Casino Cruise - Account

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Account

Regjistrimi për një llogari në Casino Cruise është shumë i thjeshtë dhe mund të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe klikoni në butonin "Bashkohu tani". Futni të dhënat e sakta personale dhe një email të vlefshëm sepse më vonë do të merrni një email me një lidhje konfirmimi.

Nëse dëshironi të vendosni baste me para të vërteta në Casino Cruise, së pari do të duhet të hapni një llogari. Për ta bërë këtë, ju duhet të jetoni në një vend ku kumari nuk është i ndaluar me ligj dhe ku Casino Cruise ka licencë për të vepruar. Disa nga juridiksionet e ndaluara përfshijnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe territoret e saj, Francën dhe territoret e saj, Spanjën, Danimarkën, Hungarinë, Iranin, Izraelin, Portugalinë, Rumaninë, Turqinë, Ukrainën, Belgjikën, Australinë, Slloveninë dhe Greqinë. disa.

Është përgjegjësia juaj e vetme të verifikoni nëse kumari është i ligjshëm në juridiksionin tuaj.

Ju do të duhet të ndani të dhënat tuaja personale duke përfshirë emrin tuaj, datën e lindjes dhe detajet e kontaktit.

Ju mund të keni vetëm një llogari në Casino Cruise.

Nëse dëshironi të hapni një llogari tjetër, do të duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe pasi të hapet llogaria juaj e re, llogaria e vjetër do të mbyllet.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit është shumë i rëndësishëm kur krijoni llogarinë tuaj dhe para se të kërkoni një tërheqje. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, vërtetoni se jeni në moshë madhore për të luajtur kumar dhe se detajet e dhëna gjatë krijimit të llogarisë janë të sakta.

Të gjitha transaksionet që bëni në dhe nga faqja e internetit kontrollohen për të parandaluar pastrimin e parave ose ndonjë aktivitet tjetër të paligjshëm.

Kur pranoni Termat dhe Kushtet, ju pranoni që kazinoja mund të kryejë kontrolle verifikimi për të konfirmuar identitetin tuaj dhe detajet e kontaktit nëse është e nevojshme.

Kazinoja mund të kërkojë disa dokumente shtesë për të verifikuar llogarinë tuaj nëse është e nevojshme. Nëse nuk arrini të siguroni dokumente të tilla, kazinoja mund të pezullojë llogarinë tuaj derisa të siguroni dokumentet.

Nëse kazinoja vërteton se keni qenë i mitur kur keni bërë ndonjë lojë të fatit. Në këtë rast, llogaria juaj do të mbyllet dhe të gjitha fondet do të jenë të pavlefshme.

Identifikohu

Kur krijoni llogarinë tuaj, duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim dhe ato do të jenë si një shtresë shtesë mbrojtjeje. Ju duhet ta mbani këtë informacion për veten tuaj dhe të mos e ndani me askënd tjetër. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, atëherë duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit.

Bonusi i llogarisë së re

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në Casino Cruise, mund të kapni duart tuaja për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky bonus mund të përmirësojë bilancin tuaj me 1000 dollarë shtesë dhe 290 rrotullime falas.

Ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët e rinj që krijojnë një llogari në kazino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Për t'u kualifikuar për të kërkuar këtë bonus, duhet të bëni një depozitë minimale prej të paktën 10 $.

Ju gjithashtu keni mundësinë të hiqni dorë nga bonusi kur bëni depozitën tuaj nëse nuk dëshironi të merrni bonusin e mirëseardhjes.

Kërkesat e bastit për katër depozitat e para janë 40 herë për çdo bonus. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, mund të tërhiqni fitimet tuaja.

Në momentin që bëni depozitën tuaj të parë do të merrni 20 rrotullime falas. Pjesa tjetër e rrotullimeve falas do të kreditohet në llogarinë tuaj në harkun kohor të 9 ditëve të ardhshme, 20 rrotullime falas çdo ditë. Të gjitha rrotullimet falas janë të vlefshme për 72 orë pas aktivizimit dhe shuma maksimale e tërheqjes nga rrotullimet falas është 100 dollarë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Ruse
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (30)
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (17)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Leu rumun
Levi Bullgar
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (24)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)