dhe Baccarat do të kontribuojnë 10% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Levi Bullgar
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)